Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Operacija nosa

Bok cure,svaka preporuka za doktora bi mi dobro dosla. I vasa iskustva. Uskoro se spremam za operaciju. Najvise pohvala cula sam za dr. Glumicica i kod njega bila na konzultacijama,ali zelim biti sigurna pa vam se eto ocajnicki javljam u nadi da cu naci odgovarajuceg kirurga. Hvala vam 😊
2020 04 26
Nemam iskustva, ali ti zelim reci sretno i da sve prode sto prije :D
2020 04 26
Septorhinoplastica-kod Dr Zambellija.Ja sam prezadovoljna.
2020 04 26
Doktor Glušac, Makarska
2020 04 28
> HanaVuksic123: > Bok cure,svaka preporuka za doktora bi mi dobro dosla. I vasa iskustva. Uskoro se spremam za operaciju. Najvise pohvala cula sam za dr. Glumicica i kod njega bila na konzultacijama,ali zelim biti sigurna pa vam se eto ocajnicki javljam u nadi da cu naci odgovarajuceg kirurga. Hvala vam 😊 Cijela otorina sa Vinogradske bolnice radi izvrsno, ja bih ti toplo preporučila da njih proguglaš (prvi mi na pamet pada dr. Ivan Rašić koji radi vrhunski, mislim da i dr. Košec radi nose job)
2020 05 02
Malo sam zatecena kolicinom estetske kirurgije medju mladim zenama, pa i ovdje na forumu.... 🤔 Zelim ti srecu u potrazi, ali i poslati poruku da si lijepa bas takva kakva jesi. Meni je mama to rekla sa 17 i hvala Bogu da je, sad bi pozalila sto sam to napravila.
2020 05 15
> Jelena505: > Septorhinoplastica-kod Dr Zambellija.Ja sam prezadovoljna. Kada ste operirali? Može možda koja fotka prije i poslije ako nije problem? Ja sam trenutno u procesu izbora doktora pa bih voljela vidjeti koji uradak osim onih na instagramu
2020 10 07