Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Primopredaja

Imam i dobrih i losih iskustava sa primopredajom cjenkaju se na primopredaji,jer eto da nisu đabe dolazili ne citaju mjere,pa se cude sto je 3 broja manje nesto od onoga sto nose a ima i onih koji se zaborave pojavit kad sam u ulozi kupca dođem di prodavacu odgovara ili se dogovorimo di nam je usput
2020 02 21
Dobra iskustva imam, i u svojstvu kupca i prodavaca. Lakše mi je tako ukoliko smo iz istog grada, a ne se gnjaviti sa postom i placanjem iste. Cijene drzim iste ili malo snizim.
2020 02 21
Jesam za primopredaje, imala sam ih puno i sve do jedne su bile odlične. Sa puno sam cura otišla u bertiju, popile kavicu, lijepo smo se ispričale i ostale u kontaktu. Baš lijepo iskustvo.....očito sam imala sreće.
2020 02 21
Ja imam svakakvih iskustva pošto sam ih dosta imala. Radim primopredaje, ali iskreno draže mi je prošetati se do pošte/tiska nego si mislit hoće li se pojaviti, a bilo je i toga pa ostatak dana nepotrebno nosim stvar sa sobom ili pak kasne po 15 min. Osim cjenkanja, imala sam onih koji dođu na primopredaju s manjim iznosom i “jao imam samo to”. Naravno da primopredaja služi da se vidi stvar uživo, ali nije mi ugodno kada netko razvlači stvar nasred ulice (najčešće centar grada) i razgledava na sebi 5 min, dok ja samo stojim i čekam što će reći. Najneugodnije iskustvo mi je bilo kada sam dogovorila da ću izaći s posla i dati curi ruksak koja 100% kupuje, dobila je prije toga sve moguće dodatke fotke, da bi uživo rekla da joj nije to to. Sva je bila čudna... Kasnije mi je na whatsapp poslala poruku da joj se mogu javiti za kavu. Nedugo me je dodala na fb (ne znam od kud joj moje prezime) i tamo mi se počela javljati s čudnim porukama, pozivima i temama o vjeri, a ja joj nisam ništa odgovarala. Wtf. Ali ne mogu reći da su mi sva bila ružna, s jednom ženom sam se raspričala, sprijateljila i dan danas se čujemo. Bilo je puno opuštenih i dragih cura, što mi je lijepo jer i samu sebe smatram takvom, koje nisu čak ni pregledale stvar nego išle na povjerenje. Jedna mi je inzistirala da uzmem više za svoj trud, iako nisam htjela i iako je između ostalog svrha primopredaje da se ne plaća poštarina. I scena koju nikad neću zaboraviti, došla cura s autom u moj kvart, krećemo se pozdravljati, sva se zbunila i zagrlila me. 😂😃 Jedna starija gospođa me je tako nahvalila da to nikad neću zaboraviti, baš mi je bila simpatična. Eto. Svega ima.
2020 02 21
Ako se odlučite na primopredaju, ne dajte da Vam kupac ruši cijenu na licu mjesta. Radije se okrenite i odite, nego da Vas netko pravi budalom. Mislim, popust je već dobio, ne mora plaćati poštarinu i ima taj "luksuz" da pregleda detaljno stvari jer kasnije reklamacije nema.
2020 02 21
Uglavnom dobra iskustva. Obično kupac samo uzme vrećicu i da novčiće, a ja onda inzistiram da pregleda što kupuje kad već ima priliku, da ne bi poslije bilo komplikacija. Ako želi stvar isprobati, opet okej, odemo u newki dućan s garderobama, uzme neku njihovu krpicu kao za isprobati , ja malo razgledam krpice dok kupac u kabini isprobava.....ako odustane - ni to mi nije neka frka. S jednom kupilicom koja je odustala nakon isprobavanja sam se baš jako sprijateljila (sigurno će se prepoznati ;) ).
2020 02 22
Puno puta sam imala primopredaje vecina ih je prosla super, s nekima se sprijateljila i eto. Dok evo neki dan cekam curu na dogovorenom mjestu ja sam bila kupac , a nje nema i nema. Na pozive se ne javlja, a jasno sma rekla da mkram na posao. Naravno nije se ni pojavila. Zbog takvkh slucajeva nekad bi najradije izbjegla primipredaje. A na licu mjesta nedam da mi spustaju cijene, cijena je ta koja je. Tko hoce ok, tko ne isto dobro. Ako netko zeli popust i pita odmah preko poruka moze, ali za vec dogovorenu cijenu pa bi jeftinije e to ne moze
2020 02 22
Ja sam imala za sada jednu... i na sreću pozitivno iskustvo :) Al sam čitala tu po forumima da ima svega...
2020 06 05
1 2