Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Curly Girl Method

> BellaStronza: > primjećujem poneke lijepe kovrče, nadam se da će nakon mjesec-dva biti idealne :) Jesi procitala za fazu tranzicije? 😭🥴😅
2020 04 19
> SaraKedavra: > > BellaStronza: > > Koju mi laganiju masku savjetuješ? Hvala puno, predobri savjeti. 🌹 > Od foodica ti je najlaksa aloe vera i jako je hidratantna. Meni je cak i pre hidratantna, jedva sam cekala sa je se rijesim ,:) bila je negdje nekad fotka kak su kao rangirane, macadamia je bila kao najhranjivija i meni najdraza. Teza je nesto od aloe vere, al mi nije preteska. Sad sam kupila goji, ta jebu sredini po hidrataciji i hranjivosti( ispadam lako iz hidro/ protein balansa). Maska koja je i hidro i proteinska, a odlican slip ima za cesljanje je ziaja goat milk- protein je relativno nisko u sastojcima, pa je nece nakrkat njima. I taj regenerator je super. Ako bas fali proteina, balea collagen power regenerator, al ga obavezno kombinirat uz hidro leave in i ne bih ga koristila vise od 2 puta bez stretch testa. Treba rotirati hidro i proteine. Ako je kosa farbana, pogotovo posvjetljivana, proteina fali 1000%. Hvalaaa, sa screenshotom ove poruke krećem u bipe :D
2020 04 19
1 2