Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuke-dobri i jeftini parfemi

> maumau: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dfa20ee71625cbcbcda5b421bcbffd48.jpg) > Znači ovi parfemi su preslatki. Cijena oko 60kn u dmu, sad čak ima i više verzija. > Za tu cijenu, dosta intenzivan i čisto pristojno drži. Sve sam ih pomirisala i svi su mi fujkavi ,:( Nije da ja ne bih voljela dati manje love za parfem (kao što rado dajem manje love i za krpice, pa ih zato kupujem ovdje a i fućka mi se za brend)...ali ti jeftini mirisi mi jenostavno mirišu - jeftino ,:(
2019 12 22
> gitadevi: > > maumau: > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dfa20ee71625cbcbcda5b421bcbffd48.jpg) > > Znači ovi parfemi su preslatki. Cijena oko 60kn u dmu, sad čak ima i više verzija. > > Za tu cijenu, dosta intenzivan i čisto pristojno drži. > Sve sam ih pomirisala i svi su mi fujkavi ,:( > Nije da ja ne bih voljela dati manje love za parfem (kao što rado dajem manje love i za krpice, pa ih zato kupujem ovdje a i fućka mi se za brend)...ali ti jeftini mirisi mi jenostavno mirišu - jeftino ,:( Svi smo različiti i zbog toga će nam neki mirisi odgovarati, a neki ne. Mislim da to nema veze s cijenom. Isprobala sam neke i dosta skupe parfeme koji su me na prvu podsjetili na sredstvo za čišćenje. Kao i kod odjeće, ime nekog poznatog branda ne mora nužno značiti kvalitetu. Čak neki jeftiniji mirisi mogu puno duže trajati. Kao što je jedna od vas navela, Christinini mirisi su isto ok. Izdvojila bih by night koji mi definitivno odskače iz cjelokupne kolekcije :")
2019 12 22
Mislim da pečesto spominjemo to 'dugo trajanje'. TO nije najvažnija kvaliteta dobrog mirisa , samo je jedna od više jednako važnihosobina, a ionako ovisi o koži osobe, pa na nekoj osobi traje dugo, a na nekoj odmah nestane. Što vrijedi što neki miris dugo traje, ako je.....ne mogu naći pravi termin - plitak, bez karaktera,ni po čemu izuzetan. Naravno, znam i mnoge vrrrrrrlo skupe parfeme koji mi se nimalo ne sviđaju, ni na meni, ni na drugima.
2019 12 22
Da, da, razumijem. 😊 Inace ga se ne moze kupiti za tu cijenu koja je trenutno (99,00 kn) pa sam predlozila da ga gospoda, ako zeli, sad kupi, jer je prilika. A s obzirom da je velika militraza mogao bi joj i dugo potrajati. 😉 No ne znaci da ce joj se svidjeti pa mozda bolje da ga prije negdje isproba ukoliko ju je ovo zainteresiralo. > gitadevi: > > Mommy89: > > Jil Sander-Sun je trenutno na akciji na notino.hr i sad se prodaje po cijeni od 99,00 kn (75 ml). Kad god bih ga stavila na sebe netko bi me pitao koji je to miris i komentirao da se bas osjeti. A traje cijeli dan.😊😍 > To je super miris, ali - to je Jil Sander i njegova je normalna cijena skoro 300 kn, pa ja mislim da to nije ono na što je otvaračica teme mislila. Vjerujem da misli na parfeme kojima je normalna cijena ispod 100kn.
2019 12 23
> Majalike: > Vanderbilt, ali bila je ljubičasta varijanta prije, mladenačkoj, sad je samo ova klasik u ponudi. Ovaj je meni najbolji za svaki dan
2019 12 23
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7b3bbcaebe4d4097331a131c25fab1eb.jpg) ovaj sam dobila za prošli rođendan i bio mi je super za svaki dan se špricnut kad sam išla na kavu ili na posao i naravno da ga više nigdje nisam mogla nać kad se potrošio (imali su druge boje al ne i tu) trenutno koristim neki od replay-a al ak na ovaj negdje naletim sigurno ću ga kupit
2019 12 23
Oriflame parfemi 😊
2019 12 26
Naomi Campbell, S.Oliver, Antonio Banderas, Christina Aguilera 😊
2019 12 27
> Tinaland.cro: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7b3bbcaebe4d4097331a131c25fab1eb.jpg) > ovaj sam dobila za prošli rođendan i bio mi je super za svaki dan se špricnut kad sam išla na kavu ili na posao > i naravno da ga više nigdje nisam mogla nać kad se potrošio (imali su druge boje al ne i tu) > trenutno koristim neki od replay-a al ak na ovaj negdje naletim sigurno ću ga kupit Mislim da sam ovog vidjela neki dan u Mulleru u Areni 😊
2019 12 27
Ovdje se uvijek nadju povoljno parfemi koji su inace skupi, samo treba cekati pravu priliku. Isprobati u parumeriji puno parfema i zapisati koji ti se svidjaju i sigurno ces ih ovdje pronaci
2019 12 27
> srelefff: > Ovdje se uvijek nadju povoljno parfemi koji su inace skupi, samo treba cekati pravu priliku. Isprobati u parumeriji puno parfema i zapisati koji ti se svidjaju i sigurno ces ih ovdje pronaci To je bogme istina. Nekek od svojih najdražih našla sam ovdje po više nego povoljnim cijenama.
2019 12 28
Spricam se svaki dan kao da mi je zadnji i nema veze dali idem u ducan ili na posao! Kupujem ovdje od provjerenih prodavacica, orginale/testere. Tako da, 300 kn za 100 ml parfema je vise nego povoljno!!!
2019 12 28
> rafaela1973: > Spricam se svaki dan kao da mi je zadnji i nema veze dali idem u ducan ili na posao! > Kupujem ovdje od provjerenih prodavacica, orginale/testere. > Tako da, 300 kn za 100 ml parfema je vise nego povoljno!!! TOčno to <3 . Nekako sam se osjećala usamljeno i neshvaćeno dok se vi niste javili.
2019 12 28
I ja isto tražim ... je li moguće da isti parfem drugačije miriše?! Probala sam jedan u dm-u, mulleru i duglasu jer se ne mogu odlučiti koji bi i čini mi se da je totalno drugačiji intenzitet u duglasu i imam osjećaj kao da to nije isti parfem, a trebao bi biti... Što se jeftinih tiče meni je ok guess, nekada sam koristila od aguilere tako da eto to je neka reporuka, zna biti ok i u zari.
2019 12 28
> srelefff: > Ovdje se uvijek nadju povoljno parfemi koji su inace skupi, samo treba cekati pravu priliku. Isprobati u parumeriji puno parfema i zapisati koji ti se svidjaju i sigurno ces ih ovdje pronaci slažem se, ja tu često nađem i budem prezadovoljna :)
2019 12 28