Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Preporuka mobitela

Razmisljam uzet samsung a71 ili huawei p40lite pa me zanima dal tko ima huawei i dali ste zadovolji s njime.Svako misljenje dobro doslo.Dali vam fali neke aplikacije na njemu ili sve mozete skinuti?
2020 05 09
Meni je huawei super. Međutim očekivala sam da će kamera biti puno bolja i kvalitetnija kad već ima tih 48 mpxl. Ok je naravno, ali zapravo niš posebno, samo veliki hype Samsung a70 ima brat i isto mu je ok, doslovno isti mobitel samo drugi naziv. Sučelje je jako slično, slične karakteristike. Vjerojatno je a71 isto sličan
2020 05 09
A je velika razlika u kameri izmedu tvog i od brata ti?kazu da je neka odlicna kamera cim je i fotograf koristi za slikanje.
2020 05 09
imam huawei. i moja mama ima huawei. nijedna ni druga ga više nikad ne želimo kupiti. nikad više.
2020 05 10
Također Huawei...i ja i suprug.
2020 05 10
Ja imam Huawei, ovo mi je drugi, doduše slabiji je nego taj što bi vi, P20 lite i meni su Huawei mobiteli sasvim ok. Imala sam i Samsung mob., neku bitnu razliku između njih ne vidim osim u cijeni. Može skinuti sve aplikacije, baterija ok, kamera isto dobra...kad sam kupovala jedan od glavih kriterija mi je bila dobra kamera i nisam se pokajala. Tako da moje preporuke za Huawei.
2020 05 10
> tinads: > A je velika razlika u kameri izmedu tvog i od brata ti?kazu da je neka odlicna kamera cim je i fotograf koristi za slikanje. Na iste se stvari žalimo, tekst se loše fokusira, općenito im treba dosta dok fokusiraju neke detalje, male stvari i nešto na blizu je nemoguće ufotkati kako spada. Znam da huawei ima 2 godine na garanciju na lom stakla, a meni je zapravo to bilo presudno
2020 05 10
Ja navijam za Xiaomi proizvođača... cijena im je super, a i konkurentni su na tržišu! imam xiaomia već 2 godine i vjerujem da će mi još bar toliko trajati!
2020 05 27
> Zdenkovna: > Ja navijam za Xiaomi proizvođača... cijena im je super, a i konkurentni su na tržišu! > imam xiaomia već 2 godine i vjerujem da će mi još bar toliko trajati! Stvarno su tako dobri? Frendica kupila note 8 nekidan i kaze baterija joj traje 3 dana, 4 kamere, cudesa.. A cijena mrak! Mislim da bih se i ja mogla ponovit, moj samsung puni 2 godine i lagano umire
2020 05 29
jup :) jako su dobri.... meni isto baterija traje dugo... 2 dana ako ga manje trošim... al dovoljno da NIKAD ne nosim punjač sa sobom i nikad ne cvilim za njim :) i da... super kamera :)
2020 06 03
I ja sam za Xiaomi ;) Prvo ga je sin kupio prije 4 godine po preporuci prijatelja i oduševio se, a sad ga imamo svi u kući... :") Nedavno je i brat kupio...ma super,super mobitel!
2020 06 03
Samsung A51 je izvrstan i super fotke.
2020 06 19
Samsung A51 Odličan. Kamere i mogućnosti 5+.
2020 07 17