Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što bi vi napravile?

> Lenalove: > ( ... )Ipak se tu ne radi o 20tak kuna,svakako trazi povrat i ostavi negativnu da upozoris druge :) Da se radi i o 2 kn, žena nije dobila ono što je očekivala! Ja ne bih šutila ni za 20 kn!!!
2019 11 29
Bezobrazluk. Povrat i prijetnja negativnom ako ne vrati, definitivno.
2019 11 29
> zanaZG: > Bezobrazluk. Povrat i prijetnja negativnom ako ne vrati, definitivno. Ma odmah ostaviti negativnu!!! Ništa prijetiti! Stvar je u rukama kupca, kupac nije zadovoljan, prodavač je lagao, nema rasprave više!
2019 11 29
Ne vidim da ima i mali udio vune. Ali vidim mucice i istrošeni ovratnik pa mi cijena nikako nije jasna. Uglavnom, imate novi trenutno za tu cijenu. Povrat u svakom slučaju a negativna, bojim se, isto. Osim ako se poderana podstava računa pod neoštećenu.
2019 11 29
Ispada da su prodavalice koje napišu, objasne i pofotkaju nedostatke... Kaj? Budale?! Ja već paranoično tražim stoijednu sliku, što mi ubije u pojam želju za kupnjom... U vašem slučaju prodavalica je apsolutno morala obavijestiti o manama na robi, nisu baš neprimjtne jelda? Osim u mraku, tam se ne vide. Negativna, trajno, doživotno, i život poslje... Nek vrati pare plus pt.
2019 11 29
Sramota da je bar to pokrpala malo,još bi shvatila ,bezobrazno do bola. Trazite novce skupa sa poštarinom ,ako nece priznati pravo pravac na crnu listu..
2019 11 29
Da nije i sako osjetljiv i malesan, pa se putem unistio? U malenoj kutijici. 😂 Negativna i povrat! Po potrebi i crna lista.
2019 11 29
Mene bi bilo ovo sram prodavat takvo 🤦‍♀️ i da ima jednu malu rupicu ne prodajem a pogotovo potrganu podstavu.
2019 11 29
Obavezno povrat!!!!!
2019 11 29
Sad sam napisala da zelim natrag novac, jer ovo stvarno nije nosivo....i za tu cijenu, ajde da je bilo manje... I jos napisani bez ostecenja...ova rupa na rukavu jos nije ni po savu pukla... Nego kao da je nesto izgrizlo na sredini... 😧
2019 11 29
Gdje je negativns?
2019 11 29
Trazite povrat novca, te jos puni iznos postarine za povrat artikla vama. Ako se ne upristoji odgovorit ili ne zeli vratiti novce otvorite novu temu u naslovu sa imenom i prezimenom doticne.
2019 11 29
Mi bi ostavile negativnu za početak. Prije otvaranja teme
2019 11 29
Negativna kao kuća velika 🙄 Đizs. Više i prodaja i utrpavanje stvari pod novo, bez oštećenja. Baš mi je žao (nije mala cifra...), a žalosno je što to sve utječe na buduće suradnje, postane čovjek skeptičan prema svima, što je totalno opravdano baš radi ovakvih prodavača koji iskaču u zadnje vrijeme (ak ne i duže) kao iz paštete. Sretno i obavezno staviti negativnu sa linkom! Bez čekanja i bez straha!
2019 11 29
Ali kako pomisliš da će ovako šta proć i da netko neće skužit, evo nije mi jasno. Ljudi se ponašaju kao da anonimno ovdje prodaju, pa će nestat kad uvale 💩
2019 11 29
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija