Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Sto koristit za kosu?

U miller imate za kupiti konjski šampon i regenerator.54 kn svaki. Djeluje. Znam iz iskustva. Preporučuju i frizeri. https://super1.telegram.hr/look/postoji-konjski-sampon-za-kosu-koji-navodno-pomaze-brzem-rastu-prijateljica-ga-je-isprobala/
2020 01 05
Probajte farmasi šampon,ulje i masku od crnog kima za uništenu kosu od farbanja i blajhanja je fenomenalan. Kosa mi je mekana i gusta,a raste stvarno brzo nije ispucana.Moja se frizerka čudi jer nije tako gustu i zdravu kosu vidjela jako dugo.Ja sam ga probala i meni je fenomenalan,a tako sam i počela sa farmasi kozmetikom.
2020 01 05
Jako dobro i brzo rješenje meni je pomogla za blajhanu suhu kosu fructis maska od banane u zutoj posudi. Ali preporuka sto vise i duze mozes drzati na kosi prije ispiranja. Ima je u svim drogerijama Ako netko zna neka meni pomogne sto je dobro za masnu kosu, osim sampona od koprive. I njega sam koristila vec 2 godine i sad mi je kosa i na njega naviknula i opet se brzo masti??
2020 01 06
> Dorica369: > Jako dobro i brzo rješenje meni je pomogla za blajhanu suhu kosu fructis maska od banane u zutoj posudi. Ali preporuka sto vise i duze mozes drzati na kosi prije ispiranja. Ima je u svim drogerijama > Ako netko zna neka meni pomogne sto je dobro za masnu kosu, osim sampona od koprive. I njega sam koristila vec 2 godine i sad mi je kosa i na njega naviknula i opet se brzo masti?? Imam slican problem, meni je pomoglo dodavanje sode bikarbone u sampon,isto koristim od koprive,i ispiranje u hladnoj vodi. I koliko god grozno zvuci,sto rjedje prati kosu, evo ja svaka tri dana perem kosu,a prije svaki drugi brrr.Probala sam svakakve sampone,skuplje itd i nista..najgori mi je bio loreal sampon od gline od kojeg sam dobila perut,tako da oprezno sa preparatima
2020 01 07
1 2