Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Lijekovi za srce (mali pas)

Već sam pisala o starijem peseku, naša Meri (zapravo tatina) je otišla nakon 15,5 lijepih godina. Bilo nam je teško, ali nas tješi da je po živjela prilično dugo i bez ikakvih bolesti. Temu otvaram jer imamo Lily (Meri je živjela kod tate u prizemlju, naravno, družile su se, pogotovo kad smo morali na posao, ona je dolje kod tate jer zavija sama). Lily ima 11.5 godina, maltezerica je kao i Meri. Povremeno je imala kao neke epizode kašlja (jednom godišnje, ako, smirio se nakon posjeta veterinaru). Sad kašlje već dosta dugo i veterinar je posumnjao na srce i smanjeni kapacitet pluća, čuje kao nešto dok ju sluša. Dobila je injekcije za izbacivanje vode i tablete za jačanje srca (Fortekor) do kraja života. Trebam savjet - ako se netko našao sa sličnim problemom. Kako ste postupali, kamo ste išli na liječenje, preporuke... Živimo u malom gradu, ali blizu ZG pa ju možemo voditi i u ZG. Inače je to pas koji je izuzetno veseo i privržen, spava s nama i našim dvogodišnjakom (naš izbor, tako je otkad je stigla). Ovo mi je šok i nešto što ne mogu podnijeti pa bi mi došlo dobro ako čujem za priču da postoji terapija koja psu produži život, i omogući mu relativno kvalitetan, jer ovo je kao da mi je član obitelji u pitanju. Hvala svima.
2020 01 11
Pod ovim da sad kašlje dosta dugo, krivo sam se izrazila, neka 2 tjedna otkad smo zatražili mišljenje veterinara.
2020 01 11
Ukljucite se u grupu Zakaj volim pese na FB i postavite isto pitanje, vjerujem da ima puno ljudi sa iskustvima i savjetima :)
2020 01 11
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija