Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sto i kako

Dakle muci me sljedece...naletila sam na oglas za original Chanel torbu, kao ima ostecenja blabla i sve lijepo poslikano. Jedino sto torba nije original. Kazem zeni koja prodaje to sve lijepo, cak i ponudim objasniti zasto nije i samo me lijepo otkanta s "to je vas problem". Idem ponovno, reko bilo bi u redu da maknete iz oglasa tu rijec original jer smatram da kupac ima pravo znati pa nek si sam vidi dal mu je cijena okej ili nije na temelju toga, cijena je ionako subjektivna. Dobila sam seen. Sto sada? Povratnu ne mogu ostaviti jer do suradnje nije doslo pa me zanima mogu li tome doskociti na neki drugi nacil ili da jednostavno pustim na miru? Rijec je o ovoj torbi: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b96f36ca59bfcc8de60461a5978ff493.jpg)
2020 05 06
Aj pliz skrinaj oglas i stavi sliku umjesto da stavljas link oglasa jer ovako kad sve kliknemo doc ce joj oglas na naslovnu stranu i uvalit ce torbu nekoj pod original
2020 05 06
Uz torbu treba maknuti i sve parfeme jer su svi fejk...vidljivo iz aviona😭
2020 05 06
Torba izgleda ko da je iz rata izasla, kako je uopce uspila napravit takve rupe po njoj🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2020 05 06
Čekaj u oglasu piše da nema rupe i da nije nigdje poderana? Jao 🙈
2020 05 06
Taj sam oglas i ja vidjela, nimalo u redu, ali opet kakva pamet moraš bit da budeš uvjeren da kupuješ original Chanel torbu za 500 kn? Ne da nije original, nego loša kopija.
2020 05 06
500 kn?? Pa ne bi dala za to ni 5 lipa 🤣
2020 05 06
> Tea8818: > Aj pliz skrinaj oglas i stavi sliku umjesto da stavljas link oglasa jer ovako kad sve kliknemo doc ce joj oglas na naslovnu stranu i uvalit ce torbu nekoj pod original Pametno zboriš!
2020 05 06
Adminu u inbox i bit ce rijeseno.
2020 05 06
Ostavila sam joj neutralnu ocjenu, pa neka narod pripazi. Nije zbog torbe koja je pokidana i sa r.u.p.a.m.a iznutra (+ paprena cijena) već zbog toga što je LAŽ u pitanju.
2020 05 07
> malllaaaa: > Ostavila sam joj neutralnu ocjenu, pa neka narod pripazi. Nije zbog torbe koja je pokidana i sa r.u.p.a.m.a iznutra (+ paprena cijena) već zbog toga što je LAŽ u pitanju. Pa to je i meni, bas ono sto sam napisala...reci sto je i kako pa nek onaj ko kupuje sam odluci jel mu okej dat xy novaca za to ili ne. Jer realno, da je u pitanju prava stvar 500 kn cak i u ovom stanju bi bilo jeftino, odneses kozaru i zamijeni se. Mislim njihove torbe na sebi imaju pravo zlato, o cem pricamo haha
2020 05 07
> Tea8818: > Aj pliz skrinaj oglas i stavi sliku umjesto da stavljas link oglasa jer ovako kad sve kliknemo doc ce joj oglas na naslovnu stranu i uvalit ce torbu nekoj pod original Nisam razmisljala o tome uopce. Hvala :)
2020 05 07
> krpicarka06: > > Tea8818: > > Aj pliz skrinaj oglas i stavi sliku umjesto da stavljas link oglasa jer ovako kad sve kliknemo doc ce joj oglas na naslovnu stranu i uvalit ce torbu nekoj pod original > Nisam razmisljala o tome uopce. Hvala :) Evo snimak zaslona. --> ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1aa0168d5865ea6e0ddc80443ce76ef3.jpg)
2020 05 07
> malllaaaa: > > krpicarka06: > > > Tea8818: > > > Aj pliz skrinaj oglas i stavi sliku umjesto da stavljas link oglasa jer ovako kad sve kliknemo doc ce joj oglas na naslovnu stranu i uvalit ce torbu nekoj pod original > > Nisam razmisljala o tome uopce. Hvala :) > Evo snimak zaslona. --> ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1aa0168d5865ea6e0ddc80443ce76ef3.jpg) isss uzas, kak ima hrabrosti to prodat prodavati za 500 kn užas, mene bi grizla savjest da to nekom prodam za takvu cifru... al realno kolko glup i naivan mozes bit da das tolike novce za takvu torbicu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2020 05 07
@AntoniaBea Nije stvar novaca, bilo je već rasprava na forumu o tome ako je nekome nešto skupo, nekome drugome može to biti extra povoljno. To je subjektivna ocjena svakog od nas. Ja sam imala potrebu i na njezinom profilu upozoriti jer mnogi ne čitaju forum, pa makar da preko povratnih informacija budu upozoreni što mogu očekivati od dotične. Ako je lagala u jednom oglasu i spremna je prodavati stvar koja je po meni (a vidim i po mnogima) ne bi trebala biti ovdje zbog svog fizičkog stanja-ne bih ulazila u to je li u pitanju lažnjak ili ne jer se ne razumijem, to je dovoljan razlog da se takav profil i osoba zaobiđu. Ako netko ipak kupi takvo nešto, a upozoren je i dođe tražiti podršku zajednice u vezi utjerivanja svojih novaca, od mene je sigurno neće dobiti.
2020 05 08
1 2