Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

problemi s poštom

Bok svima, relativno sam nova sa poštom i slanjem općenito, pa me zanima da li imate problema s njima u zadnje vrijeme. Znam da su sad gužve i da su malo spori, ali sve kineske paketiće sam dobivala uredno prošli tjedan i na vrijeme. Ali sad kasni nešto što mi je bitno, trebam dobiti paket od sestre, poslan iz Austrije još prije 2 tjedna, preporučeno. Taj paket je brzo stigao do Zagreba, ali stoji na glavnoj pošti više od tjedan dana. Ako se ne pomakne kroz koji dan mislila sam ići na poštu pitati, a sad me strah da nisu ukrali. Kakvo je vama stanje sa paketima koje čekate?
2019 12 15
Nekad ostanem u šoku koliko brze dođe paket,a nekad se razočaram koliko su aljkavi i ostanem paf kad vidim da paket koji sam slala stoji na pošti 10 dana i ne mrda 🤔
2019 12 15
Mislim tj znam da oni ne azuriraju redovito te podatke, moguce je da vam se sutra pojavi na vratima. U svakom slucaju, dobro je to sto je poslan preporuceno. Meni u cetvrtak stigle stvari s aliex narucene 14.11. Bas sam se iznenadila 😁
2019 12 15
Osobno nisam ljubitelj poste Presporo to sve ide Nedavno su mi vratili posiljku jer je traljavi postar krizao i dopisivao brojeve na adresi Prijavila sam to Jedva dobila odg nakon 2 tj.i nikome nista Nekad im treba 7 dana da dostave nesto U zadnje vrijeme cesto saljem tiskom I vecinom za 2 dana paket bude dostavljen U posti izgubim prvo volju cekati bar pola sata u redu Pa dok se to sortira,pa dostavi Kad kasne paketi ili se izgube,opet pola sata cekati dok se javi netko da objasni sto se događa s paketom Samo treba zivaca imati
2019 12 15
mene zanima po kojem kriteriju oni biraju koji paketi idu prvi na slanje, a koji kasnije. meni obicna posta dolazi brze od preporucene ili prioritetne
2019 12 15