Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Kako odabrati difuzer za eterična ulja?

Pozdrav :) Već neko vrijeme razmišljam o kupnji difuzera, međutim ponuda je tolika da ne znam što odabrati. Od difuzera po 100tinjak kn što se prodaju po fb, do onih puno puno skupljih. Zanima me koja je razlika? Kako da znam što odabrati? Kakva su vaša iskustva? Eterična ulja sam dobro proučila i s tim se ne planiram zezati, to mi je važno uzeti kvalitetna i provjerena. Kada je riječ o difuzerima, pretpostavljam da su ovi po stotinjak kn manje kvalitetni, možda manje trajni, no zanima me mogu li oni kako "pokvariti" ta kvalitetna ulja i njihov utjecaj? Svaka preporuka je dobro došla :) P.S. Za Young living nisam zainteresirana.
2020 05 19
Ne znam kaj se trenutno novo nudi na tržištu, ali moja preporuka je da uzmeš neki koji se lako čisti. Obrati pažnju i koliko m2 ti je prostor u kojem misliš koristiti difuzer jer se razlikuju i po tome. Ako je veći prostor moraš uzeti neki jači koji je za veću kvadraturu. Imam Pranarom Sphera nekih 6 godina i odličan je, ulja se stavljaju u vodu, poklopac se skida i lako se sve nakupine mogu očistiti.
2020 05 19
Svoj difuzor sam kupila na terra organica i prezadovoljna sam. Jako se lako čisti. Za prostore je do 20 kvadrata. Bio je oko 300kn S njihove stranice uzimam i ulja ☺️
2020 05 19
Također koristim difuzor iz Terre organice - woody. Meni je jako dobar :)
2020 05 19
Ima neko sliku..hvala.. :)
2020 05 20
Meni dečko kupio preko neta za oko 200kn, ultrazvučni. Za sada smo zadovoljni, jedino mislim da ne pokriva čitavu kvadraturu na što on nije mislio. Palimo ga u dnevnom, a dnevni je spojen sa hodnikom i kuhinjom bez mogučnošću zatvaranja vrata, ali ajde dobro, poklonjenom konju..... :D
2020 05 20
Razlika je u tome koliko ulja ispusta koji difuzor. Onaj od 100 nije isti kao onaj od 500 kn. Jedan pusta ful malo pare drugi fino isparava. Ja imam iz apoteke placeni su cca 400 kn i super su :) > GreenQueen: > Pozdrav :) > Već neko vrijeme razmišljam o kupnji difuzera, međutim ponuda je tolika da ne znam što odabrati. > Od difuzera po 100tinjak kn što se prodaju po fb, do onih puno puno skupljih. > Zanima me koja je razlika? Kako da znam što odabrati? Kakva su vaša iskustva? > Eterična ulja sam dobro proučila i s tim se ne planiram zezati, to mi je važno uzeti kvalitetna i provjerena. > Kada je riječ o difuzerima, pretpostavljam da su ovi po stotinjak kn manje kvalitetni, možda manje trajni, no zanima me mogu li oni kako "pokvariti" ta kvalitetna ulja i njihov utjecaj? > Svaka preporuka je dobro došla :) > P.S. Za Young living nisam zainteresirana.
2020 05 20
Nemam konkretnu preporuku, ali imate ih povoljno na aliexpressu. :)
2020 05 20
Hvala svima na odgovorima :) Našla sam ih nekoliko preko FB koji su me uglavnom estetski privukli (npr onaj moon) i na prvu karakteristike mi se čine zbilja ok, no strah me da mi se ne zapali, da uzalud kupujem kvalitetna ulja ako je difuzer shit. Proučavam malo i ja te na Terra Organici, našla sam jedan dobar u trgovini Zdravi ceker. U zadnje vrijeme sam se opekla vodeći se onim da cijena pretpostavlja bolju kvalitetu, pa se bojim da to ponovno ne učinim.
2020 05 21
Mene zanima koji uzeti a da radi necujno? Narucila sam jedan ali cuje se dok radi i to mi smeta
2021 03 15
Ja baš zadnjih dana proučavam difuzore, Eggie na Terra organici ima dobre recenzije baš što se nečujnosti tiče, sad se mislim dal naručiti neki preko aliexpresa jer su značajno jeftiniji, ali me brine upravo da li će biti bučni. Florihanna ima ultrazvučni za 22e ali me čudi da nigdje ne nalazim recenzije. Može se znat koji je to bučni, da ga izbjegnem:)? https://www.terra-organica.hr/eggie-ultrazvucni-difuzer-za-etericna-ulja-gdje-kupiti-cijena.html
2021 03 15