Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Šta kad nema odgovora?

Nova sam i zanima me kako se nosite kad pošaljete nekome upit za određenu stvar , a odgovora nema? Osoba se uredno prijavljuje ali ne odgovara na upit.
2019 12 26
Pricekan dan dva, nakon tog posaljem opet upit, ako mi opet ne odgovaraju onda odustanem 🤷🏻‍♀️
2019 12 26
Ah...teško isto kao i Nela
2019 12 26
> JelenaBK: > Nova sam i zanima me kako se nosite kad pošaljete nekome upit za određenu stvar , a odgovora nema? Osoba se uredno prijavljuje ali ne odgovara na upit. Ne razumijem....što se s tim imam nositi :o ? AKo mi je baš jako stalo pošaljem još jedan upit (jer je moguće da prvi nije ni dobila, da ga je previdjela,da je zaboravila....), a ko ni na njega ne odgovori - očito mi je da ne želi. Pa odem dalje fućkajući.
2019 12 26
Ps Prva ili jedina fotka u oglasu prema pravilima Krpica ne smije biti s neta.
2019 12 26
Pošaljem jednom, ako ne odgovara, ne saljem više. Kada se toliko mora moliti za odgovor, tko zna kakvo bi bilo slanje i koliko bi čekala šifru paketa i ostalo.
2019 12 26
pitam jednom, ako u roku 2-3 dana ne odgovori, zaboravim na to i idem dalje. znalo mi se desiti da se osoba javila nakon tj dana no lijepo sam odgovorila da sam našla drugdje i gotovo.
2019 12 26
Pošaljem upit jednom i to je to, potražim u tražilici nešto drugo, ako im nije u cilju prodati neću ni ja molit 🤔
2019 12 26
> Tihana2509: > Pošaljem upit jednom i to je to, potražim u tražilici nešto drugo, ako im nije u cilju prodati neću ni ja molit 🤔 Pa da, drugo ništa nema smisla
2019 12 26
> MalaZgancova: > pitam jednom, ako u roku 2-3 dana ne odgovori, zaboravim na to i idem dalje. znalo mi se desiti da se osoba javila nakon tj dana no lijepo sam odgovorila da sam našla drugdje i gotovo. Isto i ja to napravim.
2019 12 28
Posaljem upit tipa za zamjenu, osobe uredno na forumu pisu da su za zamjene na svakom postu od admina, medjutim ne dobijem odgovor. Tako sam slala par upita i nisam dobila odgovore pa odustala i obrisala razgovor.... Mislim da bi bilo korektno odgovoriti - nisam nista nasla ili nesto, no ima mnogo krpicarki koje odgovore iskljucivo - ignorom... Nazalost.... Da ne kazem da sam imala upita za kupnju di osoba kaze da ce kupit, dopisujemo se ne neko vrijeme, rezerviram artikle i samo nestane. Bilo bi lijepo da mi je rekla ej nemam novaca sad ili nesto, ali jbg. Ne mozemo utjecat na neciju (ne)kulturu. > JelenaBK: > Nova sam i zanima me kako se nosite kad pošaljete nekome upit za određenu stvar , a odgovora nema? Osoba se uredno prijavljuje ali ne odgovara na upit.
2019 12 28
> Aaandreaaa: > Posaljem upit tipa za zamjenu, osobe uredno na forumu pisu da su za zamjene na svakom postu od admina, medjutim ne dobijem odgovor. Tako sam slala par upita i nisam dobila odgovore pa odustala i obrisala razgovor.... > Mislim da bi bilo korektno odgovoriti - nisam nista nasla ili nesto, no ima mnogo krpicarki koje odgovore iskljucivo - ignorom... > Nazalost.... Da ne kazem da sam imala upita za kupnju di osoba kaze da ce kupit, dopisujemo se ne neko vrijeme, rezerviram artikle i samo nestane. Bilo bi lijepo da mi je rekla ej nemam novaca sad ili nesto, ali jbg. Ne mozemo utjecat na neciju (ne)kulturu. > > JelenaBK: > > Nova sam i zanima me kako se nosite kad pošaljete nekome upit za određenu stvar , a odgovora nema? Osoba se uredno prijavljuje ali ne odgovara na upit. Na manjak kulture kod pojedinaca nažalost ne možemo utjecat. I meni se znalo dogodit da rezerviram, osoba stoposto uzima, i nikad se više ne javi. 🙄
2019 12 28
Meni su u tjedan dana dvije tako.... sta rec... :( > Tihana2509: > > Aaandreaaa: > > Posaljem upit tipa za zamjenu, osobe uredno na forumu pisu da su za zamjene na svakom postu od admina, medjutim ne dobijem odgovor. Tako sam slala par upita i nisam dobila odgovore pa odustala i obrisala razgovor.... > > Mislim da bi bilo korektno odgovoriti - nisam nista nasla ili nesto, no ima mnogo krpicarki koje odgovore iskljucivo - ignorom... > > Nazalost.... Da ne kazem da sam imala upita za kupnju di osoba kaze da ce kupit, dopisujemo se ne neko vrijeme, rezerviram artikle i samo nestane. Bilo bi lijepo da mi je rekla ej nemam novaca sad ili nesto, ali jbg. Ne mozemo utjecat na neciju (ne)kulturu. > > > JelenaBK: > > > Nova sam i zanima me kako se nosite kad pošaljete nekome upit za određenu stvar , a odgovora nema? Osoba se uredno prijavljuje ali ne odgovara na upit. > Na manjak kulture kod pojedinaca nažalost ne možemo utjecat. I meni se znalo dogodit da rezerviram, osoba stoposto uzima, i nikad se više ne javi. 🙄
2019 12 29
Iskreno, mislim da bi i za to neodgovaranje trebalo biti dozvoljeno davanje neutralne ocjene.
2020 01 04
Nije mi jasno neogovaranje na pristojno postavljen upit , kao da neko ne želi prodat ili šta !? ... , al kako neko reče , možda joj se samo ne sviđam :') ... Nego, mene zanima , šta vi radite kad dobijete upit , al bez a i be , samo ono " ja želim" ?!
2020 01 05
1 2