Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Šta kad nema odgovora?

Ako netko samo pošalje "ja želim"... bez dodatnog pitanja.... Odgovorim da li je dostupno ili ne.... ;) Ali i meni se često dešava da nakon toga ne bude više ništa... obično tada pošaljem još jedan upit (tipa: jeste li zainteresirani... - jer možda netko i greškom klikne.... :D) - i onda odustanem (nema smisla razgovarati sam sa sobom.... :D)
2020 01 07
Ne treba se tu cuditi nicemu velika vecina ovdje salje upite bez veze bez ikakve namjere da kupi nesto tako da se ne cudim kad netko ni ne zeli odgovoriti dosta njih davi sa zamjenama,iako velika vecina ljudi ne zeli mjenjati a tek komunikacija i nedostatak opce kulture to bi tek posebna tema bila,jer ovdje stvarno ima svega
2020 01 07
> Nika984: > Iskreno, mislim da bi i za to neodgovaranje trebalo biti dozvoljeno davanje neutralne ocjene. Neutralnu za neodgovaranje na upit?! Pa ja ću ovdje stvarno svašta pročitati :') :') :') :') Pa je l' ovo stranica za prisilni rad?! Pretpostavljam da biste prijavili policiji susjeda koji vam ne odgovori na pozdrav.
2020 01 07
> lilarose: > Ako netko samo pošalje "ja želim"... bez dodatnog pitanja.... Odgovorim da li je dostupno ili ne.... ;) > Ali i meni se često dešava da nakon toga ne bude više ništa... obično tada pošaljem još jedan upit (tipa: jeste li zainteresirani... - jer možda netko i greškom klikne.... :D) - i onda odustanem (nema smisla razgovarati sam sa sobom.... :D) :') :') :') :') Ma ja sam u početku kad bi dobila takve poruke , a bilo ih je , lipo kulturno pitala jeste zaintersirani ili ste greškom kliknuli ( u tom stilu nekakvi odgovor ) , u 99% nisam dobila povratni odgovor...Tako da sad ignoriram (u 99% slucajeva ;)! Meni se jednom dogodilo da sam poslala takvu poruku ,al čim sam uočila , poslala sam ispriku prodavačici da je slučajno . Tako da , neda mi se više pretpostavljat šta je pjesnik htio reć'
2020 01 12
1 2