Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

KOJI OMEKŠIVAČ KORISTITE

> Laninkutak: > Koliko octa dodate u mašinu? hm, ne znam točno, samo nalijem onako iz boce. Možda 1-2 čepa od omekšivača.
2020 03 01
> Hanna-100: > > sonja90: > > > Hanna-100: > > > > sonja90: > > > > :') :') :') > > > > Hana, hoces reci da ne koristis gelove za tusiranje, sapune, sampone, kreme za lice/tijelo/ruke? > > > Koristim uglavnom prirodnu kozmetiku. > > > > > Aha, a kazes da lijecnici kazu kako ne treba stavljati na sebe ono sto nebi pojeli/popili. Daj mi molim te javi koja je to krema jestiva i kakvog je ukusa, ogladnim tu i tamo vani pa da ne kupujem bezveze peciva i ostale upitne stvari. > > I prestat cu prati zube definitivno jer nebi pastu jela pa nema smisla stavljati u usta. > Nisam rekla da je sva kozmetika koju ja osobno koristim ona koja se može i jesti. Rekla sam samo da neki liječnici kažu da sve što se stavi na kožu ide u krvotok i da stoga ne bi trebalo stavljati na kožu ono što ne biste stavili u usta. To sam napisala kao argument tome da ipak nije svejedno što stavljamo na kožu. Još jednom ponavljam, nisam nigdje rekla da se ja osobno držim tog pravila. Koristim i raznu kozmetiku koja se ne može jesti ;) > A kad ste već pitali.... Za kožu lica i tijela vam mogu preporučiti Biogena arganovo ulje, odlično je i za salatu i za kožu :) > Također kakao maslac (jestivi) je odličan za kožu. Ima ga po povoljnoj cijeni u Tvornici zdrave hrane. > Za skidanje šminke sa očiju odlično je maslinovo ulje. > Zube možete prati nim prahom... Ali se drzis pravila ne koristiti omeksivac a spricati se parfemom i pametovati ovdje kako je omeksivac teska kemija. Nemas pojma o cemu pricas, sama sebi si kontradiktorna. Cijena proizvoda, bilo kozmetickog bilo odjece ti je vecinom pokazatelj drustvenog statusa, a ne kvaliteta! Tek kad to shvatis ti i ja mozemo nastaviti diskutirati.
2020 03 01
S obzirom da je uz tvrdu vodu, buru i sunce, održavanje rublja flafastim gotovo nemoguća misija, već 4-5 godina uopće ne koristim omekšivač. Smatram ga nepotrebnim. I da, drago mi je što nisam ekosustavu dodala još tih 50-ak litara kemije. I ne, ne zanima me kako će to dežurne "ja znam najbolje" licemjerke komentirati. Da vole zemlju i prirodu koliko se hvale, voljele bi i bića koja po njoj hode, a ne se obrušavale na svaki komentar koji je van njihovog kursa. Laku noć svima 😊
2020 03 02
JackRussel, Kad ste se vec dotakli prirode i ekosustava..koristite kozmetiku koja je testirana na zivotinjama. Omeksivac je problem, a testiranje kozmetike na zivotinjama nije? Tko je to licemjer,nisam shvatila, nesto mi je promaklo?
2020 03 02
Ornel lavanda i smilje, mirise fenomenalno ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bcc4ecf5df45342ecae65f13285718bc.jpg)
2020 03 02
Ako se mislilo na mene, vjerovatno je nekome promaklo i to da sam napisala kako ne koristim omekšivač ;)
2020 03 02
Ornel
2020 03 02
> gitadevi: > Ako se mislilo na mene, vjerovatno je nekome promaklo i to da sam napisala kako ne koristim omekšivač ;) I ti imas na profilu brand koji testira.. Pa sto se sve pravite nesto sto niste ne kuzim? Ne ponasate se u skladu stim sto govorite..ispada da sve to govorite jer se ocekuje da tako govorite, jer je takva moda ili whatever, a ne zato sto vam je doista stalo do prirode. I koja je razlika izmedju nas na samom kraju kad sve na neki nacin "ulazemo" u testiranje kozmetike na zivotinjama?! Mislite da je maloj nemocnoj zivotinjici lakse ako vi samo pricate da brinete o prirodi?! Svjesno ili ne, sve je to isto. Razlika je u tom sto smo neke barem iskrene, a druge nisu. I ne, ja ne prigovaram, tko sam ja da prigovaram,.. samo ukazujem na "propuste".
2020 03 03
Već više puta ovo pišem i više puta mi se briše, pretpostavljam da sam upotrijebila neku riječ s adminkine liste, pa ću sad paziti. Kao prvo, SOnja90, mi nismo na ti. Ja sam na ti samo s osobama koje su mi drage. Kao drugo, kako i odavno piše na mom profilu, dijelim ga sa sestrom koja nije veganka, nosi kožne artikle, pa joj prema tome nije primarno da kozmetika koju koristi ne bude testirana na životinjama, ali ne mislim da bih zbog takvih kao što ste vi, koji njuškaju po tuđim profilima tražeći zašto bi ih mogli prokazati, trebala to spominjati u svakom oglasu.Ne samo da prigovarate, već ste uobičajeno zlurada i zlonamjerna, to što njuškate po profilima od kojih ne namjeravate kupovati samo da bi našli neku grešku zbog koje bi ih mogli javno prozvati, kao i to što bezobrazno upadate u tuđe inboxe samo da bi pljuvali i klevetali druge korisnice govori o vama više nego bih ja ikada mogla,zbog čega ste višekratno prozvana na Forumu, sve i da hoću. Ja vas ne prozivam za to što žderete 'male nemoćne životinjice', što plaćate da budu zlostavljane i ubijene, što nosite njihovu oguljenu kožu na nogama, ali vi mene prozivate zbog nečeg što ste zamislilii da bi možda mogao biti moj krimen?! Sramite se.AKo vam je baš tako stalo znati, ja ne kupujem kozmetiku testiranu na životinjama od trenutka kad sam 'progledala', od nekog Chanela prije dvije-tri godine. Zalihe trošim, jer ne vidim kako bi ikome pomoglo da ih bacim. Ali vi - vi ste očito progledala, jasno vam je da se životinje zlostavlja, ali to i dalje podržavate? Kakvo je to licemjerje i zloća? Kako sam već više puta predložila, ne obraćajte mi se. Sljedeći put ću za početak prilijepiti na temu vaše hrakanje drugih korisnica po inboxima.
2020 03 04
Ma naravno, uvijek je sestra,frendica, baba, ujna.. Pametnom dosta. Moze, otkrijte Ameriku pucanstvu, ja inace ne pisem javno i iskreno pa nisu upoznate sa "hrakanjem", sigurno me budu ostro osudile, a adminka lupila gumb.
2020 03 04
> sonja90: > Ma naravno, uvijek je sestra,frendica, baba, ujna.. Pametnom dosta. > Moze, otkrijte Ameriku pucanstvu, ja inace ne pisem javno i iskreno pa nisu upoznate sa "hrakanjem", sigurno me budu ostro osudile, a adminka lupila gumb. Je, je, poznata ste kao iskrena. Samo se vi meni ne obraćajte i zaobiđite moj inbox u širokom luku.
2020 03 04
1 2 3