Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Tretmani mrsavljenja

Pozdrav curke, Koje tretmani mrsavljenja su Vam najbolji i koji su Vam bas pomogli tj da ste vidjeli rezultate u kracem vremenu
2020 06 28
Pozdrav. Ja taman krecem na svoj prvi tretman mrsavljenja kod nas u jedan studio koji se bavi samo oblikovanjem tijela. Moj problem je trbuh. Mogu bit na najrigoroznijoj djeti on ostaje i ne srazmjerno izgledam jer su mi noge i ruke mrsave a trbuh kao da ne pripada meni. Odlucili smo se na lipolaser zatim limfna drenaza,body wrapping potom vibro plata. Ukljucit cemo i kavitaciju po dogovoru. Znaci ovo sto sam vam navela prvo -radimo u jednom tretmanu sve 4 po redu. Trazila sam ciljano s obzirom da se zelim rijesiti samo trbuha. Vi naravno mozete cijelo tijelo. Cijena je 1200kn (399kn jedan dolazak) a akcija je bila 3+1 gratis. Po dolasku se gubi od 1-4cm ovisno od osobe do osobe. Javit cu utiske. Jedva cekam da krenem.
2020 06 29
E da..termin mi je 3.7. Javim se nakon toga
2020 06 29
Vožnja biciklom na posao i s posla svaki dan po 20 min u svakom smjeru.Skida trbuh ,oblikuje noge i što mi se jako svida skida špekec s leđa 🥳
2020 06 30
Flaster na usta najbolja metoda hahah. Kod mene nis ne pali i dalje imam 7kg viska sa 58kg sam dosla na 65kg to je jako puno jer mi je sva roba bila onak fino uska,a sad pol tog nemrem ni prek lista navuc hahah. Kaj mogu kad me klopa izaziva i dalje unesem i vise neg kaj potrosim,a obzitom koliko pojedem i nisam tak puno dobila. Evo sve se nadam da bum se na suncu otopila. Ma u svakom slucaju svaka aktivnost je dobro dosla uz naravno promjenu prehrane.
2020 06 30
Vidjela sam ovdje u ZG jedan salon Glitter glam sad u ponudi imaju kriolipolizu sad je jos na popustu kaoo Navodno jako dobro skida salo,gledala sam razne rezultate na yt i navodno djeluje al tek se salo krece topiti nakon mj dana,probacu na to,pa cemo vidjeti,i planirala sam uzeti jos kavitacije Inace se 80% zdravo hranim(ne jedem krompir,rizu,tjesteninu,kruh)bila sam u 2mj izgubila 5kila,a sad jos trebam 5 kila pa pokusavam tretmanima doci do brzeg cilja
2020 07 02