Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Philips Lumea

Pozdrav, molila bih par savjeta od cura koje imaju iskustva s ovim uredjajem. Naime, kupila sam nedavno Lumeu BRI 950. Uredjaj ima dva nastavka, za lice i za tijelo. Planirala sam s njime "ofuriti" dlacice na licu, pazuhe, prepone i noge. 1) koji nastavak od ova dva bi bilo bolje koristiti za pazuhe i prepone, buduci da ih za ta dva podrucja ovaj model nema? 2) sto se tice bljeskanja na licu, prestala sam zadnja 2 tj koristiti kiseline na licu, kako savjetuju u manualu. Malo me brine to sto savjetuju brijanje povrsne koja se bljeska, pa tako i lica. Uz tih nekoliko jacih tamnijih dlacica na bradi i sa strane celjusti, imam normalne, svijetle dlacice koje zaista ne bih htjela brijati. Ove jace i tamnije obicno pocupam pincetom. What to do? Brijati te svijetle dlake na bradi i rubu vilice, ili ne? Strah me da tek onda ne us*** motku sto se dlakavosti tice 😂 Unaprijed zahvaljujem na savjetima 😉
2020 01 12
Imam taj model Philips Lume-e od 7.mj., u početku sam koristila veliki nastavak-za tijelo, za sve površine osim lica, a lice sam s onim malim za lice jel... Međutim, s vremenom sam počela koristiti taj veliki za sve, nekako sam shvatila koji položaj-kako namjestit, a budem brže gotova. Ja sam bila hrabra i brijala lice :D Eto od 7mj. mi one svijetle dlačice nisu potamnile/počele jače rasti ili bilo što slično, jedino je tih par na bradi brže raslo dok ih IPL nije sredio ^^
2020 01 13
Ja imam model BRI956 koji ima sve nastavke, tako da vam ne mogu na temelju osobnog iskustva preporučiti za nastavak. No, ono što bih ja napravila je da bih upotrebljavala nastavak za tijelo za prepone i za pazuhe. Što se dlačica na licu tiče, uklanjala sam ih metodom dermaplaning, tako da sam i svijetle micala, ali mi se nisu vratile u većem broju. Sretno! ☺️
2020 01 13
Imam takv isti Lumea IPL, dlaćice na licu obrijem i pa onda blicam, i nije bilo nikakvog problema ,jer i ja sam mislila isto ka i vi da ću ur**** motku haha, koristim nekad taj poseban la lice nekad ovaj drugi za tijelo - kako mi se da, dlačica doslovno nema na licu više. Sretno!
2020 01 13
Hvala puno svima na savjetima :) Sad znači trebam odabrati najbolju metodu/alat da obrijem lice (vidila sam da neke cure to riješe onom britvicom za obrve), napraviti test osjetljivosti kože, pričekati 24h i ako je sve ok, krećem s prženjem čekinja :D
2020 01 13
Mene zanima jel ima koja od vas svjetlije dlačice, tipa na licu i rukama, (plave, sivkaste), ako imate- da li je učinkovit? Da li je vrijedi kupit za nekog svjetlije puti i dlačica ? > HoneyBubaBee: > Imam taj model Philips Lume-e od 7.mj., u početku sam koristila veliki nastavak-za tijelo, za sve površine osim lica, a lice sam s onim malim za lice jel... > Međutim, s vremenom sam počela koristiti taj veliki za sve, nekako sam shvatila koji položaj-kako namjestit, a budem brže gotova. > Ja sam bila hrabra i brijala lice :D Eto od 7mj. mi one svijetle dlačice nisu potamnile/počele jače rasti ili bilo što slično, jedino je tih par na bradi brže raslo dok ih IPL nije sredio ^^
2020 05 02
> JelenaGudelj: > Mene zanima jel ima koja od vas svjetlije dlačice, tipa na licu i rukama, (plave, sivkaste), ako imate- da li je učinkovit? Da li je vrijedi kupit za nekog svjetlije puti i dlačica ? > > HoneyBubaBee: > > Imam taj model Philips Lume-e od 7.mj., u početku sam koristila veliki nastavak-za tijelo, za sve površine osim lica, a lice sam s onim malim za lice jel... > > Međutim, s vremenom sam počela koristiti taj veliki za sve, nekako sam shvatila koji položaj-kako namjestit, a budem brže gotova. > > Ja sam bila hrabra i brijala lice :D Eto od 7mj. mi one svijetle dlačice nisu potamnile/počele jače rasti ili bilo što slično, jedino je tih par na bradi brže raslo dok ih IPL nije sredio ^^ ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8955aefd316077e61f35e1af7f35b09f.jpg)
2020 05 02
Da znam, to sam vidjela, al htjela sam da vidim iz osobnog iskustva ako ima ovdje, ipak oni puno toga stave a u praksi ne funkcionira bas. > Lonela1: > > JelenaGudelj: > > Mene zanima jel ima koja od vas svjetlije dlačice, tipa na licu i rukama, (plave, sivkaste), ako imate- da li je učinkovit? Da li je vrijedi kupit za nekog svjetlije puti i dlačica ? > > > HoneyBubaBee: > > > Imam taj model Philips Lume-e od 7.mj., u početku sam koristila veliki nastavak-za tijelo, za sve površine osim lica, a lice sam s onim malim za lice jel... > > > Međutim, s vremenom sam počela koristiti taj veliki za sve, nekako sam shvatila koji položaj-kako namjestit, a budem brže gotova. > > > Ja sam bila hrabra i brijala lice :D Eto od 7mj. mi one svijetle dlačice nisu potamnile/počele jače rasti ili bilo što slično, jedino je tih par na bradi brže raslo dok ih IPL nije sredio ^^ > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8955aefd316077e61f35e1af7f35b09f.jpg)
2020 05 03
> JelenaGudelj: > Da znam, to sam vidjela, al htjela sam da vidim iz osobnog iskustva ako ima ovdje, ipak oni puno toga stave a u praksi ne funkcionira bas. > > Lonela1: > > > JelenaGudelj: > > > Mene zanima jel ima koja od vas svjetlije dlačice, tipa na licu i rukama, (plave, sivkaste), ako imate- da li je učinkovit? Da li je vrijedi kupit za nekog svjetlije puti i dlačica ? > > > > HoneyBubaBee: > > > > Imam taj model Philips Lume-e od 7.mj., u početku sam koristila veliki nastavak-za tijelo, za sve površine osim lica, a lice sam s onim malim za lice jel... > > > > Međutim, s vremenom sam počela koristiti taj veliki za sve, nekako sam shvatila koji položaj-kako namjestit, a budem brže gotova. > > > > Ja sam bila hrabra i brijala lice :D Eto od 7mj. mi one svijetle dlačice nisu potamnile/počele jače rasti ili bilo što slično, jedino je tih par na bradi brže raslo dok ih IPL nije sredio ^^ > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8955aefd316077e61f35e1af7f35b09f.jpg) DA, kužim, opet će biti isto, ne možete pronaći nekog tko ima apsolutno istu nijansu dlačica kao i vi u kombinaciji sa istin tonom kože, tako da jedino samoprocejna po tablici vam može pomoći..
2020 05 03