Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zabranjeni proizvodi, brisanje proizvoda i blokiranje korisnika - nejasnoće?

> malllaaaa: > > VeraM36: > > Ili ovo > > https://mojekrpice.hr/bubamara3011-6290 > > Kako netko moze imati 2800+ artikala za prodaju. Ja toliko ne bi imala da sve pjate i šalice u kući pojedinačno prodam plus namjestaj, plus roba plus cipele plus plocice sa zidova. > 116 stranica! :O Zanima me je li fotkala robu s digitalnim foticem pa prebacivala na komp ili ima neku pilu od mobitela s bezbroj GB
2020 08 12
https://mojekrpice.hr/items/odjeca/9569913/siva-majica-sa-printom-srce-m-nova Ovo joj je prvi oglas, objavljen 21.09.2019., dakle u manje od godinu dana je sve ovo objavila, plus računajte na prodane komade :o :')
2020 08 12
> blozo29: > https://mojekrpice.hr/items/odjeca/9569913/siva-majica-sa-printom-srce-m-nova > Ovo joj je prvi oglas, objavljen 21.09.2019., dakle u manje od godinu dana je sve ovo objavila, plus računajte na prodane komade :o :') Biznismenka koja očito ima viška vremena za štancanje oglasa i otkrila je SHS po 3 kn i tu preprodaje i od toga živi. Nije jedina.
2020 08 12
I sad, jal ovo za blok. Sto admin kaže, jal ovo preprodaja ili hobi prodavač?
2020 08 12
> malllaaaa: > > VeraM36: > > Ili ovo > > https://mojekrpice.hr/bubamara3011-6290 > > Kako netko moze imati 2800+ artikala za prodaju. Ja toliko ne bi imala da sve pjate i šalice u kući pojedinačno prodam plus namjestaj, plus roba plus cipele plus plocice sa zidova. > 116 stranica! :O Zena ucitava dnevno 200-300 oglasa Jucer je imala 3200 Pa je 500 obrisala I nastavila opet ucitavat Koliko tocno oglasa ima ne znam Jer je svaki oglasen 50 puta minimalno E sad mislim da to nije dozvoljeno Ali neka admin to rijesi s njom
2020 08 12
> Hanna-100: > > Tanja0204: > > > > Sto se tice handmade kozmetike ona takodjer spada pod proizvodni obrt i kao takva podliježe i sanitarnoj inspekciji. Ako netko placa sve poreze i proizvodi su prosli sanitarnu inspekciju ne vidim razlog zasto ne bi mogao svoj vlastiti proizvod prodavat > > > Mene zanima tko na Mojim Krpicama kontrolira da li su razne kozmetičke home made mučkalice koje se ovdje oglašavaju prošle sanitarnu inspekciju. A ne zanimaju te silni kozmetički i ini proizvodi na policama DM-a i ostalih distributera? Jesu li svi ti proizvodi sa polica prošli Zavod za javno zdravstvo, a morali bi?!? Mama moje frendice radi, odnosno preša netretirane lješnjake, bez ikakvih dodataka, uvjerila sam sam se i koristim ga, tako da neograničeno više vjerujem u to ulje, nego u neki "bitnodajebrend pa ajmo eksperimentirati na koži i kosi. Ne prodaje, napravi za obitelj i bliske frendice/frendove i svi oduševljeni. Bez dileme sam više bočica poklonila nekim dragim ljudima i sigurna sam da su oduševljeni, jer nus pojava nema, ima, ali pozitivnih.
2020 08 12
Idealno bi bilo kad bi se omogućilo i drugim korisnicama da budu u top članovima ili na listi tjednih najaktivnijih korisnica. Ne znam bi li se to moglo napraviti, ali npr. bilo bi super kada ne bi uvijek isti profili dolazili do izražaja, već kada bi se ograničilo da jedan korisnik po svojim zaslugama može na te liste doći samo jednom u pola godine. Znači izredalo bi se više korisnika koje bi imale priliku biti vidljive drugima. Ovako određene članice podižu dnevno hrpu oglasa, zbrajaju bodove, uvijek su vidljive, prodaja ide, a ostale nezadovoljne. Ne bi se stvarala tolika nervoza i ne bi bilo prozivanja. Pa na što se svela ova stranica? U takmičenju tko će biti na top listama i neprestanom dizanju oglasa i skupljanju bodova? Još idealnije bi bilo da te rubrike top članova uopće ne postoje. Čemu bi se bilo tko izdvajao, ako stranica služi da prodajom riješimo višak, nešto kupimo ili usput zamijenimo. I tko još u ova vremena besplatno nekoga ističe ili reklamira?
2020 08 12
Nije dozvoljeno oglašavati artikle tako da se isti komadi samo nanovo ubacuju u dućan, sistem i tražilicu.
2020 08 12
Top nije problem. Odnosno nisu samo clanovi top liste problem, o cemu vi pricate 🤨 Tu je bar lako napraviti cistku kad se to pozeli. Mislim da je tema malo otisla u krivom smjeru. Ukidanje top liste korisnika ne rijesava pitanja i probleme.
2020 08 12
Na temi su se postavila jako dobra pitanja koja još nemaju odgovora nit su definirana u pravilima u vezi parfema, dekantiranja, kozmetike, obrta s nakitom (u kontekstu svrhe stranice, a ne prijave i carine) i slično. Mislim da ja nikad nisam otvorila te top liste korisnika, kad kupujem pretražujem artikl, a ako mi se neki profil svidi stilom i cijenama zapratim ga pa pogledam tu i tamo. Ono što bi se svakako trebalo rješavati je zatrpavanje i umjetno podizanje 'bodova', jer se to radi iako je zabranjeno (sjetimo se top korisnice koja je iskoristila kad su svi oglasi nestali i sve ih označavala kao prodano, a postavljala iste te oglase ispočetka kao dostupne).
2020 08 12
> Admin2nd: > Nije dozvoljeno oglašavati artikle tako da se isti komadi samo nanovo ubacuju u dućan, sistem i tražilicu. Pa dobro, onda sankcionirajte. Evo smo vam našli tu jednu, ima ih još. Pa upozorite, opomenite, što već možete. Jer mi idu na zivce ti s 5x istim oglasom, stalno iznova objavljivanim.
2020 08 12
Evo ja sam sad pocistila svoj profil, sve sto nije u ovim kategorijama koje se nude sam obrisala i stavila na forum tema zamjena nekrpicastih stvari. Nisam znala da se baš ne smije, vise sam kontala da niste predvidili kategorije igračaka. Ali ako ne smiju u oglas, nema problema, ima tema na forumu za to, tu se oglašavam.
2020 08 12
Odgovor za Lunass i kroasan: Ne biste vjerovale, ali moguće je. Kao što piše u opisu mog profila, dugo sam živjela u inozemstvu i radila kao stjuardesa, stalno sam negdje putovala i usput si kupovala razne stvarčice (odjeću, nakit, satove, sunčane naočale, parfeme jer ih obožavam). Dosta stvari jednostavno nisam imala kada nositi i samo bih ih spremila u ormar za posebne prilike, za vrijeme kad se zvijezde poslože itd. Zatim je bilo i puno impulzivnih kupnji i tako. 😂 Na kraju je dosta toga još uvijek novo novcato, a neke stvari sam kupila duple da imam za slučaj da se pokidaju ili prestanu proizvoditi (npr. majice, satovi, naočale i parfemi). Skužila sam da to nema smisla pa se lagano rješavam onoga za što mislim da mi ipak neće trebati. Volim lijepe stvari i volim si svašta priuštiti, ali se to sve uglavnom svede na čuvanje stvari u ormaru, što nema previše logike. Stvari treba koristiti, a ne ostaviti da stoje. Dobra stvar u tom svemu je što netko drugi može uživati u lijepim stvarima, a ja povratiti solidan dio uloženih sredstava. Parfema u kolekciji imam 40-ak, trudim se smanjiti količinu jer ih je previše, ali od nekih mi se teško odvojiti jer su posebni svaki na svoj način. S druge strane, neki mi brzo dosade ili mi baš i ne sjednu pa ih prodam na Krpicama. Zato i imam često nekog kandidata na profilu kojem nedostaje možda nekoliko mililitara. :)
2020 08 12
> schmetterling: > Na temi su se postavila jako dobra pitanja koja još nemaju odgovora nit su definirana u pravilima u vezi parfema, dekantiranja, kozmetike, obrta s nakitom (u kontekstu svrhe stranice, a ne prijave i carine) i slično. Evo i mene baš zanimaju odgovori na ta konkretna pitanja. Ne znam jesu li Admin2-ici promaknula jer je u međuvremenu odgovarala na drugo ili je neki drugi razlog neodgovaranju?
2020 08 12
Ne znam teehee jeste li vidjeli moj odgovor u kojem piše da ćemo sve modice imati sastanak i dogovoriti ta pravila da su na svakom sajtu ista? Neću ih sama izmisliti pa da ispada da krpice ovise o studentu adminu 😹 Obrti s nakitom će pričekati promjene na sajtu jer možda baš uvedemo taj biznis profil, a možda odlučimo da to nećemo. Odluka o tome nije moja. 😉 VeraM36, nismo previdjeli igračke, one će u budućnosti ići na jedan drugi sajt.
2020 08 12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 15