Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tražim štene Njemačkog boxera

Da, također se slažem s Tanči. Ako već kupujete, da znate od koga i što. Potpuno razumijem vašu tugu. Ali, osobno, ne bih kupila ponovo sličnog psa. Pružila bih priliku novom ljubimcu da bude ono što sam i jest, a ne prvenstveno zamjena i utjeha. No, lako je meni reći, ja ne znam tko je Boston. Svakako vam želim da nađete novu ljubav i da vam čim prije ublaži bol. I koristim priliku da pokažem svoju mješankicu koju obožavamo i koja nas voli i pokazuje to stalno. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/19404f9a550528a69bfae663ce37ad91.jpg)
2020 04 11
...jer malo me smeta to što kad spomeneš nekom da imaš psa, sljedeće pitanje je "Koja je vrsta?" Čini mi se kao da pas danas mora biti određene vrste ili nije zanimljiv. Tužno mi je to. Iz tog razloga slika. Nevezano direktno za temu, sorry.
2020 04 11
> jackrussel: > ...jer malo me smeta to što kad spomeneš nekom da imaš psa, sljedeće pitanje je "Koja je vrsta?" > Čini mi se kao da pas danas mora biti određene vrste ili nije zanimljiv. > Tužno mi je to. Iz tog razloga slika. Nevezano direktno za temu, sorry. Pa ti odgovoriš *mješanca*. Hm... Čudi me tvoja percepcija. Ne vjerujem da itko od nas tako razmišlja i da nam je potpuno svejedno koje je pasmine. Meni jest. Ono u čemu vjerojatno svi dijelimo mišljenje jest stav prema štancerima. Zato mislim da treba poslušati Tanči.
2020 04 11
> teehee: > > jackrussel: > > ...jer malo me smeta to što kad spomeneš nekom da imaš psa, sljedeće pitanje je "Koja je vrsta?" > > Čini mi se kao da pas danas mora biti određene vrste ili nije zanimljiv. > > Tužno mi je to. Iz tog razloga slika. Nevezano direktno za temu, sorry. > Pa ti odgovoriš *mješanca*. Hm... Čudi me tvoja percepcija. Ne vjerujem da itko od nas tako razmišlja i da nam je potpuno svejedno koje je pasmine. Meni jest. > Ono u čemu vjerojatno svi dijelimo mišljenje jest stav prema štancerima. Zato mislim da treba poslušati Tanči. Ne razumijem poantu. Ako je tako kako Vi kažete, zašto se po ulicama viđaju, u ogromnoj većini, čistokrvni psi...koji koštaju nemale novce, a azili za pse krcati?
2020 04 11
Draga Boston, Iskreno mi je žao zbog vašeg ljubimca jer znam kako se osjećate....prije 10 mjeseci sam ostala bez moja dva starčeka i to u razmaku od 4 dana. Mislila sam da će mi srce puknuti od tuge no ubrzo smo udomili dva nova peseka kojima dajemo svu ljubav ovog svijeta. Svatko se sa gubitkom svojeg ljubimca nosi na svoj način....nekima treba određeno vrijeme da uzme drugog ljubimca, a netko (kao mi i vi) želi odmah upotpuniti prazninu u svom srcu. Nismo požalili, naši starčeki će uvijek biti sa nama u srcu, ali sa novim članovima obitelji smo ipak lakše prebrodili prvobitni šok i tugu. Držim vam fige da što prije nabavite novog peseka koji će vam vjerojatno također osvojiti vaše srce i pomoći vam da ublažite vašu tugu. P.S. Čistokrvan ili križanac nije poanta ove teme.....jedino veliko NE štancerima...
2020 04 11
Hvala Tančini na savjetu. Neću žuriti jer znam točno što i kakvog želim.Hvala svima na podršci i razumijevanju.
2020 04 11
Upravo tako. @jackrussel, poanta jest da Boston traži njemačkog boxera kako bi lakše prebrodila gubitak. Ona to radi na taj način, drugi ljudi na drugačiji način. Ne vidim ovdje mjesta osudi, moralizmu ili pričama o azilu.
2020 04 11
> frki6979: > > Boston: > > Molim sve ako poznaju nekoga tko prodaje štene njemačkog boxera da mi jave bila bi jako zahvalna.Naime moj Boston je uginuo 01.04. i od tada smo u potrazi za novim.Lakše bi prebrodili ovu tugu i gubitak uz novo štene. > Dobar dan! Javljam se na vaš oglas.Mi imamo još jedno štene njemačkog boxera ,star 2 mjeseca na prodaju.Cijena je 2.500kn.Mi smo iz Vinkovaca,pa je sada jedino problem kako da ga dostavimo zbog propusnice.Ako ste zainteresirani javite se , šaljem vam slike. > Lijep pozdrav. ima li stene rodovnik tj. imate li registriranu uzgajivačnicu?
2020 04 11
Boston, žao mi je zbog gubitka :( i ja sam izgubila psa prije 6 mjeseci i znam kolika je to tuga...
2020 04 11
Mislila sam ne upuštati se u ovu raspravu, ali previše volim pse da bih šutjela. dakle, frki6979, lijepo molim da napišete javno imena roditelja, uzgojni pregled, genetske testove, tko je nadzirao leglo i pod kojim brojem su zavedeni u upisnik HKS-a. Nisam uzgajivač, ne radim u HKS-u, nisam inspektor ni veterinar pa se ne morate bojati posljedica. Ali inzistiram na odgovorima.
2020 04 11
> jackrussel: > ...jer malo me smeta to što kad spomeneš nekom da imaš psa, sljedeće pitanje je "Koja je vrsta?" > Čini mi se kao da pas danas mora biti određene vrste ili nije zanimljiv. > Tužno mi je to. Iz tog razloga slika. Nevezano direktno za temu, sorry. Pa svima bi trebala bit bitna pasmina psa zato sto je svaka razlicita i dolazi sa svojim potrebama. Masu puta sam vidjela da ljudi kupuju/udomljuju pse jer su im slatki ovo ono a na kraju to sto pas zahtjeva oni mu ne mogu ispuniti jer npr taj pas treba svaki dan istrcavanja po 2 sata a ti ljudi jedva nadu vremena za 3 kratke setnje itd. Prema tome pas se ne bira po lijepim ocima nego se prouci pasmina da vidis koja bi odgovarala tvom nacinu zivota da niti ti niti pas ne patite.
2020 04 11
> jackrussel: > Da, također se slažem s Tanči. > Ako već kupujete, da znate od koga i što. > Potpuno razumijem vašu tugu. > Ali, osobno, ne bih kupila ponovo sličnog psa. > Pružila bih priliku novom ljubimcu da bude ono što sam i jest, a ne prvenstveno zamjena i utjeha. > No, lako je meni reći, ja ne znam tko je Boston. > Svakako vam želim da nađete novu ljubav i da vam čim prije ublaži bol. > I koristim priliku da pokažem svoju mješankicu koju obožavamo i koja nas voli i pokazuje to stalno. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/19404f9a550528a69bfae663ce37ad91.jpg) 👏👏👏👏👏👏💖💖💖💖💖💖
2020 04 11
> Chinchilla: > > jackrussel: > > ...jer malo me smeta to što kad spomeneš nekom da imaš psa, sljedeće pitanje je "Koja je vrsta?" > > Čini mi se kao da pas danas mora biti određene vrste ili nije zanimljiv. > > Tužno mi je to. Iz tog razloga slika. Nevezano direktno za temu, sorry. > Pa svima bi trebala bit bitna pasmina psa zato sto je svaka razlicita i dolazi sa svojim potrebama. > Masu puta sam vidjela da ljudi kupuju/udomljuju pse jer su im slatki ovo ono a na kraju to sto pas zahtjeva oni mu ne mogu ispuniti jer npr taj pas treba svaki dan istrcavanja po 2 sata a ti ljudi jedva nadu vremena za 3 kratke setnje itd. > Prema tome pas se ne bira po lijepim ocima nego se prouci pasmina da vidis koja bi odgovarala tvom nacinu zivota da niti ti niti pas ne patite. Točno. Ima ljubimaca kojima nije potrebno istrčavanje, dovoljna je šetnja ujutro, navečer, a ima ih kojima je potrebno kilometre istrčavanja. Različite pasmine, imaju različite potrebe, ćud, narav itd., a to se nauči ako je netko već imao određenu pasminu i puno toga naučio. Ja bi ponovo rottweilerku. <3
2020 04 11
> katarinamartina: > > Chinchilla: > > > jackrussel: > > > ...jer malo me smeta to što kad spomeneš nekom da imaš psa, sljedeće pitanje je "Koja je vrsta?" > > > Čini mi se kao da pas danas mora biti određene vrste ili nije zanimljiv. > > > Tužno mi je to. Iz tog razloga slika. Nevezano direktno za temu, sorry. > > Pa svima bi trebala bit bitna pasmina psa zato sto je svaka razlicita i dolazi sa svojim potrebama. > > Masu puta sam vidjela da ljudi kupuju/udomljuju pse jer su im slatki ovo ono a na kraju to sto pas zahtjeva oni mu ne mogu ispuniti jer npr taj pas treba svaki dan istrcavanja po 2 sata a ti ljudi jedva nadu vremena za 3 kratke setnje itd. > > Prema tome pas se ne bira po lijepim ocima nego se prouci pasmina da vidis koja bi odgovarala tvom nacinu zivota da niti ti niti pas ne patite. > Točno. Ima ljubimaca kojima nije potrebno istrčavanje, dovoljna je šetnja ujutro, navečer, a ima ih kojima je potrebno kilometre istrčavanja. Različite pasmine, imaju različite potrebe, ćud, narav itd., a to se nauči ako je netko već imao određenu pasminu i puno toga naučio. > Ja bi ponovo rottweilerku. <3 Slažem se u potpunosti.Već 20 godina imam boxera i znam da i u budućnosti bude bio boxer,nadam se u skoroj budućnosti.
2020 04 11
> Tanči14: > Dora, vidi > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c668772c5989375b64f9f76a36182b0d.jpg) 😍❤️
2020 04 11