Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zabranjeni proizvodi, brisanje proizvoda i blokiranje korisnika - nejasnoće?

> Admin2nd: > Temu nikako ne zaključati jer je predivan izvor klikova. 👌😎 Kao i ova: https://mojekrpice.hr/forum/t/268719/cure-jeste-li-dozivjele-ista-slicno?page=5 Pitam se kad će i na ovoj temi pasti blokade profila?
2020 08 17
> Tanči14: YES, YES, baš sam se 'obogatila' na krpicama, ono ..baš.. :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') Ne pljuckam ja po nikome, ali neću nikome dozvoliti da po meni istresa i briše svoje cipele na kojima je blato, jer nisam ničiji otirač. I ne prijetim se nekim tamo iz Pule. Iz Pule.? Gdje baš iz tog grada, brrr kako me strah. :') :')
2020 08 17
Teehee ne trebate znati kada je točno sastanak, taj interni info je sav moja dobra volja.
2020 08 17
Dakako da ne trebam, nisam to pitanje ni postavila. Parafrazirat ću: I ovo je korak naprijed, znamo da će se kroz dva tjedna, mjesec dana odgovoriti na postavljena pitanja. Jer se za sada u ovoj našoj *zajednici* aka farmi čini da su ipak *neke životinje jednakije od drugih*.
2020 08 17
> teehee: > Pa dobro, to je već za dva tjedna, pričekat ćemo. I ovo je korak naprijed, znamo kad je sastanak. > Do tada ćemo kroz temu pratiti kaj sve *genuine* km ima u ormaru. 'gospođo', ne pratim ja, ja znam, prate tu par meni nebitnih koje su se skupa s vama razletjele, bez krila. ;)
2020 08 17
> malllaaaa: > > Admin2nd: > > Temu nikako ne zaključati jer je predivan izvor klikova. 👌😎 > Kao i ova: https://mojekrpice.hr/forum/t/268719/cure-jeste-li-dozivjele-ista-slicno?page=5 > Pitam se kad će i na ovoj temi pasti blokade profila? I ja se pitam.
2020 08 17
> katarinamartina: > > Tanči14: > > YES, YES, baš sam se 'obogatila' na krpicama, ono ..baš.. :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') > Ne pljuckam ja po nikome, ali neću nikome dozvoliti da po meni istresa i briše svoje cipele na kojima je blato, jer nisam ničiji otirač. > Al si htjela obrisati svoje na Senoriti linkajuci Gloriu?! Pazi ubuduce koga ces pokusati gaziti, vidis kako se lako okrene situacija. Nismo senilni, prva si pocela i sada ti je cura dokazala da ne mozes tako sa svima. Sve si ovo zasluzila.
2020 08 17
> sonja90: > > katarinamartina: > > > Tanči14: > > > > YES, YES, baš sam se 'obogatila' na krpicama, ono ..baš.. :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') > > Ne pljuckam ja po nikome, ali neću nikome dozvoliti da po meni istresa i briše svoje cipele na kojima je blato, jer nisam ničiji otirač. > > > Al si htjela obrisati svoje na Senoriti linkajuci Gloriu?! > Pazi ubuduce koga ces pokusati gaziti, vidis kako se lako okrene situacija. Nismo senilni, prva si pocela i sada ti je cura dokazala da ne mozes tako sa svima. Sve si ovo zasluzila. Daj začepi. Ne govori u množini, a to što mi je senjorita 'dokazala', ništa nije, što ne znači da ja neću. Gloria je tek bezazlena 'beba'. Tebi po starom dobrom običaju sve treba crtati, ali mi se neda, razlog više da te ne doživljavam ozbiljno, ali kao vegetu, da.
2020 08 17
> katarinamartina: > > sonja90: > > > katarinamartina: > > > > Tanči14: > > > > > > YES, YES, baš sam se 'obogatila' na krpicama, ono ..baš.. :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') > > > Ne pljuckam ja po nikome, ali neću nikome dozvoliti da po meni istresa i briše svoje cipele na kojima je blato, jer nisam ničiji otirač. > > > > > Al si htjela obrisati svoje na Senoriti linkajuci Gloriu?! > > Pazi ubuduce koga ces pokusati gaziti, vidis kako se lako okrene situacija. Nismo senilni, prva si pocela i sada ti je cura dokazala da ne mozes tako sa svima. Sve si ovo zasluzila. > Daj začepi. Ne govori u množini, a to što mi je senjorita 'dokazala', ništa nije, što ne znači da ja neću. Gloria je tek bezazlena 'beba'. > Tebi po starom dobrom običaju sve treba crtati, ali mi se neda, razlog više da te ne doživljavam ozbiljno, ali kao vegetu, da. > Dzabe vam vase recenzije koje skupljate darezljivim poklanjanjem kad ne znate kulturno razgovarati. Administrator, je li "Daj zacepi" prihvatljiva komunikacija na forumu MK ili je potencijal za block? Katarinamartina, da niste vi ovaj slucaj iz linka dolje? https://mojekrpice.hr/forum/t/268718/martina-osudena-jer-je-rabljenu-odjecu-prodavala-na-facebooku
2020 08 17
Bez straha i brige, KM... Nema potrebe samohvali, opravdavaju ili bilo kakvim pokušajima dokazivanja svoga prava (jedno od *naj* argumentiranja jest ono o razlogu označavanja artikla prodanim i obnavljanja oglasa). Naime, ti sigurno nisi kandidatkinja za blok. Previše love trošiš na vip usluge pa te, kao i klikove, stranica treba.
2020 08 17
> MissSenorita2: > > katarinamartina: > > > sonja90: > > > > katarinamartina: > > > > > Tanči14: > > > > > > > > YES, YES, baš sam se 'obogatila' na krpicama, ono ..baš.. :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') > > > > Ne pljuckam ja po nikome, ali neću nikome dozvoliti da po meni istresa i briše svoje cipele na kojima je blato, jer nisam ničiji otirač. > > > > > > > Al si htjela obrisati svoje na Senoriti linkajuci Gloriu?! > > > Pazi ubuduce koga ces pokusati gaziti, vidis kako se lako okrene situacija. Nismo senilni, prva si pocela i sada ti je cura dokazala da ne mozes tako sa svima. Sve si ovo zasluzila. > > Daj začepi. Ne govori u množini, a to što mi je senjorita 'dokazala', ništa nije, što ne znači da ja neću. Gloria je tek bezazlena 'beba'. > > Tebi po starom dobrom običaju sve treba crtati, ali mi se neda, razlog više da te ne doživljavam ozbiljno, ali kao vegetu, da. > > > Dzabe vam vase recenzije koje skupljate darezljivim poklanjanjem kad ne znate kulturno razgovarati. > Administrator, je li "Daj zacepi" prihvatljiva komunikacija na forumu MK ili je potencijal za block? > Katarinamartina, da niste vi ovaj slucaj iz linka dolje? > https://mojekrpice.hr/forum/t/268718/martina-osudena-jer-je-rabljenu-odjecu-prodavala-na-facebooku :') :') :') :') Koliko se god trudiš diskreditirati me, ne ide te pa te ne ide. senjorita ohoho, idi na fejs i provjeravaj, ali uzalud ti trud svirači. Zaigrala si se, fest si se zaigrala. Blamiraj lažima javno, ali i za to postoji lijek ako nisi znala. I da, nastavi sa svojom sortom usijavati inboxe, ne dira to mene. Moje suradnje su skroz poštene i isključivo su na krpicama, ovdje na mojekrpice.hr. Tvoje insinuacije i laži nemaju krila, tresnu u hipu i probiju podrum, putujuća parfumerijo. :*
2020 08 17
> teehee: > Bez straha i brige, KM... Nema potrebe samohvali, opravdavaju ili bilo kakvim pokušajima dokazivanja svoga prava (jedno od *naj* argumentiranja jest ono o razlogu označavanja artikla prodanim i obnavljanja oglasa). Naime, ti sigurno nisi kandidatkinja za blok. Previše love trošiš na vip usluge pa te, kao i klikove, stranica treba. I? Označila, brisala, obrisani mi artikli u hipu kao i svima ostalima, objavim oglase, označim prodano ako netko kaže idem uplatiti, a to ne napravi s razlogom, ne vidim ništa loše i razlog za sankcije. Ne, nema kod mene samohvale, hvale me drugi u reali i tu, a što mogu, ne mogu im reći da pišu i govore laži, cure pišu istinu u povratnima, ne pišem im ja tekst opisne, a niti one meni. Uživaj u zlobi, odnosno, uživajte vas par, samo vam konji za trku nedostaju, ali ih nemate na žalost pa stojte u publici i gledajte. ;)
2020 08 17
https://mojekrpice.hr/forum/t/268725/obavijest-bullying-se-ne-tolerira
2020 08 17
> MissSenorita2: > Administrator, je li "Daj zacepi" prihvatljiva komunikacija na forumu MK ili je potencijal za block? Još jedno odlično pitanje. 'obrisani mi artikli u hipu...', a kolaži s 3 i više slika i dalje stoje. hm.
2020 08 17
Tanči, šmeterling, mallla, blozo plešete po rubu blokade s foruma, a neke korisnice na temi su već blokirane. Bilo bi dosta napada na osobnoj razini, još jedan takav post i doviđorno.
2020 08 17
1 2 ... 11 12 13 14 15