Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Sinsay - odjeća za djecu

Pozdrav svima Jel kupuje tko od vas odjeću za klince u Sinsay trgovini? Zanima me kakve su im veličine, jesu realne ili treba uzeti veći broj? Vidim dosta im je sve povoljno pa eto ako netko ima iskustva s njihovom odjećom nek napiše :)
2020 03 30
imam iskustva, naručivala sam za sebe i uvijek treba naručiti broj veće, tako da pretpostavljam da i za djecu..upravo jučer sam poslala narudžbu za dječju odjeću pa budemo vidjeli :)
2020 03 30
Ako se sjetite, napišite mi ovdje kad vam stigne. Baš me zanima jer bi i ja naručila :)
2020 03 30
> division: > imam iskustva, naručivala sam za sebe i uvijek treba naručiti broj veće, tako da pretpostavljam da i za djecu..upravo jučer sam poslala narudžbu za dječju odjeću pa budemo vidjeli :) i mene zanima, pa svakako podijelite info kakve su veličine, hvala.
2020 04 04
Stiglo i super je, obavezno naručiti za broj veće
2020 04 06
Ja sam u međuvremenu isto naručila, stiglo prije dva dana. Uzela za broj veće i super je.
2020 04 09
> sandey: > Ja sam u međuvremenu isto naručila, stiglo prije dva dana. Uzela za broj veće i super je. 👍
2020 04 15
ugl, i meni stiglo, treba naručiti broj veće.
2020 04 15