Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ASOS povrat

> maja4296: > Kako uopce pratite gdje vam je paket? Nisam znala da se to moze > I ja isto trebam naruciti neke haljine za svadbu mislila sam vise velicina a sada me strah https://asos.intelligentreturns.net/tracking Ovo je za praćenje povrata. Mislim da se narudžba ne može pratiti. Meni ni na mail ne odgovaraju. 😤
2020 05 25
> MilaGerchi: > Pozdrav svima, > jeste li možda nedavno vraćale nešto s Asosa? > Prije 10 dana sam vratila artikl, a informacije za praćenje još uvijek su nepromijenjene; > Najnoviji status: Povrat registriran online, lokacija nepromijenjena > Pretpostavljam da sve kasni zbog virusa, no sumnjivo mi je da 10 dana nije pokupljen za tranzit.. > Ima li netko slično iskustvo? Svaka info je dobro došla! > Ps nisam slikala paket pri slanju u pošti. 🙄 Ja sam napravila povrat 8.5 i tek 20. mi je pisalo da je u paket u Švedskoj u lokalnom čvorištu, od 21.5 piše da je u tranzitu trgovcu. Naručujem često od njih a bome i vratim dosta, uvijek su korektni i novac sjedne kroz 2 tjedna. Mislim da ti tako dugo traje samo zbog cijele ove situacije. Meni je zadnji paket dosao nakon mjesec i pol dana od narudžbe. Mislim da će ti bit sve okej:)
2020 05 25
> MilaGerchi: > > maja4296: > > Kako uopce pratite gdje vam je paket? Nisam znala da se to moze > > I ja isto trebam naruciti neke haljine za svadbu mislila sam vise velicina a sada me strah > https://asos.intelligentreturns.net/tracking > Ovo je za praćenje povrata. Mislim da se narudžba ne može pratiti. > Meni ni na mail ne odgovaraju. 😤 Možete pratiti narudžbu, na my account i i kad vam prikaže naručeno postoji opcija view order i track order i kad kliknes na track order prebaci te na DHL i vidis gdje je pošiljka
2020 05 25
> geralt19992: > > MilaGerchi: > > > maja4296: > > > Kako uopce pratite gdje vam je paket? Nisam znala da se to moze > > > I ja isto trebam naruciti neke haljine za svadbu mislila sam vise velicina a sada me strah > > https://asos.intelligentreturns.net/tracking > > Ovo je za praćenje povrata. Mislim da se narudžba ne može pratiti. > > Meni ni na mail ne odgovaraju. 😤 > Možete pratiti narudžbu, na my account i i kad vam prikaže naručeno postoji opcija view order i track order i kad kliknes na track order prebaci te na DHL i vidis gdje je pošiljka Hvala vam, mislila sam zapravo kako pratite gdje vam je paket za povrat posto se ne dobije broj za pracenje. Ja sam do sad zapravo samo cekala mail od asosa da su primili, nisam znala za ovo
2020 05 26
Ima li kakvih promjena kod vas? Meni evo već danima odgovaraju samo automatskom porukom...i dalje stoji da je paket stigao kod njih još 21.5., nikakvog maila njihovog o primitku...
2020 06 01
Evo update, meni je pisalo 26.5 da je paket stigao njima i izvršili su povrat novca 30.5
2020 06 02
> geralt19992: > Evo update, meni je pisalo 26.5 da je paket stigao njima i izvršili su povrat novca 30.5 Super! Stvarno se nadam da će se i kod mene nešto promijeniti. S obzirom da mi je ovo 1.povrat, molim vas još samo je li vam zadnje to 26. pisalo da je paket isporučen trgovcu ili treba još nešto nakon toga pisati? i je li vam stigao mail da su zaprimili paket i o povratu novca? Hvala!
2020 06 03
Meni su vraceni novci nakon vise od mjesec i pol, tj. Leci ce na racun kroz koji dan, primila sam poruke u zadnjih 2dana za sve povrate. Nadam se da je i vama ostalima zaprimljeno.
2020 06 18
moj povrat paketa je cak kroz 7 dana dosao do njih, prekjucer sam dobila obavijest da je izvrsen povrat sredstava i sad cekam jos da mi sjedne na racun. tako da sve se ubrzalo malo :)
2020 06 18
Evo i meni su zaprimili povrat prekjučer te jučer vratili novce, mjesec i pol dana nakon što sam poslala paket natrag. Bitno da se sve ipak riješilo, iako je potrajalo...
2020 06 19
1 2