Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Corona virus

Zene, sta Vi mislite o corona virusu? Jesu li ljudi u panici s razlogom? Ili?
2020 02 26
Panika uopće nije potrebna..
2020 02 26
Obična gripa samo sa drugim nazivom, a čiji je virus namjerno proizveden od strane ljudske ruke kako bi se potrošile zalihe u trgovinama i kako bi se cjepiva bolje prodavala. Nadam se samo da će pozitivno utjecati na ljude u smislu pranja ruku i kihanja i kašljanja u maramicu ili u dlan. Očito je da je higijena jako loša većini ljudi
2020 02 26
Sta mi vrijedi panicarit pod stakleno zvono ne mogu,moram radit smatram da je bitno imati jako dobar imunitet higijena je jako bitna ne vidim da ljudi hodaju sa maskama po centru na poslu svi o tome pricaju a virus je definitivno namjerno rasiren
2020 02 26
čula jučer da je od gripe ove godine umrlo 14 ljudi u nas...od Corone još nije niko, pa mi je to dalo na optimizam. Doduše, prisilna karantena bi oživila ovaj naš forum:)
2020 02 26
Treba s vremena na vrijeme osluhnut kako populacija diše..
2020 02 26
Nema panike ali sve je to politika i podmetanje Amerike da se malo prodrma Kina i njihov izvoz.Svi drugi su slučajne usputne žrtve.Eto to je moje mišljenje.A o cjepivu da ne govorimo i zaradi farmaceutske tvrtke,koliko su samo zaradili ne samo maske nego na svemu paracetamol u svim oblicima...
2020 02 26
> EMINNAD: > Nema panike ali sve je to politika i podmetanje Amerike da se malo prodrma Kina i njihov izvoz.Svi drugi su slučajne usputne žrtve.Eto to je moje mišljenje.A o cjepivu da ne govorimo i zaradi farmaceutske tvrtke,koliko su samo zaradili ne samo maske nego na svemu paracetamol u svim oblicima... Eminnad ,molim te reci da se salis :')
2020 02 26
Da 😂😂😂 obrisala su mi se poruke,da objasnim .Sve mi to ide na živce ta panika , i urote i priče .Jednostavno biti će toga svake godine ,virusi ,zaraze ,itd.
2020 02 26
Obična gripa...najavljena još jesenas🙉 Bsš znamo stvarati paniku i puniti kolica sardinama i brašnom😂 Jutros pila kavu u kafiću preko puta Ericssona....nemojte ništa kupovati od mene😂
2020 02 26
> Frani127: > Obična gripa...najavljena još jesenas🙉 > Bsš znamo stvarati paniku i puniti kolica sardinama i brašnom😂 > Jutros pila kavu u kafiću preko puta Ericssona....nemojte ništa kupovati od mene😂 He-he. :)
2020 02 26
> DUCHELL: > > Frani127: > > Obična gripa...najavljena još jesenas🙉 > > Bsš znamo stvarati paniku i puniti kolica sardinama i brašnom😂 > > Jutros pila kavu u kafiću preko puta Ericssona....nemojte ništa kupovati od mene😂 > He-he. :) Kao he-he, ali zaobići će tvoj profil 😂😂😂😂 Šalim se malo 😉
2020 02 26
> Ivaaaaa: > > DUCHELL: > > > Frani127: > > > Obična gripa...najavljena još jesenas🙉 > > > Bsš znamo stvarati paniku i puniti kolica sardinama i brašnom😂 > > > Jutros pila kavu u kafiću preko puta Ericssona....nemojte ništa kupovati od mene😂 > > He-he. :) > Kao he-he, ali zaobići će tvoj profil 😂😂😂😂 > Šalim se malo 😉 Haha😂 Pa nek naruče iz Kine ili Italije🙉
2020 02 26
Zezam se... Prati ruke posebno ako ste dirali metalne površine , piti puno TOPLE vode i što manje panike😍
2020 02 26
Samo opušteno 😄
2020 02 26
1 2 3