Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što bi vi napravile?

Dok smo dogovarale uplatu, odgovori su išli jedan za drugim, sad po cijele dane čekam da odgovori... Ako se do sutra ne izjasni, javno ću objaviti podatke dotične, i to je to, negativna, ne znam šta bi rekla evo stvarno, okej da su samo mucice, ali ovo je poderano i povađene su one spužvice s ramena -.- ,:(
2019 11 29
Ma stavite joj negativnu kao šta su vam cure već rekle, uvalila vam je smeće, ne znam zašto čekate ,:(
2019 11 29
Covjece ovo ko da je pet cukaca razvlacilo :o
2019 11 29
više puta su vam korisnice rekle da ostavite negativnu, a i dalje niste. u međuvremenu može prevariti još cura. ne razumijem zašto uopće otvarate temu ako ignorirate savjete koje dobijete. javiti adminki da blokira korisnicu i podatke na CL, poslana jakna je dno dna. unatoč tome, ne mogu se oteti dojmu da vam se vratilo za prodaju dječje jakne pod žensku i uvjeravanje kupca da je to isto + svo natezanje na forumu. what goes around...
2019 11 30
Mislim da neke jedva čekaju da budu prevarene, one su poštene, jadne, one su prevarene. A treba ih molit da ostave negativnu. Sad čak mislim da je svoj kaput slikala
2019 11 30
Čekala sam da će možda odgovoriti...ali ne odgovara. Zaista sam tolerantna, ali ovo je dno dna: evo ovo je korisnica: https://mojekrpice.hr/ela224-262730 A vidim da neke krpičarke jedva čekaju da nekoga napadnu, one su savršene izgleda :D
2019 11 30
> IvanaHercegovac: > Mislim da neke jedva čekaju da budu prevarene, one su poštene, jadne, one su prevarene. A treba ih molit da ostave negativnu. Sad čak mislim da je svoj kaput slikala Svoj kaput sam slikala? Jos cu ja na kraju ispasti kriva jer sam dobila krpu doslovno, koju nitko ne bi obukao... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9d195f32cacd926001d6682b0b5c8a98.jpg)
2019 11 30
Definitvno danas objavite ime i prezime ,proguglajte mozda ima i fb,instagram. Bacila sam oko na profil, cijene su joj dosta visoke sa obzirom na to da artikli nisu novi. Sinsay torbica nosena 100 kn, ma dajte cure skulirajte se.takva nova nemoze bit vise od 150 kn..
2019 11 30
Mene bas bode u oci opis iz drugog oglasa, ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5feeb6f0cd726af665ad94d9640920e0.jpg) Daleko je to od novog!
2019 11 30
ne znam zašto je korisnicama tako teško shvatiti da proizvod nošen par puta (ili samo jednom) NIJE NOV i da je lažno oglašavanje ako ga oglase tako.
2019 11 30
> schmetterling: > ne znam zašto je korisnicama tako teško shvatiti da proizvod nošen par puta (ili samo jednom) NIJE NOV i da je lažno oglašavanje ako ga oglase tako. Tu se slažem, i još ako su spužvice povađene, da se to navede, ili da se makar zašije to što je vađeno, a ne da ostanu rupe kao da su miševi izgrizli...
2019 11 30
> schmetterling: > ne znam zašto je korisnicama tako teško shvatiti da proizvod nošen par puta (ili samo jednom) NIJE NOV i da je lažno oglašavanje ako ga oglase tako. Da baš to ,ispada da one lijepo napišu novo za već nošeno.a mi koji pošteno napišemo i opišemo i držimo se toga da i jednom nošeno NIJE NOVO..Ispada da naša roba puno gora iznošena a nije tako, i bila je i tema o tome kako nekome može biti novo jednom oprano i nošenoo.Po tome 80%artikla na krpicama je novo....
2019 11 30
Sa novog i nenošenog još visi onaj karton sa cijenom!!! Nemojmo se zavaravati. :@ Čim je konkretno odjevni predmet 1 obučen ili maknuta etiketa i okrenut u perilici rublja, to je rabljena roba, nema rasprave. To se NE SMIJE prodavati pod "novo" i "nenošeno". Ako neke ne znaju što to znači, evo objašnjenja sa Hrvatskog jezičnog portala: - nȍv, nȍv prid. ⟨odr. -ī⟩ koji je tek izrađen, tek nastao, na kojemu se to vidi, koji se tek pojavio itd. - kao novi odlično radi, potpuno je u redu (za ono što je popravljeno ili preuređeno, npr. stroj, kućanski aparat itd.) - nòsiti (koga, što, se) nesvrš. ⟨prez. nȍsīm (se), pril. sad. nȍsēći (se), prid. rad. nòsio (se), prid. trp. nȍšen, gl. im. nòšēnje⟩ imati na sebi kao odjeću, obuću, ukras, pomagalo itd. joj joj joj
2019 11 30
> schmetterling: > više puta su vam korisnice rekle da ostavite negativnu, a i dalje niste. u međuvremenu može prevariti još cura. ne razumijem zašto uopće otvarate temu ako ignorirate savjete koje dobijete. > javiti adminki da blokira korisnicu i podatke na CL, poslana jakna je dno dna. unatoč tome, ne mogu se oteti dojmu da vam se vratilo za prodaju dječje jakne pod žensku i uvjeravanje kupca da je to isto + svo natezanje na forumu. what goes around... Moram ispraviti, bila je u pitanju crvena čipkasta haljinica do koljena oglašena u veličini S, a kupac je na etiketi primjetio dječju mjeru i izbila je rasprava na forumu.
2019 11 30
Tako je, bila je u pitanju haljina, i sve je završilo okej, dogovorile smo se za međusobni povrati i ok, navedena haljina je bila nova s etiketom. Ne razumijem zašto se to onda spomenulo, ali u redu. Izgleda da samo zato što je kaput "zara" da mora biti vrijedan, nema veze eto što je cijela podstava poderana i što ima mucica po njemu od nošenja, i još se osjeti po dimu i parfemu, a da ne pričam kako je bilo zapakirano kada je stiglo...
2019 11 30