Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuke-dobri i jeftini parfemi

> gitadevi: > Nikada nisam nanjušila parfem koji bi mi se svidio a da je tako jeftin. I ne razumijem te podjele na parfeme za svaki dan i one druge. Volim svaki dan mirisati najdivnije moguće, a od dana do dana parfeme biram prema respoloženju. Zato jer je tesko odvojiti 400, 500 kn svaki mj za parfem. Osobno ih trosim svaki dan i stvarno mi je previse tako, pa ih onda imam za posebne prigode, za posao, i iskreno volim imati na odabir makar 5, pa sad vidite... Moja preporuka Avon, ima postojanih i cijenom prihvatljivih.
2019 12 29
> LaylaM: > > gitadevi: > > Nikada nisam nanjušila parfem koji bi mi se svidio a da je tako jeftin. I ne razumijem te podjele na parfeme za svaki dan i one druge. Volim svaki dan mirisati najdivnije moguće, a od dana do dana parfeme biram prema respoloženju. > Zato jer je tesko odvojiti 400, 500 kn svaki mj za parfem. Osobno ih trosim svaki dan i stvarno mi je previse tako, pa ih onda imam za posebne prigode, za posao, i iskreno volim imati na odabir makar 5, pa sad vidite... > Moja preporuka Avon, ima postojanih i cijenom prihvatljivih. Trošim ih svaki dan i čak da imam samo jedan(a kao i vi, volim ih imati nekoliko istovremeno), bočica od 100 ml jednog jedinog dobrog parfema traje mjesecima.
2019 12 29
Ima ih bas dosta u DM-u na policama, ali od tih jeftinijih Aguilera - Definition (tako nekako), bas je poseban. Nedavno sam kupila Sarah Jessica Parker - Lovely. Mirise tako cisto, elegantno... Nesto tipa parfema Narciso R 🥰 Pa baci oko, mozda ti se svidi :)
2019 12 30
Hvala na preporukama. Od Sarah Jessica Parker nisam dosad nijedan isprobala pa budem škicnula :")
2019 12 30
Bruno banani magic woman. Ljubicasti. Oko 120 kn. Osjeti se duze nego neki za 500-600 kn. ;)
2019 12 30
s obzirom da ste pitanje iz teme uglavnom pokrili, evo jedno pitanje koje me muči-svidi mi se parfem, pomislin to je taj...i nakon desetak dana počne mi izazivat muku u želucu. Trenutno koristin Nomade, kad san ga testirala bio mi je super, a sad bi ga najradije prodala...isto mi se dogodilo s Pele- Mele itd.itd....Dakle, jel do parfema ili do želuca? Napominjen da ne stavljan puno (a sad mi je draže špricnit po nekoj odjeći pa je obuć dan poslije, to podnesen)
2019 12 30
Meni se to desava zadnjih pet mjeseci sigurno. I to vec prvo-drugo spricanje. Od proslog mjeseca sam na sestom parfemu. Jedino mi je rjesenje da se naspricam vani i ne udisem, malo kad prodje, bude super. Ili odjecu naspricam u jednoj sobi, a ja pobjegnem u drugu. Smeta mi i lak za kosu, sampon za suho pranje... Neki dan sam se naspricama i zacepila nos i opet sam ga osjetila. Inace sam strastveni ljubitelj parfema.
2019 12 30
Cure da niste trudne? 🤪😜😜
2019 12 30
> dobrojutro: > s obzirom da ste pitanje iz teme uglavnom pokrili, evo jedno pitanje koje me muči-svidi mi se parfem, pomislin to je taj...i nakon desetak dana počne mi izazivat muku u želucu. Trenutno koristin Nomade, kad san ga testirala bio mi je super, a sad bi ga najradije prodala...isto mi se dogodilo s Pele- Mele itd.itd....Dakle, jel do parfema ili do želuca? Napominjen da ne stavljan puno (a sad mi je draže špricnit po nekoj odjeći pa je obuć dan poslije, to podnesen) Shvatila bi to kao da se nismo našli taj parfem i ja i tražila dalje.
2019 12 30
ja zatrudnin svakih 3-6 miseci, a maloj je ime Elizabeth, malome Arden, pa dvoje blizanaca Armani i Chloe...da ne nabrajan dalje...
2019 12 30
> dobrojutro: > ja zatrudnin svakih 3-6 miseci, a maloj je ime Elizabeth, malome Arden, pa dvoje blizanaca Armani i Chloe...da ne nabrajan dalje... Samo da nije Frozen.
2019 12 30
> laangelina: > > dobrojutro: > > s obzirom da ste pitanje iz teme uglavnom pokrili, evo jedno pitanje koje me muči-svidi mi se parfem, pomislin to je taj...i nakon desetak dana počne mi izazivat muku u želucu. Trenutno koristin Nomade, kad san ga testirala bio mi je super, a sad bi ga najradije prodala...isto mi se dogodilo s Pele- Mele itd.itd....Dakle, jel do parfema ili do želuca? Napominjen da ne stavljan puno (a sad mi je draže špricnit po nekoj odjeći pa je obuć dan poslije, to podnesen) > Shvatila bi to kao da se nismo našli taj parfem i ja i tražila dalje. košta me ...i nerava:) Pribacit ću se na mirišljave kupke, pa ako i to omane, eto me na PH sapunima
2019 12 30
> dobrojutro: > ja zatrudnin svakih 3-6 miseci, a maloj je ime Elizabeth, malome Arden, pa dvoje blizanaca Armani i Chloe...da ne nabrajan dalje... 🤣🤣🙉🙉
2019 12 30
> doraos: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1a4f744cd2cd2f545950f3c4b4791cf4.jpg) > Ima ih vise vrsta pa si mozete birati koji miris bi vam najvise odgovarao. Ja sam imala svaki i nisam ni sa jednim bila razocarana. Dosta su intenzivni i ostaju dugo na kozi. Cijena im je cca 130 kn, na snizenjima i 90ak kn. Nisu bas dugotrajni...
2020 01 04
L'Erbolario mirisi su fantazija...ja ih hvalim na sva usta... spadaju u relativno jeftine parfeme(oko 200 kn), s obzirom da se dugo drže na koži, a mirisi su im tako neobični, npr. kruška, mahovina, pelin, tamjan, lipa...
2020 01 05