Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

The Ordinary kozmetika

S koje je stranice najbolje naručiti njihove proizvode?
2020 02 07
Naručivala sam s Asosa i Superskin. Asos je jeftiniji pa bih njega preporučila :)
2020 02 07
Asos definitivno..
2020 02 08
Hvala na odg!
2020 02 08
Zašto naručivati izvana kada ih ima i kod nas? DOUGLAS https://www.douglas.hr/katalog?query=the+ordinary
2020 02 08
> Hanna-100: > Zašto naručivati izvana kada ih ima i kod nas? > DOUGLAS > https://www.douglas.hr/katalog?query=the+ordinary Nemojte uzimati u Douglasu jer je kvaliteta upitna. Od 7 proizvoda koje koristim obavezno nema pola za kupiti, a ovi ostali su krive boje, teksture. Čak i bočica drugačija. Prvo sam mislila da sam luda, ali sam stavila malo svog retinola na vatu i pored tog iz Douglasa, razlika noć i dan, a isti proizvod Od sad samo na asosu uzimam. Također ima i njihova oficijalna stranica Deciem
2020 02 08
Deciem 🙂
2020 02 08
> TinTina987: > > Hanna-100: > > Zašto naručivati izvana kada ih ima i kod nas? > > DOUGLAS > > https://www.douglas.hr/katalog?query=the+ordinary > Nemojte uzimati u Douglasu jer je kvaliteta upitna. > Od 7 proizvoda koje koristim obavezno nema pola za kupiti, a ovi ostali su krive boje, teksture. Čak i bočica drugačija. Prvo sam mislila da sam luda, ali sam stavila malo svog retinola na vatu i pored tog iz Douglasa, razlika noć i dan, a isti proizvod > Od sad samo na asosu uzimam. Također ima i njihova oficijalna stranica Deciem Logičnije je da je kvaliteta upitna kod proizvoda naručenih sa nekih web shopova. Douglas je provjereni kozmetički shop i ima originalne proizvode. Možete si npr. usporediti parfeme kupljen u Douglasu i kupljene preko interneta... Ja sam naručivala The Ordinary proizvode preko weba. To je bilo prije nego što su postali dostupni kod nas. I nije bilo nikakve razlike u odnosu na ove kupljene kod nas u Douglasu.
2020 02 08
Sve mi je jasno, nažalost ovo je moje iskustvo. Prvo sam primjetila da je hijaluron drugačiji teksturom pa mi je pala bočica i razbila se u milijun komada. Ove s Deciema mi padnu svaki dan i ništa im nije. Ali ajde na stranu i to, no retinol ne može i ne smije biti drugačije boje.
2020 02 08
Cult beauty, normalne cijene
2020 02 08
Deciem, dobre cijene, poštarina besplatna iznad 25€
2020 02 08
kakva vam je njihova salicilna?
2020 02 09
Asos, cult beauty su provjereni. Za Douglas ne znam, nisam kupovala, ali nebi trebalo biti razlike. Mozda nisu bili dobro skaldisteni, motzda je kvaliteta za nase trziste losija..pa evo ne znam al sumnjam da je fake. Btw gore sto poredite opcenito trgovine on-li-ne nije ok. Nije isto Notino, lijepa hr i cultbeauty ili asos. Gigant kao sto je asos sigurno nece uvalit fake kozmeticki proizvod, pa to bi bilo ono..huge. Onak sorry al lijepa, notino koji prodaju testere i ostecene ambalaze te asos i cult nisu isto.
2020 02 12
> Anna9090: > kakva vam je njihova salicilna? Ja koristim za mitesere na nosu i ok mi je. Samo treba nježno jer oljušti i osuši kožu ako se stavi puno Kažu da je Paulas choice puno bolji, ali nisam probala. Dosta je skuplji od Ordinarya
2020 02 13
> TinTina987: > > Anna9090: > > kakva vam je njihova salicilna? > Ja koristim za mitesere na nosu i ok mi je. Samo treba nježno jer oljušti i osuši kožu ako se stavi puno > Kažu da je Paulas choice puno bolji, ali nisam probala. Dosta je skuplji od Ordinarya Ja koristim Paula's Choice BHA, skuplji je, ali nije strašno. Putno pakiranje je 95kn, a ista je količina kao The Ordinary koji košta 60kn. Meni to putno pakiranje traje stvarno dugo jer ga ne stavljam na blazinicu, već kapnem direktno na lice ili na prst :)
2020 02 13
1 2