Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

SumLJiva korisnica

> EMINNAD: > Evo mi ti sad pišemoi na neki način upozoravamo, mogu se kladiti da za 20 dana će biti uplatila sam i čekala a paket nije stigao,a koliko tema i upozorenja to mi nije jasno ☹️ zato što ti biseri sada misle kako bezveze curu napadamo i razvlačimo po forumu.....nikako da shvate koliko je ovakvih prevara bilo...zbog toga i upozoravamo prije nego problem nastane...
2019 11 21
Pa da istina i lijene su malo pitati istražiti.Ne znam kad uplaćujem i 100 kn malo škicnem pregledam prije ,a one uplate bez problema 1000-1500 nedavni slučaj i razbijaju glavu, pišu teme joj joj.
2019 11 21
> nefertiti111: > U pravu si, mislim da je cak ova, pogledaj malo slike korisnika koji su kupili i usporedi i podstavu. > HRK 735.80 50%OFF | Maomoakong2019 fashion new style Real fox coat Slim round neck Winter women's natural fur jacket Coat vest girl leather > https://s.click.aliexpress.com/e/4OGeaYos Pa da, to je ta ;)
2019 11 21
Šta ne stigne adminka, stigne Žito:) Ovo je neka prekaljena igračica, biće je dosad i blokiralo desetak puta, ali jedna bunda bi naplatila te duševne boli.
2019 11 21
Tko je bio tako hrabar pisati pa brisati komentar u obranu doticne?
2019 11 21
> nefertiti111: > Pa mozda i nije toliko nova samo nije bas prodavala. A sta se pratitelja tice, wannabe trenduse se zalipe u par sati, pa nek je i lazni profil, pa neka su i fejkovi, bitno da pise Gucci, Balenciaga.... Isto mislim. Al meni povratne pare na istu osobu, a lose su kod jedne od njih, prljavo poslano valjda.. Kako god okrenes za blok je.
2019 11 21
> sonja90: > > nefertiti111: > > Pa mozda i nije toliko nova samo nije bas prodavala. A sta se pratitelja tice, wannabe trenduse se zalipe u par sati, pa nek je i lazni profil, pa neka su i fejkovi, bitno da pise Gucci, Balenciaga.... > Isto mislim. Al meni povratne pare na istu osobu, a lose su kod jedne od njih, prljavo poslano valjda.. Kako god okrenes za blok je. To je sve ista osoba, i prodavacica i profili koji su joj ostavili povratne, bas se vidi.
2019 11 21
> sonja90: > https://mojekrpice.hr/elanela25-314206 > Pogledajte i povratne.. A tek ova koja je njoj stavila negativnu ,ili ja ne kužim ,ovo je katastrofa ,plizz objašnjenje , to su obje prevarantice ili 🤯🤯
2019 11 21
> iIvan007: > > sonja90: > > https://mojekrpice.hr/elanela25-314206 > > Pogledajte i povratne.. > A tek ova koja je njoj stavila negativnu ,ili ja ne kužim ,ovo je katastrofa ,plizz objašnjenje , to su obje prevarantice ili 🤯🤯 Šta nije jasno u toj negativnoj :s ?
2019 11 21
> gitadevi: > > iIvan007: > > > sonja90: > > > https://mojekrpice.hr/elanela25-314206 > > > Pogledajte i povratne.. > > A tek ova koja je njoj stavila negativnu ,ili ja ne kužim ,ovo je katastrofa ,plizz objašnjenje , to su obje prevarantice ili 🤯🤯 > Šta nije jasno u toj negativnoj :s ?Ta koja je njoj dala negativnu ima 25 negativnih očito su obje biseri🤔oa pitam
2019 11 21
@Ilvan007 Ta koja je njoj dala negativnu taj profil koristi iskljucivo u svrhe upozoravanja na prevarante. Dakle te negativne su od prevaranata i sumnjivih osoba.
2019 11 21
> sonja90: > @Ilvan007 > Ta koja je njoj dala negativnu taj profil koristi iskljucivo u svrhe upozoravanja na prevarante. Dakle te negativne su od prevaranata i sumnjivih osoba. Hvala ,nisam mogla služiti ,pa pitam 😂😂🔨🔨
2019 11 21
> iIvan007: > > sonja90: > > @Ilvan007 > > Ta koja je njoj dala negativnu taj profil koristi iskljucivo u svrhe upozoravanja na prevarante. Dakle te negativne su od prevaranata i sumnjivih osoba. > Hvala ,nisam mogla služiti ,pa pitam 😂😂🔨🔨 Naravno isprike curi koja je lovac i tnx😇
2019 11 21
Da, hvala Žitu :) Valjda nisu vec neke digle kredite zbog bunde od 'pravog' krzna.
2019 11 21
> EMINNAD: > Evo mi ti sad pišemo i na neki način upozoravamo, mogu se kladiti da za 20 dana će biti uplatila sam i čekala a paket nije stigao,a koliko tema i upozorenja to mi nije jasno.☹️ joj baš to...više od ovakvih profila me zabrinjavaju oni koji kupuju fejk stvari jer eto "mora se biti u trendu"...prestrašno!
2019 11 22