Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trebam savjet

Pozdrav, kupila sam raspu za pete za koju je prodavacica rekla da je nova i nekoristena koju sam htjela pokloniti nekome. Kad je stigla s obzirom da je kutija bila otvarana od strane prodavacice isla sam isprobati dali je sve u redu s raspom. Raspa radi ali je problem u tome sto tipka (prekidac) on/off ne radi nego raspa cim se stave baterije se stalno vrti te se baterije stalno moraju vaditi van. (Prilazem sliku tipke na koju mislim) Sto znaci da je uredaj neispravan (barem po mojem misljenju) te sam kontaktirala prodavacicu i zatrazila da izvrsi povrat. Prodavacica mi odgovra danas ujutro da ce mi uplatiti kad joj posaljem raspu nazad, tj. kad joj stigne raspa. Ja sam joj odgovorila da cu joj poslati raspu kad mi uplati novce i otada ne odgovara. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/12c7928118767a218f8c61ace2826efd.jpg)
2019 12 20
Nisam ni mislila, ali mi ne odgovara od tada, mozda je malo preprano jos. Ali inace je odmah odgovarala. Pa ne znam sto da radim sad
2019 12 20
*prerano
2019 12 20
negativna i da vidiš kakvom se brzinom jave
2019 12 20
Pricekat cu do navecer pa ako se ne javi cu joj ostaviti negativnu.
2019 12 20
50 kn u top shop ducanu ta raspa, nova..😔 Imam je ja i primjetila sam da nakon par puta koristenja je ta tipka pocela zafrkavati, tako da vam je raspa sigurno koristena.
2019 12 20
Super 😏...iako ova njena ima naljepnicu da je kostala 200kn tako da sad ne znam
2019 12 20
ne zaboravi joj poslat i godisnju pretplatu na baterije. kolutnazadocimauglavi
2019 12 20
možda je udario auto, tramvaj ili gliser(ovisno o mjestu boravka)...svakako mirita negativnu, pa kad god se odjavila.
2019 12 20
> cipelitza: > ne zaboravi joj poslat i godisnju pretplatu na baterije. > kolutnazadocimauglavi Haha trebala bi. Jos je ona meni poslala baterije u kutiji s raspom, jos sam se cudila zasto nisu stavljene u raspu
2019 12 20
> dobrojutro: > možda je udario auto, tramvaj ili gliser(ovisno o mjestu boravka)...svakako mirita negativnu, pa kad god se odjavila. Upravo sam joj ostavila negativnu, bas me zanima dal ce se sad javiti
2019 12 20
Hvala na savjetima, sve je rijeseno s prodavacicom. Sutra cu onda obrisati temu. Jos samo jedno pitanje imam: dali da ostavim negativnu ili da ju prebacim u neutralnu?
2019 12 20
Nemojte brisat temu. Neka ostane za buduce suradnje s tom korisnicom.
2019 12 20
Jeli ako saljem bilo gdje u Hrvatskoj ista cijena poštarine? I preko čega je najbolje slati i najbrže?
2019 12 23
Pozdrav! Ne znam smijem li se nadovezati na ovu temu, ali slično iskustvo imala sam i ja i još jedna cura u suradnji s TockicomLockicom. Gospođa mi je prodala jaknu pod novu, imala je slike s interneta. Pitala sam ju je li jakna zbilja nova, rekla je da je. Jakna koja je stigla je flekava, papirići od bombona u džepu, pokidan dio kroz koji prolazi remen. Šaljem joj slike i molim da mi vrati novac. Ona pristaje na to jer je navodno jaknu kupila na krpicama pod novu,ali joj je bila mala pa ju je odmah stavila u prodaju. Navodno mi uplaćuje novac,ali mi ne može poslati sliku uplate jer se slike navodno ne učitavaju. Uplate nema,a od tada mi se gospođa ne javlja. Da je zbilja uplatila novac zar se ne bi javila i tražila povrat svoje jakne? Ona se i dalje redovno prijavljuje, ali meni ne odgovara. Ostavila sam joj negativnu, međutim ni to joj ništa ne znači. Nakon mene na isti je način zavaljala još jednu curu prodavši joj top "s etiketom", a zapravo je oštećen. Ne javlja se ni njoj više. Znam da nam nitko ne može vratiti novac,ali bilo bi lijepo kad bi se takvim osobama moglo stati na kraj.
2019 12 26