Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje malih paketića u pošti

Pozdrav! Nova sam ovdje pa me zanima kako vi iskusnije “Krpićarke” rješavate slanje malih paketića u pošti i koliko plaćate slanje? Danas sam bila u pošti kako bi poslala mali paketić u koverti, pa mi je zenska na šalteru rekla kako su poskupili,te je sada slanje oko 13 kn + kuverta(2,50), a ako primatelj placa onda je 30 kn. Za veće pakete neznam kako ide. Dali neko zna za neki jeftiniji nacin?
2020 02 03
preporuceno slanje postom je od 11,50 pa na dalje ,ovisno o tezini slanje paketa do 2kg je 18kn,do 5 kg je 20kn
2020 02 03
To su uveli prije par dana,nema vise slanja paketica kao pismo nego kao paket,tako da se mora svakako kupiti njihova ambalaza,i to je dosta poskupilo cijelu priču:(
2020 02 03
> mkruezi: > To su uveli prije par dana,nema vise slanja paketica kao pismo nego kao paket,tako da se mora svakako kupiti njihova ambalaza,i to je dosta poskupilo cijelu priču:( Ne mora se kupiti njihova ambalaža. Samo morate poslati u kutiji, a kutija mora biti u bijelom omotu.
2020 02 03
Ja sam zadnje u cetvrtak slala; poslala sam kao paket jedan u kutiji u kojoj se nalazi vrecica, i preporuceno papir deblji u kojoj je vrecica, znam i obrnuto, ovisi sto saljem. Sad za obicno postu ne znam nisam probala, al ocito da svaki postanski ured radi kako zaposlenik zeli. 🤔
2020 02 03
Ispada svaka pošta ima svoja pravila :-)
2020 02 03
> mkruezi: > To su uveli prije par dana,nema vise slanja paketica kao pismo nego kao paket,tako da se mora svakako kupiti njihova ambalaza,i to je dosta poskupilo cijelu priču:( Danas sam bila u pošti i pitala za to...i kažu da su dobili naputak da ipak može ići kao preporuka odjeća u kovertama (pošta Bjelovar)
2020 02 03
Ovdje u Puli izgleda da svaka posta ima svoju priču. U jednoj možeš poslati kako god, u jednoj striktno u njihovoj ambalaži itd itd. U trećoj u jednoj smjeni samo njihova ambalaža, a u drugoj smjeni kako god. Ja bih rekla da su samo cirkus nepotreban napravili🙈
2020 02 03
U centru zagreba nitko ništa ne zna o čemu pričam. Svaki dan šaljemo na poslu barem 20 pošiljaka preporučeno i ništa se nije mijenjalo. Osim što sad preporučeno stiže do 7 dana, prije do 5, a prioritetno do 5, prije do 3. A hp express, tj paket 24 je poskupio pošteno, skoro upola
2020 02 03
Da li je šta jeftinije tiskom?
2020 02 03
> Lucia97: > Da li je šta jeftinije tiskom? Na mojem tisku mi ženska neda da pošaljem npr. naušnice koje su u mojoj koverti manjih dimenzija da pošaljem u njihovoj omotnici jer omotnicom se smije slati samo dokumenti, tako da bi onda u principu morala naušnice koje su tanke kao i ta koverta i imaju 25 g sa kovertom slati u S kutiji za 18 kn, tako da je bolje tako nešto sitno slati poštom pa mi je to ispalo 11,50kn preporučeno, ne znam kako na Vašem tisku ali meni se nema smisla prepirati s ženom koja radi na mom pa sam se taj put okrenula i otišla...jer je tvrdila da je to neka naredba i odmah kad sam tražila omotnicu me je tražila da joj kažem šta je u koverti ona mora znati..i rekla mi to da se smije samo dokument u omotincu slati.... Predlažem Vam da si uzmete u knjižari ili negdje koverte ,ja si uzmem čini mi se u Mulleru 100x koverti nekih 13kn je pa uvijek imam za slati tako nešto sitno, nema mi smisla kupovati na pošti jer je preskupo.
2020 02 04
Meni je zena na tisku bez problema poslala u omotnici neku sminku sto sam slala jos je sama rekla kao pa malo je to,mozete u omotnicu,nemojte bezveze kupovat paket skuplji je...> Lonela1: > > Lucia97: > > Da li je šta jeftinije tiskom? > Na mojem tisku mi ženska neda da pošaljem npr. naušnice koje su u mojoj koverti manjih dimenzija da pošaljem u njihovoj omotnici jer omotnicom se smije slati samo dokumenti, tako da bi onda u principu morala naušnice koje su tanke kao i ta koverta i imaju 25 g sa kovertom slati u S kutiji za 18 kn, tako da je bolje tako nešto sitno slati poštom pa mi je to ispalo 11,50kn preporučeno, ne znam kako na Vašem tisku ali meni se nema smisla prepirati s ženom koja radi na mom pa sam se taj put okrenula i otišla...jer je tvrdila da je to neka naredba i odmah kad sam tražila omotnicu me je tražila da joj kažem šta je u koverti ona mora znati..i rekla mi to da se smije samo dokument u omotincu slati.... > Predlažem Vam da si uzmete u knjižari ili negdje koverte ,ja si uzmem čini mi se u Mulleru 100x koverti nekih 13kn je pa uvijek imam za slati tako nešto sitno, nema mi smisla kupovati na pošti jer je preskupo.
2020 02 04
Pozdrav, imam jedno pitanje... s obzirom da vrlooo rijetko šaljem artikle putem pošte, a preporučeno je od sada samo za dokumente stoga na taj način ne mogu poslati pa šaljem kao paket do 2kg. Zanima me dobijem li broj za praćenje/šifru, a koju ću poslije moći proslijediti kupilici? Hvala.
2020 02 07
> Puppi21: > Pozdrav, > imam jedno pitanje... s obzirom da vrlooo rijetko šaljem artikle putem pošte, a preporučeno je od sada samo za dokumente stoga na taj način ne mogu poslati pa šaljem kao paket do 2kg. Zanima me dobijem li broj za praćenje/šifru, a koju ću poslije moći proslijediti kupilici? Hvala. Nije istina. Opet sam danas poslala 30 paketa preporučeno u hrvatsku i inozemstvo Dobije se tracking broj
2020 02 07
> TinTina987: > > Puppi21: > > Pozdrav, > > imam jedno pitanje... s obzirom da vrlooo rijetko šaljem artikle putem pošte, a preporučeno je od sada samo za dokumente stoga na taj način ne mogu poslati pa šaljem kao paket do 2kg. Zanima me dobijem li broj za praćenje/šifru, a koju ću poslije moći proslijediti kupilici? Hvala. > Nije istina. Opet sam danas poslala 30 paketa preporučeno u hrvatsku i inozemstvo > Dobije se tracking broj Ne znam što bih rekla, ali znam da mi je mama prije nekoliko dana htjela poslati poštom preporučeno u koverti dvije ukrasne trake (koje nisu ni teške, a ni velike) jer joj je taj dan pošta bila usput, no nisu dozvolili jer su rekli da preporučeno u kovertu idu dokumenti. Mene je zanimalo samo dobije li se broj za praćenje, a na što ste potvrdno odgovorili. Hvala.
2020 02 07
1 2