Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upload slika

Da barem stoji neka obavijest, obrazloženje ili slično, ovako samo nestrpljivo refresham svakih par min i pokušavam, ali neće.
2020 07 22
Neće ni meni! :(
2020 07 22
ne radi...
2020 07 22
Cure, meni jos uvijek ne radi upload, a vama? :/
2020 07 22
Ne radi...
2020 07 22
Ni meni :(
2020 07 22
> embrace: > Napisala je adminka da stranica ima novog vlasnika, da se rade neki radovi kako bi bilo bolje, da je u planu mobilna aplikacija...i takve bajke. Bumo živi pa vidjeli. Tko do tada sačuva živce da ostane korisnik stranice. Baš tako bajke....😑 a adminka, tj.moderatorka, jer smo administratora izgubili negdje tamo još u 2018-oj, očito kasni sa informacijama par godina kasnije. Novog vlasnika krpice imaju već 3 godine, a loš trend se samo nastavlja i s tim "novim" tako da....
2020 07 22
Dame, radi upload slika :)
2020 07 23
Radi od sinoć,ali ne okreće slike, uvijek mora biti nešto 🙃
2020 07 23
Meni su se uploadale slike ali samo ako su manje od 2MB. 🤗
2020 07 23
> andrejama: > > embrace: > > Napisala je adminka da stranica ima novog vlasnika, da se rade neki radovi kako bi bilo bolje, da je u planu mobilna aplikacija...i takve bajke. Bumo živi pa vidjeli. Tko do tada sačuva živce da ostane korisnik stranice. > Baš tako bajke....😑 a adminka, tj.moderatorka, jer smo administratora izgubili negdje tamo još u 2018-oj, očito kasni sa informacijama par godina kasnije. Novog vlasnika krpice imaju već 3 godine, a loš trend se samo nastavlja i s tim "novim" tako da.... Mislim da je opet novi vlasnik. Ako se dobro sjećam, problemi sa stranicom su krenuli tamo negdje prije tri godine, može biti da svo ovo vrijeme nije održavano. Iskreno, meni je ta informacija dala malo nade.
2020 07 23
> embrace: > > andrejama: > > > embrace: > > > Napisala je adminka da stranica ima novog vlasnika, da se rade neki radovi kako bi bilo bolje, da je u planu mobilna aplikacija...i takve bajke. Bumo živi pa vidjeli. Tko do tada sačuva živce da ostane korisnik stranice. > > Baš tako bajke....😑 a adminka, tj.moderatorka, jer smo administratora izgubili negdje tamo još u 2018-oj, očito kasni sa informacijama par godina kasnije. Novog vlasnika krpice imaju već 3 godine, a loš trend se samo nastavlja i s tim "novim" tako da.... > Mislim da je opet novi vlasnik. Ako se dobro sjećam, problemi sa stranicom su krenuli tamo negdje prije tri godine, može biti da svo ovo vrijeme nije održavano. Iskreno, meni je ta informacija dala malo nade. Taj "novi" vlasnik je tiPRO group, odnosno kako i piše na samom dnu stranice gdje je nekad pisalo "Kominoi", no on je već odavno zvanični vlasnik u registru. A to i je najsmješnije što je sam "admin" istaknuo to kao novost, jer to niti je novost ni novi vlasnik.
2020 07 24
Ozbiljno? Pa evo ne znam što više da velim.
2020 07 24
1 2 3