Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Best of Black Friday ulovi

Ja sam dobro izdrzala ovaj put, taman mi je dobro doslo sta sam u petak 3 puta na bankomatu falila pin, pa mi se bankomat lipo zahvalio i reka da se javim banci za uzet karticu natrag. Normalno da karticu ne mozes dobit isti dan kad ti je uzelo, nego kad otvaraju bankomat i normalno da je petak, pa triba cekat sljedeci radni dan. Ovo sam shvatila ka znak od Boga da sidim doma i preskocim crni petak 😂😂
2019 12 01
> nefertiti111: > Ja sam dobro izdrzala ovaj put, taman mi je dobro doslo sta sam u petak 3 puta na bankomatu falila pin, pa mi se bankomat lipo zahvalio i reka da se javim banci za uzet karticu natrag. Normalno da karticu ne mozes dobit isti dan kad ti je uzelo, nego kad otvaraju bankomat i normalno da je petak, pa triba cekat sljedeci radni dan. > Ovo sam shvatila ka znak od Boga da sidim doma i preskocim crni petak 😂😂 😂😂😂😂
2019 12 01
> nefertiti111: > Ja sam dobro izdrzala ovaj put, taman mi je dobro doslo sta sam u petak 3 puta na bankomatu falila pin, pa mi se bankomat lipo zahvalio i reka da se javim banci za uzet karticu natrag. Normalno da karticu ne mozes dobit isti dan kad ti je uzelo, nego kad otvaraju bankomat i normalno da je petak, pa triba cekat sljedeci radni dan. > Ovo sam shvatila ka znak od Boga da sidim doma i preskocim crni petak 😂😂 x-) Vjerojatno se o tome radi. I ja bi to tako shvatila :')
2019 12 02
Ja sam kupila jedan kauč koji duže vrijeme gledam na vivre.hr I jutros na lookfantastic 25% kao cyber monday, a za black friday je bilo 20%
2019 12 02
1 2