Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Foreo i ciscenje

Pozdrav, Koje gelove/pjene koristite za ciscenje lica sa Foreom? Za sve tipove kože me zanima. Hvala😊
2020 05 29
Baleinu pjenu za osjetljivu kozu Gel alverde hydro waschgel 2-3x tjedno I prirodni sapun od kozjeg mlijeka jer je dobar za akne Nakon kontracepcijskih mi je lice bilo kaos, plus slaba sam na slatkise tako da mi ova kombinacija pase
2020 05 29
Hvala, Tea. Ne sadrzi silikone Balea?..
2020 05 29
Trenutno također Balein gel, no bolji mi je Nivein za mješovitu kožu. Nemam pojma kaj sadrži, samo znam da odgovara mome licu.
2020 05 29
Pa negdje pise da nebi trebao imati silikone jer s vremenom nije dobro za uredjaj pa zato pitam. Znam za Ziaja sensitive ali bih probala jos neki, dobar je on ali bih probala neki drugi nakon ove 5.boce 😁
2020 05 29
Mislim da ne sadrze, a imate i alverde 3u1 cistac pjenu i ima jos neka boca s nacrtanim jabukama, taj prijateljica koristi i zadovoljna je. I dugo trajuuuu...jedva cekam potrosit balein da uzmem taj s jabukicama🍏
2020 05 29
Ja Afroditin gel, a imala sam i dva gela za čišćenje baš foreo branda, nisu mi odgovarali.
2020 05 29
Ja koristim ovaj CeraVe; ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/00d70b19c9c29050924d6a4557627192.jpg)
2020 05 30
> BiggieS: > Ja Afroditin gel, a imala sam i dva gela za čišćenje baš foreo branda, nisu mi odgovarali. Nisam ni razmisljala o Foreo gelovima, a evo sad znam da niti necu 😂
2020 05 30
> Tea8818: > Mislim da ne sadrze, a imate i alverde 3u1 cistac pjenu i ima jos neka boca s nacrtanim jabukama, taj prijateljica koristi i zadovoljna je. I dugo trajuuuu...jedva cekam potrosit balein da uzmem taj s jabukicama🍏 Probat cu prvo ovaj 😊 Hvala 😉
2020 05 30
> teehee: > Trenutno također Balein gel, no bolji mi je Nivein za mješovitu kožu. Nemam pojma kaj sadrži, samo znam da odgovara mome licu. Hvala na informaciji. Pa ne znam, pokusat cu pronaci koji nema silikone, ako svi imaju onda cu mozda probati i Nivein, nista ne iskljucujem, samo sam mislila da ne smije imati u sastavu zbog uredjaja, negdje sam procitala a ne znam ni gdje😅 Mozda na ambalazi.
2020 05 31
Koristim Skintegrin Amphibian, provjerite njihove stranice, mozda bi vam odgovaralo ako vec niste isprobali. 😊
2020 06 01