Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

OBAVIJEST - ne može slika s neta u kolažu

> furMadchen: > Mogla je bar obavijest prije brisanja artikala. > Puno kupujem i prodajem odjeću tu, ali stranica je postala smiješna. > Toliko krivih tagova koji onemogućuju normalno korištenje ove stranice -ali fotke su problem. > Pa malo mogu u kolaž, pa malo ne mogu. > Nećete me obeshrabriti- ponovno ću sve fotkati i objaviti fotke bez kolaža, ali bi objeručke prihvatila novu stranicu za prodaju. > Cure, ugodan dan Potpisujem
2022 07 27
> Entoni: > Ja sam imala i SVOJE slike i poslije još s neta na nekim oglasima, i to nije u redu što je izbrisano, ne znam više koje artikle sam imala niti išta... Pomalo neodgovorno ponašanje admina kada sve radi na svoju ruku bez konzultacija onih koji koriste ovu stranicu, a to smo mi koji kupujemo i prodajemo... Correct me if I'm wrong.... :s Ja stavim svoje i nekad dodam neke s neta jer se jednostavno bolje vidi odjevni predmet i sad gledam gdje su mi nestali oglasi... Super potrošeno vrijeme ❤️
2022 07 27
1 2 3