Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoc......

Objavite profil javno da svi vide o kojem je profilu rijec
2019 12 16
Dobila je negativnu : https://mojekrpice.hr/volim_modu16-269265
2019 12 16
https://mojekrpice.hr/forum/t/264740/tara-butorac-oprez NOVA TEMA
2019 12 16
Nece ona da ostane bez paketa i novaca ni dana, normalno nije luda ko ja
2019 12 16
Super...ova biserka izbrisala temu🔫
2019 12 19
> Brdosuza: > Super...ova biserka izbrisala temu🔫 Tema je izbrisana jer zaista ne zelim probleme s njima, da me zivkaju i pisu poruke zbog osobnih podataka koje sam navela, prijetnje sa tuzbama i slicno, zelim sve zaboravit, na crnoj listi jedna vec stoji a i druga ce biti dodana i to je to.
2019 12 19
> laralarita: > > Brdosuza: > > Super...ova biserka izbrisala temu🔫 > Tema je izbrisana jer zaista ne zelim probleme s njima, da me zivkaju i pisu poruke zbog osobnih podataka koje sam navela, prijetnje sa tuzbama i slicno, zelim sve zaboravit, na crnoj listi jedna vec stoji a i druga ce biti dodana i to je to. Da, vi ste svoje postigli i to je to. Jako lijepo od vas da se brinete zbog ugleda balave muljatorice. To što će od nje sigurno još ljudi nastradati nema veze. Glavno da ste tu došli po pomoć i sad kad ste dobili i ovce i novce, više nas ne trebate. Tata, ako ovo čitate, a vjerujrm da čitate, obje kćeri vam imaju veliki problem. Umjesto da plaćate njihove dugove, radije potražite stručnu pomoć za njih jer vaš odgoj očigledno nije dobar. Nije kasno. Još se stigne puno s niima napraviti. Što se tiče novca koji ste dali/ vratili umjesto kćeri, obavezno neka vam vrati. Posla ima. Neka radi preko zimskih praznika i otplati dug. To će joj isto biti velika škola za ubuduće.
2019 12 19
> laralarita: > > Brdosuza: > > Super...ova biserka izbrisala temu🔫 > Tema je izbrisana jer zaista ne zelim probleme s njima, da me zivkaju i pisu poruke zbog osobnih podataka koje sam navela, prijetnje sa tuzbama i slicno, zelim sve zaboravit, na crnoj listi jedna vec stoji a i druga ce biti dodana i to je to. A sada je to sve problem...jucer nije bio problem da vi idete na policiju, molite vise puta pomoc i slicno... Nego ako ste prijavili, ta prijava u policiji jos stoji. A i tagovi su vam krasni (sve je mango, zara) kao i potpuni opisi vasih artikala i stanje istih.
2019 12 19
> laralarita: > > Brdosuza: > > Super...ova biserka izbrisala temu🔫 > Tema je izbrisana jer zaista ne zelim probleme s njima, da me zivkaju i pisu poruke zbog osobnih podataka koje sam navela, prijetnje sa tuzbama i slicno, zelim sve zaboravit, na crnoj listi jedna vec stoji a i druga ce biti dodana i to je to. Niste trebali brisati temu, možda bi nove članice u koliko bi se našle u situaciji sličnoj Vama mogle naći inspiraciju u Vašoj temi i pokušati na sličan način izganjati pravdu..
2019 12 19
> laralarita: > > Brdosuza: > > Super...ova biserka izbrisala temu🔫 > Tema je izbrisana jer zaista ne zelim probleme s njima, da me zivkaju i pisu poruke zbog osobnih podataka koje sam navela, prijetnje sa tuzbama i slicno, zelim sve zaboravit, na crnoj listi jedna vec stoji a i druga ce biti dodana i to je to. Ne može biti na CL, jer je ni niste stavili na link koji sam vam upisala na izbrisanoj temi, stavite sve podatke tu, pa će tek onda biti dodana https://mojekrpice.hr/forum/t/253590/crna-lista?page=9 I da, kao što je cura gore rekla, sredite te lažne tagove, ne može artikl istovremeno bit i mango i zara
2019 12 19
> Tanči14: > > laralarita: > > > Brdosuza: > > > Super...ova biserka izbrisala temu🔫 > > Tema je izbrisana jer zaista ne zelim probleme s njima, da me zivkaju i pisu poruke zbog osobnih podataka koje sam navela, prijetnje sa tuzbama i slicno, zelim sve zaboravit, na crnoj listi jedna vec stoji a i druga ce biti dodana i to je to. > Da, vi ste svoje postigli i to je to. > Jako lijepo od vas da se brinete zbog ugleda balave muljatorice. > To što će od nje sigurno još ljudi nastradati nema veze. > Glavno da ste tu došli po pomoć i sad kad ste dobili i ovce i novce, više nas ne trebate. > Tata, ako ovo čitate, a vjerujrm da čitate, obje kćeri vam imaju veliki problem. Umjesto da plaćate njihove dugove, radije potražite stručnu pomoć za njih jer vaš odgoj očigledno nije dobar. Nije kasno. Još se stigne puno s niima napraviti. Što se tiče novca koji ste dali/ vratili umjesto kćeri, obavezno neka vam vrati. > Posla ima. Neka radi preko zimskih praznika i otplati dug. > To će joj isto biti velika škola za ubuduće. Na crnu listu ce ici. A meni je dosta problema. Vjerujte da sam obavijestila vec sve sto sam mogla. Radi se o djetetu i to je glavni razlog zasto sam obrisala. I oni su isto poduzeli neke mjere radi toga tako da mi je dosta vise stvarno
2019 12 19
1 2 ... 5 6 7