Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KRPICE U DOBA CORONE

Drage moje dame, s obzirom da će kiosk(TISAK) raditi normalno, ali ipak skraćeno, a pošta takodjer, recite mi kakvo je vaše mišljenje na temu prodaje i kupovine na Krpicama s obzirom na situaciju? Hocete li stavljati artikle, mijenjati, prodavati, kupovati? Po nekima ništa posebno corona neće utjecati na glavne aktivnosti Krpica, ali nekako radi mjera opreza- koje je Vaše mišljenje i kako ćete postupati?? Pozdrav svima uz želje da što prije ovo sve završi i da pobjedimo Coronu! :)
2020 03 19
Normalno ću prodavat i slati Tiskom.
2020 03 19
> amparo: > Normalno ću prodavat i slati Tiskom. Takodjer.
2020 03 19
Takoder ☺️
2020 03 19
Neću normalno prodavati ni slati jer se nastojim odgovorno ponašati.
2020 03 19
Neću prodavati ni kupovati, posebno jer radim u bolnici pa ne želim druge izlagati ako sam već ja svakodnevno izložena.
2020 03 19
> Fraagaria: > Neću prodavati ni kupovati, posebno jer radim u bolnici pa ne želim druge izlagati ako sam već ja svakodnevno izložena. 👍💖
2020 03 19
Najnovije istraživanje je pokazalo da se virus ipak duži period zadržava na predmetima nego što smo mislili, svakodnevno čujemo različite informacije (kao u vezi ibuprofena) što sam govori u prilog tome da o ovome virusu ne znamo još dovoljno da bismo se mogli neodgovorno ponašati.
2020 03 19
Osobno sam obustavila prodaju kao i kupnju zbog trenutne situacije, radi svoje a i tudje zaštite ili bolje rečeno prevencije :)
2020 03 19
Neću ni prodavati ni kupovati, možda učitam koji artikl ali prodavati sigurno neću. ☺️
2020 03 19
Ne razumijem što nekima nije jasno u preporukama stručnjaka kad kažu da se sve odgodive aktivnosti otkažu. I ne razumijem kako netko ima srca izlagati ljude koji još uvijek moraju dolaziti na posao i ugrožavati sebe i vlastitu obitelj dodatnim poslom i dodatnim rizikom. Gdje vam je humanost? Zar vam stvarno nije jasno da SVI koji trenutno rade bilo koji posao riskiraju zdravlje i to ne samo svoje vlastito nego i vlastite obitelji, direktno ili indirektno? Ne kužim.
2020 03 19
> jackrussel: > Ne razumijem što nekima nije jasno u preporukama stručnjaka kad kažu da se sve odgodive aktivnosti otkažu. > I ne razumijem kako netko ima srca izlagati ljude koji još uvijek moraju dolaziti na posao i ugrožava ti sebe i vlastitu obitelj dodatnom poslu i dodatnom riziku. > Gdje vam je humanost? > Zar vam stvarno nije jasno da SVI koji trenutno rade bilo koji posao riskiraju zdravlje i to ne samo svoje vlastito nego i vlastite obitelji, direktno ili indirektno? > Ne kužim. Take a chill pill Ne treba nitko nista kupit ako nece
2020 03 19
> trouhgmyeyes: > Neću ni prodavati ni kupovati, možda učitam koji artikl ali prodavati sigurno neću. ☺️ Takodjer :)
2020 03 19
> jackrussel: > Ne razumijem što nekima nije jasno u preporukama stručnjaka kad kažu da se sve odgodive aktivnosti otkažu. > I ne razumijem kako netko ima srca izlagati ljude koji još uvijek moraju dolaziti na posao i ugrožavati sebe i vlastitu obitelj dodatnim poslom i dodatnim rizikom. > Gdje vam je humanost? > Zar vam stvarno nije jasno da SVI koji trenutno rade bilo koji posao riskiraju zdravlje i to ne samo svoje vlastito nego i vlastite obitelji, direktno ili indirektno? > Ne kužim. Ni ja...da smo toliko plitko i površno društvo da je krpa važnija od života? Seriously? Ali ono, seriously? :D Kad krenemo umirati bit će "joj meni" ... samo što se to sada ne percipira tako, ljudi misle ah poslat ću paket neće ništa biti neću baš ja. Radi ovog "a neće baš mene i neću baš ja" na globalnoj razini nastane problem...
2020 03 19
> Elle001: > > trouhgmyeyes: > > Neću ni prodavati ni kupovati, možda učitam koji artikl ali prodavati sigurno neću. ☺️ > Takodjer :) Isto tako ne prodajem, niti kupujem🙁
2020 03 19
1 2 3 4 5 ... 15