Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što reći....

Jako stručno objašnjeno, hvala vam :)
2020 02 28
Nestalo mi je pri editu: broj povratnih i staž na krpicama daju određen dojam, stvaraju sigurnost kod korisnica i nisu nužni pokazatelj toga da će svaka vaša suradnja biti uspješna. I neka ostavi negativnu, adminka će je maknuti jer do suradnje uopće nije ni došlo, a sumnjam da joj se da bakćati s tim..
2020 02 28
Mislim da se igrala sa Vama mačke i miša.Teško mi je povjerovati po svemu kako je pisala da je "nova".Znaći dogovorile ste cijenu i slanje i tek onda kad je od Vas izmamila to sve tada pita možete li čekati sa uplatom.To je rađeno planski i namjerno.Nemojte se zamarati sa takvim jer crpe dosta naše energije.Napišite da prekidate dalju komunikaciju taman i da ne prodate drugim zainteresiranim artikl.Ovo je prešlo sve granice normalne komunikacije-čak prijeti negativnom.Baš sumnjam da netko novi zna sve kome se treba obratiti i koga pitati za negativnu.Bolje bi bilo za mnoge ovdje da prvo pročitaju i poštuju barem osnovna pravila ove stranice.
2020 02 28
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/45f3365fa4ed2440f54c874f4f17f7cd.jpg)
2020 02 28
Ovo je bio dramatični završetak, eto ja sam nju uvrijedila i forumom prijetila...
2020 02 28
Pa dobro,ako su još dvije žene u igri pa onda ćete pričekati i još tih tjedan dana.Mogli ste reći i gospođi odmah da je za sad rezervirana. Tu nudite prvo 150 kn,a onda 160 kn, a po kojoj cijeni ste ponudili drugim gospođama. Po meni bi bilo u redu da pričekate prvu, pa onda drugu i na kraju trećoj. Kome treba hitno, hitno će i uplatiti.Mada dok nešto treba hitno, bolje bi bilo ni ne kupovati jer uvijek može dostava zakazati. Ali mislim da nema pravo ostaviti negativnu bez suradnje.
2020 02 28
> iskrica83: > Po meni bi bilo u redu da pričekate prvu, pa onda drugu i na kraju trećoj. Netko radi po principu tko se prvi javi, netko po principu tko prvi uplati, ovisi o prodavaču 🤷🏻‍♀️ > Ali mislim da nema pravo ostaviti negativnu bez suradnje. Nope, nema
2020 02 28
> iskrica83: > Pa dobro,ako su još dvije žene u igri pa onda ćete pričekati i još tih tjedan dana.Mogli ste reći i gospođi odmah da je za sad rezervirana. Tu nudite prvo 150 kn,a onda 160 kn, a po kojoj cijeni ste ponudili drugim gospođama. Po meni bi bilo u redu da pričekate prvu, pa onda drugu i na kraju trećoj. > Kome treba hitno, hitno će i uplatiti.Mada dok nešto treba hitno, bolje bi bilo ni ne kupovati jer uvijek može dostava zakazati. > Ali mislim da nema pravo ostaviti negativnu bez suradnje. Stvar je u tome sto je jedna gospodja u isto vrijeme doslovno poslala moze li niza cijena, a druga me pitala kako šaljem...dakle tko prvi uplati čak sam i ovoj korisnici dala prednost jer se javila prije 3 dana, pa 3 dana sutila te se ponovno jucer javila...
2020 02 28
150 plus tisak sam nudila....a na kraju 160 s tiskom...
2020 02 28
> PigmyPuff: > > iskrica83: > > Po meni bi bilo u redu da pričekate prvu, pa onda drugu i na kraju trećoj. > Netko radi po principu tko se prvi javi, netko po principu tko prvi uplati, ovisi o prodavaču 🤷🏻‍♀️ > > Ali mislim da nema pravo ostaviti negativnu bez suradnje. > Nope, nema Upravo to
2020 02 28
Ma cak i da je korisnica Amparo odustala od suradnje, da ne postoje ostali kupci, ona ima pravo na to. Jel cekala 2-3dana na odgovor?! Jeste, dakle, ima pravo odustati od suradnje ako se kupac ne javlja odnosno ako mora cekati. Konacno i to pravilo "tko prvi njemu djevojka" ne vrijedi kod svih, ne moramo prodati uopce ako ne zelimo nekoj osobi i ne moramo se pravdati. Naravno da se ne smijemo reklamirati pa oglasavati artikle koji nisu za prodaju, ali ne moramo ni pristati na suradnju sa svakim korisnikom.
2020 02 28
> amparo: > Hvala vam puno :) stvarno sam ovdje vec godinama i eto naletim na osobu koja me ide sredit ko šmrkavicu kakti... Vi kao prodavač možete artikl rezervirati za kupca, a i ne morate. Kad se netko čini ozbiljan kupac onda je to ok, ali ako vidite da se predomišlja, nemojte ni raditi nikakve rezervacije. U tom slučaju tko prvi njegova djevojka.
2020 02 28
E stvarno se ovdje svašta može pronaći. Kao što su i druge žene napisale, Vaše je pravo da Vi odlučite s kim ćete poslovati, a s kim ne. To što ste dogovorili bitne stvari prije samog davanja podataka i njezine uplate, to je normalno. Normalno bi i bilo da je on odmah rekla kad može uplatiti pa Vi ne biste gubili vrijeme dopisujući se s njom i tek onda saznali ovu bitnu informaciju. Ja sam prije "čuvala" za onog tko se prvi javi pa su znale odustati, tako da sad idem po principu tko će prvi uplatiti. Jedino, u slučaju da je razgovor jako ugodan i vidim da je kupilica stvarno ozbiljna, onda i dalje znam sačuvati baš za nju, ali kakve su krpice postale, takve su rijetke.
2020 02 28
> Maja21: > E stvarno se ovdje svašta može pronaći. > Kao što su i druge žene napisale, Vaše je pravo da Vi odlučite s kim ćete poslovati, a s kim ne. To što ste dogovorili bitne stvari prije samog davanja podataka i njezine uplate, to je normalno. Normalno bi i bilo da je on odmah rekla kad može uplatiti pa Vi ne biste gubili vrijeme dopisujući se s njom i tek onda saznali ovu bitnu informaciju. > Ja sam prije "čuvala" za onog tko se prvi javi pa su znale odustati, tako da sad idem po principu tko će prvi uplatiti. Jedino, u slučaju da je razgovor jako ugodan i vidim da je kupilica stvarno ozbiljna, onda i dalje znam sačuvati baš za nju, ali kakve su krpice postale, takve su rijetke. da, kad i ja vidim da je kupilica iznimno ugodna, kad ju ne čekam danima i dobijem dojam da je ozbiljna i ja čuvam...ali ovaj način, tri dana se ne javljati i onda nakon 3 dana samo cijenu poslati...niti bok niti dobar dan, i onda se još prijetiti, čini mi se kao da je samo htjela prolongirati uplatu, pričekati da vidi jel će prodati i onda se javit nakon tri dana i onda još moliti za ponedjeljak da se čeka.
2020 02 28
Ovo mi je u istom rangu kao i sa onima kojima se uplati pa onda kazu "sorry mogu poslati tek za 3-5 dana" . Znaći ako nemaš novce ne kupuj, ako nemožes poslati odmah naglasi prije uplate!!!
2020 02 28