Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Abercrombie veličine

Pozdrav, nisam nikad kupovala u Abercrombiu pa me zanima kakve su im veličine, konkretno za hlače i traperice? Budući da ih označavaju prema širini struka ne znam hoću li točno odabrati, iz mog iskustva svaki brend to radi po svojem jer sam imala veličine 28-31, a realno su hlače bile jednake.
2020 05 26
Ja inace nosim 38 velicinu kod nas ( i 36 ako imaju malo vise elastina), a Abercrombie traperice nosim sve sa oznakom W26 :) Prodajem 3 para traperica original W25, W26, W26
2020 05 27
W25 su nas 38, bar uske traperice.. za baggy, boyfriend itd. ne znam. Gornji dijelovi koje inace nosim S mi kod njih odgovaraju XS. Citajte recenzije ako ih ima, gledajte tablice,.. i lako moguce da ce vam broj manje od one koju nosite biti dobar, ma koliko vam se mozda cinilo cudno brojevi su im veliki, M je kao L definitivno, ako ne i malo veci.
2020 05 27
Ja inace kupujem u zari i tamo moram uzeti L, ali po mjerama i njivoj tablici isto ispada da moram L ili 29. Ne zelim naruciti dok nisam sigurna jer uzimaju puno za povrat i nikako se ne isplati vratiti hlace sa snizenja
2020 05 27