Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što bi vi napravile?

> malllaaaa: > > schmetterling: > > više puta su vam korisnice rekle da ostavite negativnu, a i dalje niste. u međuvremenu može prevariti još cura. ne razumijem zašto uopće otvarate temu ako ignorirate savjete koje dobijete. > > javiti adminki da blokira korisnicu i podatke na CL, poslana jakna je dno dna. unatoč tome, ne mogu se oteti dojmu da vam se vratilo za prodaju dječje jakne pod žensku i uvjeravanje kupca da je to isto + svo natezanje na forumu. what goes around... > Moram ispraviti, bila je u pitanju crvena čipkasta haljinica do koljena oglašena u veličini S, a kupac je na etiketi primjetio dječju mjeru i izbila je rasprava na forumu. Je, javila mi se cura u inbox, očito sam krivo zapamtila da je jakna. Spomenula sam jer je u mojim očima oboje krivo oglašavanje i odbijanje povrata do foruma, nadam se da će i vaša priča završiti s povratom. Oboje je pokušaj prevare. Više puta sam vam napisala da za kaput zaslužujete povrat i prodavačica momentalni blok, ponovit ću i da ne znam što ste toliko čekali s negativnom, nadam se da nije još netko nasjeo.
2019 11 30
> Entoni: > Tako je, bila je u pitanju haljina, i sve je završilo okej, dogovorile smo se za međusobni povrati i ok, navedena haljina je bila nova s etiketom. Ne razumijem zašto se to onda spomenulo, ali u redu. > Izgleda da samo zato što je kaput "zara" da mora biti vrijedan, nema veze eto što je cijela podstava poderana i što ima mucica po njemu od nošenja, i još se osjeti po dimu i parfemu, a da ne pričam kako je bilo zapakirano kada je stiglo... Žao mi je da ste prevareni i nadam se da ćete dobiti povrat. Baš sam htjela to napisati, da očito samo što je Zara može postići takvu cijenu i biti prodan.
2019 12 02
1 2 3 4