Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Stare knjige

Pozdrav curke ☺ Zanima me ako netko zna jel postoji neka firma, možda trgovački lanac ili nešto slično gdje se mogu predati stare knjige za reciklažu? Naime, kod mene doma se skupilo puno školskih knjiga koje smo godinama odlagali sa strane za slučaj da nekom od mlađe braće, rođaka bude trebalo. Obzirom da su se dosad u školi knjige znatno promijenile, to je sada neiskoristivo, a pošto se toga dosta skupilo, žao mi samo baciti u smeće sa ostalim otpadom ako postoji mjesto gdje se za to zbrinu. Znam već za one kontejnere sa papirom ali sam često viđala i ostalo smeće u takvim kontejnerima, što bi značilo da mi dođe na isto kao da sam ga bacila u obični kontejner 😕 a to želim izbjeći ako mogu...
2020 02 12
Škole često znaju imati takve akcije, prikupljaju stari papir pa razred koji prikupi najviše bude nagrađen s nekim izletom i sl. Pokušajte se raspitati u svom mjestu ako takvo što postoji u školama. Ja sam se tako riješila nekih starih knjiga, a osnovnoškolci su bili radosni, jer su doprinijeli svom razredu pri skupljanju. :")
2020 02 12
Možda da probate ponuditi ovdje http://www.antikvarijat-pharos.hr/ ili po nekim antikvarijatima
2020 02 14
Ili možda u nekim grupama na fejsu
2020 02 14
Hvala vam. Raspitala sam se, škola u blizini će za par dana dobiti one kutije za papir, pa ću ih tu odnijeti. ☺
2020 02 21