Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nemogućnost da otvorim razgovor na mobitelu

Ne znam da li se još nekome dešava - ali od jučer ne mogu otvoriti razgovor na mobitelu. Normalno ulazim na stranicu - i vidim razgovore... ali kad kliknem na sam razgovor - ne želi se otvoriti.
2020 07 09
Možda da probate u incognito načinu ili da obrišete cache na mobitelu, drugi preglednik?
2020 07 09
> lilarose: > Ne znam da li se još nekome dešava - ali od jučer ne mogu otvoriti razgovor na mobitelu. Normalno ulazim na stranicu - i vidim razgovore... ali kad kliknem na sam razgovor - ne želi se otvoriti. Tako je i meni jucer bilo, obrisala sam sve podatke u postavkama od Chroma, sad je sve ok
2020 07 09
Inače otvaram direktno iz e-maila -ali sad ne ide ni tako... ni preko stranice (Chrome). Mogu preko Firefoxa - provjerila sam. Ali stvarno ne znam što sa Chrome sad ne valja.... Znači sad svaki put kad dobijem mail da imam poruku od neke korisnice - ja se sad prvo moram preko Firefoxa logirati... ah... komplikacije samo....
2020 07 09
Hm da... kako na mobitelu obrisati podatke u postavkama je dobro pitanje.... :") No dobro... nije problem. Učitavat ću preko Foxa... ,:) Ako baš bude hitno nešto....
2020 07 09
> lilarose: > Hm da... kako na mobitelu obrisati podatke u postavkama je dobro pitanje.... :") > No dobro... nije problem. Učitavat ću preko Foxa... ,:) Ako baš bude hitno nešto.... Odite u postavke od mobitela, pod aplikacije, nađete chrome, i tamo negdje pise brisanje podataka
2020 07 09
Super. Hvala puno. Riješila!
2020 07 10