Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Superdry kvaliteta

Pozić ❣️ Jesam li jedina kojoj se apsolutno svaka majica sa printanom slikom raspadne? Dakle slika se samo pocne ljustit i otpadat. Jel to za reklamaciju? 😳
2020 06 04
Pozdrav, imam nekoliko hoodica Superdry i zbilja peri deri, sve stoji. Ne znam kakva je situacija s majicama, ali predlažem da reklamirate :)
2020 06 04
> gogo391: > Pozdrav, imam nekoliko hoodica Superdry i zbilja peri deri, sve stoji. Ne znam kakva je situacija s majicama, ali predlažem da reklamirate :) Imala sam i ja hoodice, s onim kao gumenim natpisom ili usivenim, i to je zaista kvalitetno, ali ove majiceee jao, zali Boze novaca.. 🙄
2020 06 04
Na mojoj hoodici se ništa nije odlijepilo, sve je super. Za majice ne znam... Svakako reklamirajte majice koje se raspadaju!!
2020 06 04
Majice kratkih rukava, grozota. Natpis se ustvari nije ljuštio, ali je ispucao nakon možda 2 pranja.
2020 06 04
> jackrussel: > Majice kratkih rukava, grozota. > Natpis se ustvari nije ljuštio, ali je ispucao nakon možda 2 pranja. Očaaaj!! Nikad više! Vjerojatno će i crvena završiti kao i narančasta.. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/be44c0e2618e5d90ec91e4e7cf86f68e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b5600f7e8a3e7e1f7ff30649acfcc387.jpg)
2020 06 04
> jackrussel: > A vidi ovo... > Nije peglana jer je u košu za pranje. > Kćer ju ipak voli nositi, ali izgleda uništeno... > Materijal mi je odličan, ali printovi 😑 > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/17c4c08bd6b2e5fbda9355820bb61f83.jpg) Grozno, ne mogu vjerovati da neki tako jači brand dopusti takvu lošu kvaliteteu...
2020 06 04
Možda je cilj proizvođača used look nakon 2 pranja.
2020 06 04
> jackrussel: > Možda je cilj proizvođača used look nakon 2 pranja. Nešto kao golden goose 😂😂😂😂
2020 06 04
😂... e, baš tako.
2020 06 04
reklamirati! previsoka cijena za ovakav šlamperaj ja sam vratila muške hlače 6 mjeseci nakon što su kupljene, nisu bile nošene, ali im je nakon pranja boja potpuno izblijedila, postale su onako "mramorne" u svakom slučaju, totalno nenosive, očajno su izgledale kupljene u XYZ popunila sam obrazac, napisala kratko obrazloženje koje su poslali uvozniku i zastupniku i nakon cca mjesec dana dobila sam obavijest o odobrenju za povrat cijelog iznosa. eto, vrijedi pokušati, ne košta ništa!
2020 06 04
> FlyGirl5: > reklamirati! > previsoka cijena za ovakav šlamperaj > ja sam vratila muške hlače 6 mjeseci nakon što su kupljene, nisu bile nošene, ali im je nakon pranja boja potpuno izblijedila, postale su onako "mramorne" > u svakom slučaju, totalno nenosive, očajno su izgledale > kupljene u XYZ > popunila sam obrazac, napisala kratko obrazloženje koje su poslali uvozniku i zastupniku i nakon cca mjesec dana dobila sam obavijest o odobrenju za povrat cijelog iznosa. > eto, vrijedi pokušati, ne košta ništa! Svaka čast, imat ću to na umu ubuduće. Ja obično ne marim za račun od trenutka kad nešto operemo i krenemo nositi pa ga redovito bacim.
2020 06 04
Mahom smo svi takvi, ali kada čovjek nešto plati jako puno, onda mu nije svejedno! Prilikom ove reklamacije saznala sam da je pravo povrata čak 2 godine, potrošači uglavnom jako slabo poznaju svoja prava pa tako i ne koriste sve mogućnosti koje imaju. U svakom slučaju, uvijek vrijedi pokušati, ja sam do sada imala sreće. Naravno, to uzimam u obzir samo kod skupljih komada odjeće koji se kvalitetom nisu dokazali i opravdali visoku cijenu koštanja.
2020 06 04
> FlyGirl5: > Mahom smo svi takvi, ali kada čovjek nešto plati jako puno, onda mu nije svejedno! > Prilikom ove reklamacije saznala sam da je pravo povrata čak 2 godine, potrošači uglavnom jako slabo poznaju svoja prava pa tako i ne koriste sve mogućnosti koje imaju. > U svakom slučaju, uvijek vrijedi pokušati, ja sam do sada imala sreće. Naravno, to uzimam u obzir samo kod skupljih komada odjeće koji se kvalitetom nisu dokazali i opravdali visoku cijenu koštanja. Povrat od 2 godine se sigurno ne odnosi na odjecu i obucu i prehrambene artikle nego iskljucivo tegnologiju, ali ni to nije bas tako jednostavno kako si napisala. Povrat 6 mjeseci, a garancija je 2 godine, ma sta ti trgovac tvrdio. Otprilike.tako - buduci da su to zakoni, sve je to dosta rastezljivo, ali generalno je ovako kakp sam rekla
2020 06 05
> Mapmap: > > FlyGirl5: > Povrat od 2 godine se sigurno ne odnosi na odjecu i obucu i prehrambene artikle nego iskljucivo tegnologiju, Nije istina da je vrijeme za reklamaciju od 2 godine isključivo za tehnologiju. Npr. znam da Guess za torbe daje garanciju 2 godine i ako se unutar te 2 godine nešto na torbi potrga i sl, dobije se povrat novca.
2020 06 05
1 2