Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Postavljanje slika

Pozdrav, naime kad stavim neku sliku okrene mi ju skroz na drugu stranu i to nikako ne mogu promijeniti.. Ima neko isti problem??
2020 04 22
> Sweetclothes: > Pozdrav, naime kad stavim neku sliku okrene mi ju skroz na drugu stranu i to nikako ne mogu promijeniti.. Ima neko isti problem?? Ja sam imala te jedini način da bude kako treba je da je ponovno uplodaš 😊
2020 04 22
Ja imam problem da sam postavila LOT i stavila 5 slika! Otvorila oglas, a ono SAMO 1 slika...
2020 04 22
Meni zadnjih nekoliko dana okreće slike. Sve sam probala, okrenem ju, ponovo učitavam... a rezultat uvijek isti - naopak!
2020 04 22
Ne mora biti, ali meni se čini da nekad neće ako sam pri fotografiranju mobitel ili tablet okrenula naopako.
2020 04 22
> jackrussel: > Ne mora biti, ali meni se čini da nekad neće ako sam pri fotografiranju mobitel ili tablet okrenula naopako. Može biti i to, ali meni je nakon ponovnog uplodanja bilo ok 😊. Doduše danas je stranica cijeli dan u banani a osobni već par dana pokušavam uplodati artikle i nikako. Užas 😒😐
2020 04 22
Ponovo učitavanje pali, uglavnom da o:) Također se dobar dio dana ni ulogirati nisam mogla. ,:(
2020 04 22