Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoc......

@laralarita Poštovana, najmanje što možete učiniti je ostaviti negativnu ocjenu dotičnoj. Jednostavno zbog toga što nije ispoštovan dogovor između prodavačice i Vas. Čim Vas je tražila drugi put podatke za slanje, već Vam je tada trebalo "zazvoniti" da tu nešto ne štima. Ako ste joj već poslali podatke, kako ih je uspjela izgubiti? Vrate se poruke unazad u istoj "temi" u boxu, ako je izbrisala, onda je u sekciji "IZBRISANO" ostalo, otvore se preko maila poruke na Krpicama, nikakav problem. Svašta.. Dobro su cure napisale, dok Vi čekate svoju robu koju ste pošteno platili, ona je mogla na isti način izvozati još nekoliko cura jer VI niste ostavili recenziju kako biste upozorili ostale. Takve nema smisla žaliti. Blagdansko je vrijeme, krenulo je opet... :s
2019 12 14
Ma možda nas ženska malo i zeza. Ili provjerava.....
2019 12 14
Ja sam poslala upit za bundu ovdje a dalje je dopisivanje bilo na watsapu, slala mi je video. Danas smo se cule i ona i dalje tvrdi da je poslala. Trazila sam novac natrag pa neka se naganja sa tiskom ako se paket izgubio (to je isto moguce) rekla je uplatiti u ponedjeljak.
2019 12 14
> laralarita: > Ja sam poslala upit za bundu ovdje a dalje je dopisivanje bilo na watsapu, slala mi je video. Danas smo se cule i ona i dalje tvrdi da je poslala. Trazila sam novac natrag pa neka se naganja sa tiskom ako se paket izgubio (to je isto moguce) rekla je uplatiti u ponedjeljak. Vi mi još niste odgovorili kako je objasnila to što vam ne daje šifru za praćenje? A ni zašto ne slušate naputak Administratora.
2019 12 14
> laralarita: > Ja sam poslala upit za bundu ovdje a dalje je dopisivanje bilo na watsapu, slala mi je video. Danas smo se cule i ona i dalje tvrdi da je poslala. Trazila sam novac natrag pa neka se naganja sa tiskom ako se paket izgubio (to je isto moguce) rekla je uplatiti u ponedjeljak. Ma izgubio se malo sutra, nije vam ni poslala, stvarno mi nije jasno šta čekate sa negativnom,
2019 12 14
Show 😂😂
2019 12 14
> gitadevi: > > laralarita: > > Ja sam poslala upit za bundu ovdje a dalje je dopisivanje bilo na watsapu, slala mi je video. Danas smo se cule i ona i dalje tvrdi da je poslala. Trazila sam novac natrag pa neka se naganja sa tiskom ako se paket izgubio (to je isto moguce) rekla je uplatiti u ponedjeljak. > Vi mi još niste odgovorili kako je objasnila to što vam ne daje šifru za praćenje? A ni zašto ne slušate naputak Administratora. Nista nije za to rekla. Kad sam trazila sifru rekla je da ce potrazit papiric po kuci. Poslije vise nista. Nema sifre, da ima dala bi mi, ili je bacila ili nije ni poslala. Ali eto tvrdi da je poslala. Ici ce danas opet na taj tisak i rekla sam da ocekujem sifru da joj daju. Ne bude li sifre idem prijaviti pa nek ju imaju u evidenciji makar mi i uplatila u pon
2019 12 14
> vedranapv: > > laralarita: > > Ja sam poslala upit za bundu ovdje a dalje je dopisivanje bilo na watsapu, slala mi je video. Danas smo se cule i ona i dalje tvrdi da je poslala. Trazila sam novac natrag pa neka se naganja sa tiskom ako se paket izgubio (to je isto moguce) rekla je uplatiti u ponedjeljak. > Ma izgubio se malo sutra, nije vam ni poslala, > stvarno mi nije jasno šta čekate sa negativnom, A moze se dogoditi da se zagubi paket. U posti mi se to dogodilo 100 puta. Na tisku jos nije ali kazu da je i to moguce. Samo eto zato postoji ta sifra kao potvrda da je paket poslan
2019 12 14
Dajte ostavite tu negativnu ocjenu sa linkanom temom u njoj. Neka se gospodična dođe i javno obraniti (ako može) i iznijeti svoju stranu priče. Bacila papir sa šifrom x-) Eto koliko joj je stalo do Vas kao kupca... A najveća je vjerojatnost da Vas zavlači da paket uopće nije ni poslala, lagano novac u džep i ujeo vuk magare.
2019 12 14
Dok vi tu razglabate šta bi...ona je tu bundu prodala još nekome, mislim, tako očito vas pravi budalom, nevjerojatno ,:(
2019 12 14
Ma paket se izgubio i nemojte napadati prodavacicu, ona je sigurno poslala. I sad jadna mora vama jos uplatiti novce a i izgubila je bundu. Najbolje da joj date vremena jos nekih mjesec dana da sakupi novce. Koji je smisao ove teme? Samo da malo kukate po forumu jer ionako necete nista poduzeti
2019 12 14
> vedranapv: > > laralarita: > > Ja sam poslala upit za bundu ovdje a dalje je dopisivanje bilo na watsapu, slala mi je video. Danas smo se cule i ona i dalje tvrdi da je poslala. Trazila sam novac natrag pa neka se naganja sa tiskom ako se paket izgubio (to je isto moguce) rekla je uplatiti u ponedjeljak. > Ma izgubio se malo sutra, nije vam ni poslala, > stvarno mi nije jasno šta čekate sa negativnom, Da barem link ,ostavi neće ni to očito da nije ni kupovala već se samo reklamira .😏
2019 12 14
> Farzioneta_1999: > > vedranapv: > > > laralarita: > > > Ja sam poslala upit za bundu ovdje a dalje je dopisivanje bilo na watsapu, slala mi je video. Danas smo se cule i ona i dalje tvrdi da je poslala. Trazila sam novac natrag pa neka se naganja sa tiskom ako se paket izgubio (to je isto moguce) rekla je uplatiti u ponedjeljak. > > Ma izgubio se malo sutra, nije vam ni poslala, > > stvarno mi nije jasno šta čekate sa negativnom, > Da barem link ,ostavi neće ni to očito da nije ni kupovala već se samo reklamira .😏 Ma šta je vama ljudi dragi, pa naravno da nece link ostavit kad ne zna dal je paket stvarno poslan ili nije, a optuziti nekoga da je prevarant a da je ta osoba stvarno poslala paket, kako se to zove? Da nije kleveta?? Daj se saberite, možda cura za nemalu cifru optuzi curu kojoj bi, ako je stvarno poslala paket, jedini grijeh bio ne čuvaanje šifre paketa...
2019 12 14
Pa da .neka čeka jos mjesec mozda se ukaže :@
2019 12 14
Situacija je glupa samo zato što je dotična (naravno, ako je poslala) bacila šifru paketa.. Naravno, postoji mpgućnost da paket nikad nije ni poslan a isto tako postoji i mogucnost da je tisak jednostavno zagubio paket a bez sifre se tesko sta moze napravit... U svakom slučaju laralarita treba dobit novce nazad al ne može optužit drugu korisnicu da je prevarantica ako to 100 posto nije sigurna..
2019 12 14
1 2 3 4 5 6 7