Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak paket- ambalaža

Pozdrav, možete li mi reći možete li se ponovno upotrijebiti kutija? jer kutiji nije ništa, doslovno sam prije par dana dobila paket u njoj i cijela je skroz pa me zanima može li se ponovno upotrijebiti?
2019 12 04
> kikibu5: > Pozdrav, možete li mi reći možete li se ponovno upotrijebiti kutija? jer kutiji nije ništa, doslovno sam prije par dana dobila paket u njoj i cijela je skroz pa me zanima može li se ponovno upotrijebiti? Provjerite na kiosku, mislim da nećete moći poslati u korištenoj kutiji, obzirom da se kutija naplaćuje i evidentira pod kodom, tako da prilikom slanja teta na kiosku mora utipkati imate li kutiju, ako imate traži joj kod sa računa pod kojim je kupljena. A može se kupiti posebno i mislim da košta 3 kn, ali morate sačuvati taj račun do slanja zbog tog nekakvog koda. Tako je meni objašnjeno, no nemojte me držati za riječ, najsigurnije je provjeriti na kiosku. Lp
2019 12 05
Ne smiju se na tisku reciklirati kutije u kojima su primljeni paketi, ali nisu loše ako ćete nešto slati poštom, samo okrenite na drugu stranu. Pogotovo ako šaljete kao paket, znaju inzistirati da bude u kutiji. Ja ih uvijek sačuvam baš zbog toga.
2019 12 05
Da, baš htjela reći, preokrenuti i slati poštom... :)
2019 12 05
Koliko god da je očuvana kutija koja Vam je stigla, prostor gdje ide naljepnica bi trebao biti bljeđi i po tome bi se dalo zaključiti da je već iskorištena, a zezat se za nekih 3-4 kn, mislim da se zaista ne isplati. Najbolje reciklirati na način kako su žene objasnile i iskoristiti za slanje poštom. Ionako dobijete kutiju "besplatno" ako predočite račun.
2019 12 05
Ambalaza je na Tisku od nedavno besplatna, tako da ne vidim problem.
2019 12 06
Pozdrav, moze li mi netko odgovoriti da li se ponovno smiju sitne stvari (nakit) slati u koverti na tisku ili bas u s kutiju? Znam da neko vrijeme se smjelo samo knjiga i papiri u kovertu... Hvala na odgovoru...
2019 12 14
> natalija23444: > Pozdrav, moze li mi netko odgovoriti da li se ponovno smiju sitne stvari (nakit) slati u koverti na tisku ili bas u s kutiju? Znam da neko vrijeme se smjelo samo knjiga i papiri u kovertu... Hvala na odgovoru... U pravilu ne, ali to ovisi o tetama na kiosku... ako naletis na dobre gospode, stavit ce ti nakit u kovertu. Ali ti se ne trebas opravdavat teti na kiosku sto imas za poslati. Npr. zamotaj nakit u nesto, stavi u manju kovertu i kazes da imas pismo. I briga te... ne smije provjeravati
2019 12 16