Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što me danas naživciralo na krpicama...

Pogledajte malo bolje te oglase, to su random ukradeni oglasi. Neki su "akcija 30%na sve", "besplatna postarina", pa poklon bon u odredjenoj trgovini itd.. Neki su sa Gomeza, neki iz dr. oglasnika. Nije to osoba birala jer bi birala pametnije, vec bot.
2020 01 24
> RocknRoll: > Pa dobro, tebi ne paše slanje Tiskom, njoj ne paše slanje Poštom. Ti bojkotiraš Tisak, ona možda bojkotira Poštu. Ja ju također izbjegavam kolko god mogu. > Obavijestila te je da ti u tom slučaju neće prodat i dobro, šta sad, vozi dalje. > Btw, nije li cijena paketa od 20 kn za pakete do 2 kg? Ili je to nešto novo da je sada do 5 kg? Do 2kg je do 20 kn, lupeta gluposti.
2020 01 27
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d85a631aa6673323b5e1098e679b963f.jpg) Ne znam cemu ovakve poruke, cura bas nije svoja..
2020 02 09
> Pinkica7: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d85a631aa6673323b5e1098e679b963f.jpg) > Ne znam cemu ovakve poruke, cura bas nije svoja.. Definitivno nije sva svoja. Vidite i u onoj jedinoj povratnoj informacij. Ne nervirajte se oko guski i bolesnica.
2020 02 09
Evo ta ista cura (mihaelaiva123) se danas meni javila za haljinu za koju sam prvo stavila cijenu od 100 kn porukom: Jel može za 50 kn i da mi usijes taj izraz malo gore i platiš dostavu ? Na što sam ja njoj odgovorila sljedeće: Hvala na ponudi. Znaci 50 kn, kad odbijem 25 kn za postu, 20 kn platim nekoj zeni da sasije izrez, ostat će mi 5 kn koje su vjerojatno potrošiti da se odvezem do poste, za haljinu koju sam platila 100 eura. Ugodan dan zelim! I njezin odgovor: mihaelaiva123 Pa mozes ju sama sašit i prošetati do pošte i ostane ti 25 kn 😏 Komunikacija zbilja na razini...
2020 02 09
> Tockica717: > Evo ta ista cura (mihaelaiva123) se danas meni javila za haljinu za koju sam prvo stavila cijenu od 100 kn porukom: Jel može za 50 kn i da mi usijes taj izraz malo gore i platiš dostavu ? > Na što sam ja njoj odgovorila sljedeće: Hvala na ponudi. Znaci 50 kn, kad odbijem 25 kn za postu, 20 kn platim nekoj zeni da sasije izrez, ostat će mi 5 kn koje su vjerojatno potrošiti da se odvezem do poste, za haljinu koju sam platila 100 eura. Ugodan dan zelim! > I njezin odgovor: > mihaelaiva123 > Pa mozes ju sama sašit i prošetati do pošte i ostane ti 25 kn 😏 > Komunikacija zbilja na razini... Svaki dan se iznenadim kakvih sve ljudi ovdje ima Ovakve osobe treba u startu blokirati,da ne maltretiraju nikoga
2020 02 10
> Tockica717: > Evo ta ista cura (mihaelaiva123) se danas meni javila za haljinu za koju sam prvo stavila cijenu od 100 kn porukom: Jel može za 50 kn i da mi usijes taj izraz malo gore i platiš dostavu ? > Na što sam ja njoj odgovorila sljedeće: Hvala na ponudi. Znaci 50 kn, kad odbijem 25 kn za postu, 20 kn platim nekoj zeni da sasije izrez, ostat će mi 5 kn koje su vjerojatno potrošiti da se odvezem do poste, za haljinu koju sam platila 100 eura. Ugodan dan zelim! > I njezin odgovor: > mihaelaiva123 > Pa mozes ju sama sašit i prošetati do pošte i ostane ti 25 kn 😏 > Komunikacija zbilja na razini... Ovo je bas za nasmijati se. Idemo ju na block? Ili javiti adminu..
2020 02 10
> Pinkica7: > > Tockica717: > > Evo ta ista cura (mihaelaiva123) se danas meni javila za haljinu za koju sam prvo stavila cijenu od 100 kn porukom: Jel može za 50 kn i da mi usijes taj izraz malo gore i platiš dostavu ? > > Na što sam ja njoj odgovorila sljedeće: Hvala na ponudi. Znaci 50 kn, kad odbijem 25 kn za postu, 20 kn platim nekoj zeni da sasije izrez, ostat će mi 5 kn koje su vjerojatno potrošiti da se odvezem do poste, za haljinu koju sam platila 100 eura. Ugodan dan zelim! > > I njezin odgovor: > > mihaelaiva123 > > Pa mozes ju sama sašit i prošetati do pošte i ostane ti 25 kn 😏 > > Komunikacija zbilja na razini... > Ovo je bas za nasmijati se. Idemo ju na block? Ili javiti adminu.. Da..trebalo bi javiti. Ostavila sam joj negativnu ocjenu, a vidim da nisam jedina.
2020 02 10
> Tockica717: > Evo ta ista cura (mihaelaiva123) se danas meni javila za haljinu za koju sam prvo stavila cijenu od 100 kn porukom: Jel može za 50 kn i da mi usijes taj izraz malo gore i platiš dostavu ? > Na što sam ja njoj odgovorila sljedeće: Hvala na ponudi. Znaci 50 kn, kad odbijem 25 kn za postu, 20 kn platim nekoj zeni da sasije izrez, ostat će mi 5 kn koje su vjerojatno potrošiti da se odvezem do poste, za haljinu koju sam platila 100 eura. Ugodan dan zelim! > I njezin odgovor: > mihaelaiva123 > Pa mozes ju sama sašit i prošetati do pošte i ostane ti 25 kn 😏 > Komunikacija zbilja na razini... za ne povjerovat..... ahahahaaaaa...ludača
2020 02 10
Mene zanima situacija sa poštarinom tj. Tiskom. Naime bila sam zainteresirana za kupnju jednog novčanika ovdje na krpicama i dogovorila sam se sa curom da ću ga uzet na što mi ona odgovara da šalje samo Tiskom i da je cijena 30 kuna. Nakon upita zašto 30 kuna ako novčanik stane u S paket za 18 kuna, ona odgovara da joj nije blizu Tisak kiosk i da ona naplaćuje i kao prijevoz tj odlazak do tamo. Da li ste se vi našle u takvoj situaciji te da li neka od Vas također naplaćuje odlaske do kioska?
2020 02 10
> buba&buba: > Mene zanima situacija sa poštarinom tj. Tiskom. Naime bila sam zainteresirana za kupnju jednog novčanika ovdje na krpicama i dogovorila sam se sa curom da ću ga uzet na što mi ona odgovara da šalje samo Tiskom i da je cijena 30 kuna. Nakon upita zašto 30 kuna ako novčanik stane u S paket za 18 kuna, ona odgovara da joj nije blizu Tisak kiosk i da ona naplaćuje i kao prijevoz tj odlazak do tamo. Da li ste se vi našle u takvoj situaciji te da li neka od Vas također naplaćuje odlaske do kioska? A zasto placati 30 kn postarinu,jeftinije je onda kupiti negdje dalje valjda naplacuje i zrak koji udise do kioska kakve su to gluposti zna se koje su cijene postarina Boze sacuvaj
2020 02 10
> buba&buba: > Mene zanima situacija sa poštarinom tj. Tiskom. Naime bila sam zainteresirana za kupnju jednog novčanika ovdje na krpicama i dogovorila sam se sa curom da ću ga uzet na što mi ona odgovara da šalje samo Tiskom i da je cijena 30 kuna. Nakon upita zašto 30 kuna ako novčanik stane u S paket za 18 kuna, ona odgovara da joj nije blizu Tisak kiosk i da ona naplaćuje i kao prijevoz tj odlazak do tamo. Da li ste se vi našle u takvoj situaciji te da li neka od Vas također naplaćuje odlaske do kioska? Da ne vjeruješ :o ! Pazi - šalje samo Tiskom, znači da kupac ne može izabrati drugu opciju, ali joj je taj Tisak daleko , pa naplaćuje i prijevoz - ludilo na kvadrat. Nadam se da niste pristali na te uvjete :| . Možda da nam date nick name, da znamo profil zaobilaziti u širokom luku.
2020 02 10
> gitadevi: > > buba&buba: > > Mene zanima situacija sa poštarinom tj. Tiskom. Naime bila sam zainteresirana za kupnju jednog novčanika ovdje na krpicama i dogovorila sam se sa curom da ću ga uzet na što mi ona odgovara da šalje samo Tiskom i da je cijena 30 kuna. Nakon upita zašto 30 kuna ako novčanik stane u S paket za 18 kuna, ona odgovara da joj nije blizu Tisak kiosk i da ona naplaćuje i kao prijevoz tj odlazak do tamo. Da li ste se vi našle u takvoj situaciji te da li neka od Vas također naplaćuje odlaske do kioska? > Da ne vjeruješ :o ! Pazi - šalje samo Tiskom, znači da kupac ne može izabrati drugu opciju, ali joj je taj Tisak daleko , pa naplaćuje i prijevoz - ludilo na kvadrat. Nadam se da niste pristali na te uvjete :| . Možda da nam date nick name, da znamo profil zaobilaziti u širokom luku. Nisam ne, novčanik mi se stvarno sviđa, ali ne želim iz principa nekome plaćati odlaske do kioska. Mislim da to nije ok, u krajnjem slučaju bolje da je stavila cijenu novčanika veću za 15 kuna nego da mi kao "poštarinu" naplacuje 30 kuna. Mogu Vam poslati u inbox, ne bih htjela nikoga javno ovdje izlagati, samo sam htjela savjet i mišljenje ako se još netko našao u toj situaciji.
2020 02 10
Onda vas molim u inbox. Ja imam neku osobnu listu ljudi s kojima ne bih rado surađivala :|
2020 02 10
> gitadevi: > Onda vas molim u inbox. Ja imam neku osobnu listu ljudi s kojima ne bih rado surađivala :| Tako i ja
2020 02 15
1 2 ... 4 5 6 7 8