Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zabranjeni proizvodi, brisanje proizvoda i blokiranje korisnika - nejasnoće?

> katarinamartina: > > MissSenorita2: > > > katarinamartina: > > > > MissSenorita2: > > > > Korisnica mene proziva da objavljujem, kako ona kaže, "navlakuše", što "navlakuše" nisu, pa mene zato zanima je li njen oglas "navlakuša". Poanta opisa je da se u opis unesu detaljnije informacije o proizvodu da kupac može odmah procijeniti je li to za njega ili ne, a ne da se basic informacija, kao što je prava ili umjetna koža ne navede, a razlika je ogromna. > > > Navlakuša je objaviti lot 55 kuna, a u opisu zbroj 520 kuna. Itekakva navlakuša. :* ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/716edc32c67dc8d41a5dd4a602565644.jpg) > > Vi opet ne znate čitati, gdje vi vidite 520kn??? > Pa u tome i je poanta, jer u objavi za lot mora biti ukupna cijena, a u opisu može pojedinačno ako netko želi, a kod vas 'senjorita' je obična navlakuša. > Gdje vi radite kad toliko češljate, u frizerskom salonu ili parfumeriji.? :* Opet niste napisali gdje vi vidite tih 520kn? Molim vas za objašnjenje jer ja ne vidim 520kn kao što ne vide ni ostale korisnice. :* Draga katarinamartina, u opisu proizvoda niti ne piše LOT, niti je igdje u FAQ definirano kako se cijena definira, niti LOT-a niti pojedinačnog proizvoda. Kad to bude definirano FAQ-om ili T&C, ja ću se tog držati. Također, opis proizvoda je napisan u 3.licu jednine, a da sam htjela staviti cijeli lot, onda bi opis bio u 3.licu množine. Cijene su uredno naznačene u opisu I nije nikakva navlakuša, a cijena u oglasu je jedna od istaknute 4 cijene u opisu oglasa. :*
2020 08 15
Administrator, zašto korisnica katarinamartina može prodavati zabranjene proizvode I zašto joj to tolerirate? Tko je ona da za nju vrijede jedna pravila, da dotična može skupljati u jednom danu po 5-6 rezencija? Je li to masnovna prodaja? Je li to preprodaja? Je li to, kako korisnica kaže, "češljanje" second-hand, caritas, kontejnera, nastavi niz, I stavljanje na MK? Za vaše postupke (I propuštene postupke) ste odgovorni isključivo vi. Vaša dužnost I opis posla je administrirati web a ne provoditi svoju politiku I politiku vaših miljenica, frendica, tetka, sestara, itd. Mene ne zanima tko je dotična, niti tko su ostale korisnice kojima se tolerira koješta, nego me zanima da uvedete pravila, a do tad, tražim da mi vratite sve recenzije koje ste mi obrisali. Ne možete se ponašati kako vama dođe i ne možete kršiti moja prava. Katarinamartina prodaje stolnjake još od 4.mjeseca ove godine, koji su jasno definirani kao zabranjeni proizvodi, i tko zna koliko je do sad prodala zabranjenih proizvoda, pogotovo iz svoje kategorije: "zastori, dekori, stolnjaci, nadstolnjaci" ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d10b57b8a3a4ead0cf41a323f4c86862.jpg) Diskriminacija je strogo zabranjena u RH Zakonom o suzbijanju diskriminacije, a vi, svojim radom, potičete i provodite diskriminaciju. Postoje institucije u RH koje mogu provjeriti vjerodostojnost vašeg rada i ugasiti cijelu platformu ako se ustanove nepravilnosti u vašem radu. Stoga inzistiram da mi vratite recenzije i počnete raditi na definiciji novih T&C i FAQ.
2020 08 15
Ovaj razgovor postaje sve zanimljiviji! Mene oduševljava činjenica da netko preprodaje stvari iz SHS, pa kako nađu kupce te krpičarke??? Zašto mi ostale,bez obzira na niske cijene; ne možemo prodati svoje krpice?
2020 08 15
> MissSenorita2: > Administrator, zašto korisnica katarinamartina može prodavati zabranjene proizvode I zašto joj to tolerirate? Tko je ona da za nju vrijede jedna pravila, da dotična može skupljati u jednom danu po 5-6 rezencija? Je li to masnovna prodaja? Je li to preprodaja? Je li to, kako korisnica kaže, "češljanje" second-hand, caritas, kontejnera, nastavi niz, I stavljanje na MK? > Za vaše postupke (I propuštene postupke) ste odgovorni isključivo vi. Vaša dužnost I opis posla je administrirati web a ne provoditi svoju politiku I politiku vaših miljenica, frendica, tetka, sestara, itd. > Mene ne zanima tko je dotična, niti tko su ostale korisnice kojima se tolerira koješta, nego me zanima da uvedete pravila, a do tad, tražim da mi vratite sve recenzije koje ste mi obrisali. Ne možete se ponašati kako vama dođe i ne možete kršiti moja prava. > Katarinamartina prodaje stolnjake još od 4.mjeseca ove godine, koji su jasno definirani kao zabranjeni proizvodi, i tko zna koliko je do sad prodala zabranjenih proizvoda, pogotovo iz svoje kategorije: "zastori, dekori, stolnjaci, nadstolnjaci" > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d10b57b8a3a4ead0cf41a323f4c86862.jpg) > Diskriminacija je strogo zabranjena u RH Zakonom o suzbijanju diskriminacije, a vi, svojim radom, potičete i provodite diskriminaciju. > Postoje institucije u RH koje mogu provjeriti vjerodostojnost vašeg rada i ugasiti cijelu platformu ako se ustanove nepravilnosti u vašem radu. > Stoga inzistiram da mi vratite recenzije i počnete raditi na definiciji novih T&C i FAQ. O suradnjama u jednom danu ili u 101, ne odlučujem ja, nego kupci. Apropo shs i ostaloga navedenoga, moja noga niti blizu, a ne da bi kupovala pa prodavala. Ima nas, brojimo se..Uff kad bi svu robu koju ne nose objavila, pokrile bi cijele MK. :* Pojest će vas mržnja, ona izjeda, grize, pripazite na zdravlje. :*
2020 08 15
Smetaju nadstolnjaci, rukom vezeni jedne majstorice, ok, idu pa-pa, već će se naći netko tko će se razveseliti poklonu. <3
2020 08 15
> zagi.ka: > Ovaj razgovor postaje sve zanimljiviji! Mene oduševljava činjenica da netko preprodaje stvari iz SHS, pa kako nađu kupce te krpičarke??? Zašto mi ostale,bez obzira na niske cijene; ne možemo prodati svoje krpice? Jednostavno nađu kupce. Stalno uplaćuju uslugu posebnog oglašavanja pa im oglasi mjesecima stoje na prvim stranicama u svim kategorijama. Često poklanjanju robu (što nije problem jer ih "ima puno"- čitaj: plaćeno 3 kn pa nema veze jer ako poslije proda jednu krpu za 150 kn u višestrukome je plusu) i time dobiju povratne informacije pune hvalospjeva. Same sebe stalno hvale jer one su najpametnije, najbolje, najsposobnije... Stalno su prisutne na stranici: danju i noću. I eto- uspjeh u prodaji zagarantiran. E sad se nameće pitanje kako je to sve moguće ako nije ovdje dozvoljeno? Ne znam, treba pitati adminku i ja sam je pitala nekoliko puta i prije i sada, ali odgovora nema. Pitam se zašto?
2020 08 15
> Tanči14: > > zagi.ka: > > Ovaj razgovor postaje sve zanimljiviji! Mene oduševljava činjenica da netko preprodaje stvari iz SHS, pa kako nađu kupce te krpičarke??? Zašto mi ostale,bez obzira na niske cijene; ne možemo prodati svoje krpice? > Jednostavno nađu kupce. > Stalno uplaćuju uslugu posebnog oglašavanja pa im oglasi mjesecima stoje na prvim stranicama u svim kategorijama. > Često poklanjanju robu i time dobiju povratne informacije pune hvalospjeva. > Same sebe stalno hvale jer one su najpametnije, najbolje, najsposobnije... > Stalno su prisutne na stranici: danju i noću. > I eto- uspjeh u prodaji zagarantiran. > E sad se nameće pitanje kako je to sve moguće ako nije ovdje dozvoljeno? > Ne znam, treba pitati adminku i ja sam je pitala nekoliko puta i prije i sada, ali odgovora nema. > Pitam se zašto? Ne, nisam prisutna danju/noću, krpice ostanu otvorene, što ne znači da sam prisutna, možda miljama dalje. Hvalospjevi s krpica. ha ha Pitam se kako sam uopće bez tih hvalospjeva do sada živjela, pitam se, pitam. :') Poklanjam i ne samo robu, ali sve bezuvjetno, baš sve. U krajnjem slučaju, idite peglati, nešto vam je tamo zgužvano. A kad vidim robu fotkanu na podu, želudac mi se u sekundi okrene 199 puta. bljak, bljak.
2020 08 15
mene ugodno iznenađuje Senorita jer elokventnošću i postavljanjen pravih pitanja drma same temelje stranice i korisnica, što je uvik dobro. Katarina zadnje vrime gađa u svaku svima, pa ko alkari- ritko pogodi u sridu, češće u jedan ili dva, a nekad u ništa. ..da san adminka, ozbiljno bi razmislila o svemu rečenome ovde...srećon-nisan!
2020 08 15
> katarinamartina: > > Tanči14: > > Zanimljivo je da iskusna prodavačica označava oglas prodanim prije primljene uplate i briše taj isti oglas te postavlja drugi i nije to prvi put, a ovdje glumi veliku moralnu vertikalu i altruista. Hmmmm... > > Btw. altruisti se ne hvale svojim dobrim djelima i ne očekuju nikakva priznanja za to pa je sasvim jasno da ovdje nema govora o altruizmu, već se “poklanja” u interesu samohvale, reklamiranja i nažicavanja povratnih informacija ( pa i nekoliko u jednom danu) punih hvalospjeva o liku i djelu dotične > Opet u VELIKOJ zabludi. Ne žicam povratne, čak sam zamolila cure da mi javno ne zahvaljuju, a ne odnosi se samo na poklonjenu robicu, nego na neke sasvim druge usluge, koje napravim, uskočim ako zatreba, a sve to kroz inbox, ne javno. Ne želim nikakvu pohvalu u smislu otvaranja tema, a razloga za to je bilo jako puno. To znaju cure kojima sam bezuvjetno uskočila i ja. I da, od njih ne tražim povratnu ocjenu, jer to radim bezuvjetno, BEZUVJETNO! Očito je kućni odgoj 'kriv'. ;) Možete li dokazati porukama iz inboxa da su sve vaše recenzije plod bilo kupnje ili prodaje, a ne vaših darežljivih poklanjanja no name proizvoda, jer ne postoji kategorija za recenzije poklanjanja, samo recenzije prodavača ili kupca? Kako administrator kontrolira jesu li recenzije dobivene na temelju darežljivog poklonjanja? Još jedno legitimno pitanje u moru ostalih - vi brišete moje rezenzije za suradnje koje mogu dokazati, a ne vidite (ili ne želite vidjeti) drugu stranu medalje.
2020 08 15
Također, kakav je to brand "talijanski"? U opis branda ide brand, koji god to bio. Ja, kao kupac, želim znati koji brand kupujem I želim proguglati taj brandu a ne da kupujem na slijepo. "talijanski" nije nikakav brand nego pridjev I kao takav je pregenerički. Također, prema trenutnim FAQ, jasno je naznačeno da nije dozvoljeno promoviranje proizvoda: "sniženo", "akcija", "povoljno", "sve po x kn" itd. a korisnicia katarinamartina krši nekoliko pravila. I opet se nameće pitanje: Administratoru, na osnovu čega štitite korisnicu katarinamartina, dok neke korisnike, poput mene, blokirate, brišete zaslužene recenzije, itd.? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/55fe0d23172ffd411e302f99f442f7df.jpg)
2020 08 15
Ovdje je adminki postavljeno jako puno pitanja, ali odgovora nema.
2020 08 15
> MissSenorita2: > Također, kakav je to brand "talijanski"? U opis branda ide brand, koji god to bio. Ja, kao kupac, želim znati koji brand kupujem I želim proguglati taj brandu a ne da kupujem na slijepo. "talijanski" nije nikakav brand nego pridjev I kao takav je pregenerički. > Također, prema trenutnim FAQ, jasno je naznačeno da nije dozvoljeno promoviranje proizvoda: "sniženo", "akcija", "povoljno", "sve po x kn" itd. a korisnicia katarinamartina krši nekoliko pravila. > I opet se nameće pitanje: Administratoru, na osnovu čega štitite korisnicu katarinamartina, dok neke korisnike, poput mene, blokirate, brišete zaslužene recenzije, itd.? > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/55fe0d23172ffd411e302f99f442f7df.jpg) Micika, ti si fkt opjednuta sa mnom, patološki opsjednuta. :') Ne štiti me adminka, ne poznajem je, nismo frendice. Moram ti reći, jer ne persiram bilo koga, izazvala si si jučer, ponoć je prošla, u mojoj klapi smijeh do suza. Nakon što su pročitali par tvojih komentara u kojima sve vrišti od zlobe, ogorčenosti, insinuacija, pita jedan moj frend, jesam li ti uzela lollipop pa u tom zecu leži grm. :')
2020 08 16
> katarinamartina: > > MissSenorita2: > > Također, kakav je to brand "talijanski"? U opis branda ide brand, koji god to bio. Ja, kao kupac, želim znati koji brand kupujem I želim proguglati taj brandu a ne da kupujem na slijepo. "talijanski" nije nikakav brand nego pridjev I kao takav je pregenerički. > > Također, prema trenutnim FAQ, jasno je naznačeno da nije dozvoljeno promoviranje proizvoda: "sniženo", "akcija", "povoljno", "sve po x kn" itd. a korisnicia katarinamartina krši nekoliko pravila. > > I opet se nameće pitanje: Administratoru, na osnovu čega štitite korisnicu katarinamartina, dok neke korisnike, poput mene, blokirate, brišete zaslužene recenzije, itd.? > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/55fe0d23172ffd411e302f99f442f7df.jpg) > Micika, ti si fkt opjednuta sa mnom, patološki opsjednuta. :') > Ne štiti me adminka, ne poznajem je, nismo frendice. > Moram ti reći, jer ne persiram bilo koga, izazvala si si jučer, ponoć je prošla, u mojoj klapi smijeh do suza. Nakon što su pročitali par tvojih komentara u kojima sve vrišti od zlobe, ogorčenosti, insinuacija, pita jedan moj frend, jesam li ti uzela lollipop pa u tom zecu leži grm. :') evo mi suza suzu goni...moja klapa sinoć slavila rođendan, a inače se zabavljamo laprdajući o korisnicama s krpica, i baš me jedan frend noćas oko 2h pita fali li Katarini lolipop...
2020 08 16
@dobrojutro, u sridu :') :') :')
2020 08 16
> dobrojutro: > > katarinamartina: > > > MissSenorita2: > > > Također, kakav je to brand "talijanski"? U opis branda ide brand, koji god to bio. Ja, kao kupac, želim znati koji brand kupujem I želim proguglati taj brandu a ne da kupujem na slijepo. "talijanski" nije nikakav brand nego pridjev I kao takav je pregenerički. > > > Također, prema trenutnim FAQ, jasno je naznačeno da nije dozvoljeno promoviranje proizvoda: "sniženo", "akcija", "povoljno", "sve po x kn" itd. a korisnicia katarinamartina krši nekoliko pravila. > > > I opet se nameće pitanje: Administratoru, na osnovu čega štitite korisnicu katarinamartina, dok neke korisnike, poput mene, blokirate, brišete zaslužene recenzije, itd.? > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/55fe0d23172ffd411e302f99f442f7df.jpg) > > Micika, ti si fkt opjednuta sa mnom, patološki opsjednuta. :') > > Ne štiti me adminka, ne poznajem je, nismo frendice. > > Moram ti reći, jer ne persiram bilo koga, izazvala si si jučer, ponoć je prošla, u mojoj klapi smijeh do suza. Nakon što su pročitali par tvojih komentara u kojima sve vrišti od zlobe, ogorčenosti, insinuacija, pita jedan moj frend, jesam li ti uzela lollipop pa u tom zecu leži grm. :') > evo mi suza suzu goni...moja klapa sinoć slavila rođendan, a inače se zabavljamo laprdajući o korisnicama s krpica, i baš me jedan frend noćas oko 2h pita fali li Katarini lolipop... Ima ih koji prolistaju krpice pa se nasmiju..Reci frendu da mi ne fali lollipop, uzela sam ga senjoriti. ;)
2020 08 16
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija