Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upload slika

Ni kod mene neće.. Već tri dana 😔
2020 07 22
Tako je, ne radi već 3 dana. Ja sam pokušavala staviti oglase, ali ne može učitati. I smanjivala slike i brisala famoznu povijest i kolačiće, ali ništa...
2020 07 22
Ali bitno da je admin odmah obrisala oglas gdje je naslovna slika s neta, a nisam je ja postavila za naslovnu sliku, već mi stranica slike u oglasima slaže random slijedom i okreće ih na bok i sad još ne mogu objaviti opet oglas jer se ne učitavaju slike. Mislim da se prvo treba počistiti smeće u svojem dvorištu, pa onda u tuđem... drugim riječima, napravite stranicu kako treba, pa će biti i više ispravnijih oglasa. Ako imam apsolutno sve oglase sa svojim slikama i taj jedan mi ima naslovnu sa neta, jeste li probali razmisliti da nije do mene već do stranice?
2020 07 22
Ne radi i dalje, bilo bi lijepo da admin napiše neku obavijest kada će proraditi.
2020 07 22
Napisala je adminka da stranica ima novog vlasnika, da se rade neki radovi kako bi bilo bolje, da je u planu mobilna aplikacija...i takve bajke. Bumo živi pa vidjeli. Tko do tada sačuva živce da ostane korisnik stranice.
2020 07 22
Ni meni neće. Već sat vremena pokušavam stavit slike. Na krpicama stalno nešta šteka, dosta loša stranica, tj loše se održava 😔
2020 07 22
Meni ne radi od jučer navečer :(
2020 07 22
Ja sam jučer u profil (u oglas) normalno učitala sliku - ali u porukama ne mogu. Ni jučer - ni danas.
2020 07 22
Meni ucita i sad, al kad objavim slike nema 🙄🙄
2020 07 22
> embrace: > Napisala je adminka da stranica ima novog vlasnika, da se rade neki radovi kako bi bilo bolje, da je u planu mobilna aplikacija...i takve bajke. Bumo živi pa vidjeli. Tko do tada sačuva živce da ostane korisnik stranice. Hvala na informaciji,nisam znala da se čudesa spremaju. Možemo se nadati da će sve profunkcionirati i da ćemo moći uživati u krpičarenju 🙃
2020 07 22
Prvi put u x vremena odlučim staviti nove stvari (NAPOKON) i raščistiti si ormar i eto. ,:)
2020 07 22
Ali nemima uspije ucitat kolko vidim 🤔🤔
2020 07 22
> STELLALUNA: > Ali nemima uspije ucitat kolko vidim 🤔🤔 Upravo si to i ja razmisljam 🤔🤔 A kod mene hrpa stvari i slika ceka na upload. Rasciscavam ormar i sve sto nisam nosila ove godine (a ni prethodne) ide ca, tako da se bas nakupilo toga. Plus smrsavila sam 5 kg do sada, pa su mi neke stvari velike, a nikad ih obukla 🙈
2020 07 22
Meni ne zeli nista ucitati🤬😑
2020 07 22
Ni meni🤯> STELLALUNA: > Nece 🙄
2020 07 22