Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zabranjeni proizvodi, brisanje proizvoda i blokiranje korisnika - nejasnoće?

> katarinamartina: > > MissSenorita2: > > A nacin komunikacije katarinamartina-e uopce necu komentirati. > Señorita ohoho, vaše mišljenje mi je 'neophodno'. Hvala na 'reklami', na linkovima mojeg ormara, ali niste se trebali truditi, reklama su moji zadovoljni kupci, a usluge plaćam pa mojekrpice.hr za mene nisu besplatne, dapače. :* > Koliko prodam u odnosu na broj poklonjenih artikala, summa summarum, platim 6, dobijem 3. ;) Tko Vas tjera da plaćate usluge na ovom portalu? To Vam je razlog da se uzdižete iznad drugih? Vi imate 514 povratnih, ja 140 i sad ste Vi bolji od mene ili nekoga drugoga zbog toga što ih imate više? Povratne nisu pokemonii :S Gđa @MissSenorita2 ima pravo iznijeti svoje mišljenje za bilo što i postaviti pitanje kome hoće, kao i svi mi ovdje. Što je žena razočarana radom administracije na ovom portalu, čak je i to njezino pravo zato i ne čudi njezin "ratoboran" stav. Možda bi se dosta nas ponijeli slično kao ona ukoliko bi se našli u situaciji da smatramo da je nepravda učinjena prema nama.
2020 08 14
> malllaaaa: > > katarinamartina: > > > MissSenorita2: > > > A nacin komunikacije katarinamartina-e uopce necu komentirati. > > Señorita ohoho, vaše mišljenje mi je 'neophodno'. Hvala na 'reklami', na linkovima mojeg ormara, ali niste se trebali truditi, reklama su moji zadovoljni kupci, a usluge plaćam pa mojekrpice.hr za mene nisu besplatne, dapače. :* > > Koliko prodam u odnosu na broj poklonjenih artikala, summa summarum, platim 6, dobijem 3. ;) > Tko Vas tjera da plaćate usluge na ovom portalu? > To Vam je razlog da se uzdižete iznad drugih? > Vi imate 514 povratnih, ja 140 i sad ste Vi bolji od mene ili nekoga drugoga zbog toga što ih imate više? Povratne nisu pokemonii :S > Gđa @MissSenorita2 ima pravo iznijeti svoje mišljenje za bilo što i postaviti pitanje kome hoće, kao i svi mi ovdje. Što je žena razočarana radom administracije na ovom portalu, čak je i to njezino pravo zato i ne čudi njezin "ratoboran" stav. Možda bi se dosta nas ponijeli slično kao ona ukoliko bi se našli u situaciji da smatramo da je nepravda učinjena prema nama. Apsolutno ima pravo postaviti pitanje, zato forum i sluzi. Ali nije u redu nekome govoriti da ne moze komentirati ili da je se nije nista pitalo jer u tom slucaju (ponavljam) salje se poruka u inbox adminu da samo njoj odgovori. Ako je na forumu, onda je za sve. Javne rasprave su skroz ok jer su misljenja razlicita. Nitko ne osporava da stranica nema gresaka i da sve radi bajno. S druge strane, biti ratoboran, ne uradja plodom, s nicije strane. Svi smo se jednom ili cak vise puta nasli u nepravdi i onda to pokusali rijesiti, bez da smo na druge bacali otrovne strelice. Dojam koji sam ja dobila od misssenorita2 je taj da tko god se nije slozio s njom je dobio po prstima. Zapravo sam ocekivala da ce na prvi moj komentar i mene zalijepi tu s linkanjem. To je za mene ratoborno.
2020 08 14
Generalno govoriti nekom na javnom forumu da priča ili ne priča ili da je se ništa nije pitalo je skroz besmisleno, nije jedina koja to radi. Iako su povučena dobra pitanja na koja je potrebno odgovoriti, čini mi se da cijela 'ratobornost' proizlazi iz tog što se našla uvrijeđenom jer je očito upozorena na svoj profil, a lupetanje je nastavila i na temi za prijavu nedozvoljenih artikala čime ju nepotrebno zatrpava. Nadajmo se da će se nakon dogovora svih adminki sva pravila jasnije definirati. Moje jedino pitanje za adminku je u vezi 'like' artikala, s obzirom na to da je brisala like pandora, očito postoji pravilo u vezi toga za koje nije potrebno čekati sastanke između svih - u čem je razlika između toga i like d&g, što je stavljeno na temu, zašto je takvo oglašavanje dopušteno? O like zara kojih je stranica puna, da ne pričam.
2020 08 14
> malllaaaa: > Tko Vas tjera da plaćate usluge na ovom portalu? Samu sebe 'tjeram' plaćati usluge. Koliko sam i jesam li uopće nešto reklamirano prodala, ti si posljednja osoba kojoj to moram reći. > To Vam je razlog da se uzdižete iznad drugih? Ima ih, veliki broj, koji također plaćaju usluge, ne uzdižem se iznad nikoga, znači, tvoj zaključak bzvz., uništa, u vjetar. > Vi imate 514 povratnih, ja 140 i sad ste Vi bolji od mene ili nekoga drugoga zbog toga što ih imate više? Povratne nisu pokemonii :S Nigdje niti naslutiti u mojem komentaru, da sam zbog mojih 514 bolja od nekih sa 0, 1 ili 10 povratnih. > Gđa @MissSenorita2 ima pravo iznijeti svoje mišljenje za bilo što i postaviti pitanje kome hoće, kao i svi mi ovdje. Što je žena razočarana radom administracije na ovom portalu, čak je i to njezino pravo zato i ne čudi njezin "ratoboran" stav. Možda bi se dosta nas ponijeli slično kao ona ukoliko bi se našli u situaciji da smatramo da je nepravda učinjena prema nama. Razočarana si ti, ali iz drugog razloga, nisi izabrana za moderatora. ;) Promjene su u 'pelenama', step by step pokrenuti će se na bolje, pomak će biti vidljiv, ali ne preko noći, ne u hipu, tako da silovanje odgovora na pitanja upućenih adminki i IT timu, prozivanje istih, rano je, rano.
2020 08 14
@katarinamartina Sva sreća da nisi ni ti. Ja znam zbog čega ja nisam. Adminka mi se osobno obratila i objasnila. I poštujem.
2020 08 14
Ima jako puno krpicarki koje nisu na forumu sve čitaju ali ne komentiraju ,jako jako puno prodaju neke pametno po 100-200 artikala pa kad prodaju dodaju nove neke manje pametno pa nabandaju svih 1000 ,a ima i onih koje su svakom loncu poklopac bez reda i bez pravila.sve mo znamo da je to tako nemoras bas Anstajn biti.Ja nebi duboko ulazila tko sta kako koliko treba ,ali lopove i prevarante one uplatila baba pa ce panj decko preuzet zapravo ne daj dečku uplati izgubila Babin broj...muljatori na kubik koji ciljano varaju pošten narod.dali prirodna kozmetika ?dali djecije igračke?toliko važnijih stvari ima da bi se sa zamarali time a mozda griješimo dušu i nekom stvarno dobro dođe tih 100 kn ...taman danas za kruh i komad mesa
2020 08 14
Imam i ja pitanje za senjoritu - otkud ovih sedam povratnih, nije dozvoljeno ostavljati povratne bez suradnje, a ako imate već sedam suradnji u dva dana, ne znam, svaka čast pošti, tisku i ostalim dostavljačima. https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/11014087/clinique-ruz-i-sjajilo-za-usne ovo je isto nedozvoljeni tip oglasa, jedna je cijena u naslovu, a u opisu nešto drugo
2020 08 14
> sonja90: > Samo primjer travel size proizvoda, moze se kupiti. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ec4c8e583331f7bea0d796962e5af47f.jpg) Ne razumijem zasto uopce dolazi u pitane pradaja travel size preparativne ili dekorativne kozmetike. To je kozmatika koja nema veze sa testerima i nigdje se ne dobiva besplatno , kupuje se regularno svugdje po svijetu . Ja osobno imam svu svoju preparativnu i dekorativnu kozmetiku i u travel size pakiranju koju koristim kad putujem, i to ne samo kozmetiku nego i pastu za zube,vodicu za usta,parfem ,moj muz teucinu za lece.
2020 08 14
Što je s derutnom i polupotrganom robom? Čak i kad su naglašena oštećenja. Ne znam baš da guess torba s potrganim ručakama i oguljenim kutevima vrijedi 100 kn, ne vrijedi ništa budući da je potrgano. Primjećujem u zadnje vrijeme da žene ovdje naš ne vole baciti stvari u smeće nego bude: maaa dobro je to još, prodat će se. Al ono, nije baš
2020 08 14
> BNF1208: > > sonja90: > > Samo primjer travel size proizvoda, moze se kupiti. > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ec4c8e583331f7bea0d796962e5af47f.jpg) > Ne razumijem zasto uopce dolazi u pitane pradaja travel size preparativne ili dekorativne kozmetike. To je kozmatika koja nema veze sa testerima i nigdje se ne dobiva besplatno , kupuje se regularno svugdje po svijetu . Ja osobno imam svu svoju preparativnu i dekorativnu kozmetiku i u travel size pakiranju koju koristim kad putujem, i to ne samo kozmetiku nego i pastu za zube,vodicu za usta,parfem ,moj muz teucinu za lece. Ma da, to je totalno besmisleno, i ja redovito kupujem travel size kozmetiku (evo, upravo imam tu maskaru na slici. kupljenu u Douglasu) i toaletni pribor,. Osim za put dekorativna mi je praktična i za svakodnevno nošenje u torbi tj.kozmetičkoj torbici, i normalno je kupujem po parfumerijama i drogerjiama
2020 08 14
> Admin2nd: > Imam i ja pitanje za senjoritu - otkud ovih sedam povratnih, nije dozvoljeno ostavljati povratne bez suradnje, a ako imate već sedam suradnji u dva dana, ne znam, svaka čast pošti, tisku i ostalim dostavljačima. > https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/11014087/clinique-ruz-i-sjajilo-za-usne > ovo je isto nedozvoljeni tip oglasa, jedna je cijena u naslovu, a u opisu nešto drugo Tema je otvorena I upućena administratoru jer nisu dobiveni odogovori na upite poslane administratoru preko emaila, kao što odgovori nisu dani još niti na ovoj temi, ali je napredak taj da je administrator dao riječ da će zajedno s ostalim administratorima usaglasiti I definirati nova I jednaka pravila kao I na ostalim domenama. Do tad, ne znam što je dozvoljeno a što nije dozvoljeno objavljivati, jer je jasno da pravila vrijede dvostruko, I da se nekome tolerira nešto a nekoga se banna za to isto. Vi, kao administrator, ste meni napravili štetu jer ste mi blokirali stari profil bez ikakvog upozorenja na temelju nečije neutemeljene žalbe, bilo jer sam nekome postala konkurencija ili se našao na bilo koji način ugrožen ili iz bilo kakvog drugog razloga. Time sam izgubila svoje stare recenzije, a sedam recenzija su I od nekih starih kupaca koji su mi se ponovno vratili što vam mogu I potvrditi. Moji proizvodi su kvalitetni I to kupci znaju prepoznati. Ako vas mojih 7 recenzija boli, slobodno pitajte autore rezencija o povratnoj informaciji. Sedam recenzija sam dobila kroz sedam dana a ne dva dana kao što navodite, I mislim da se Tisak time nije preopteretio. Postavljate li to isto pitanje korisnicima s preko 100/200/500 recenzija? Radite li statistiku recenzija po danu I provjeravate kad su išle uplate na tekuće račune?
2020 08 14
S obzirom na nedorečene uvjete a I s obzirom na trenutnu praksu vašeg WoW, koji je neozbiljan I neprofesionalan, niste imali utemeljeni razlog za blokiranje mog profila, jer postoji stotine profila koji krše pravila u većoj mjeri nego sam ja kršila, a nisu niti blokirani niti im se nedozvoljeni proizvodi brišu, a čak ih se promovira kao top korisnike. Ne želim se više ponavljati, nego tražim da se definiraju uvjeti kojih ćemo se svi beskompromisno pridržavati. Ako će se kršiti pravila bez sankcija, onda ih imam pravo kršiti I ja, kao I ostali korisnici. Što se tiče mog proizvoda koji ste linkali, ne znam koja je poanta linkanja - set je kupljen u kompletu, ali ja sam odlučila prodati ga ili u kompletu ili pojedinačno. S ozbirom da se može objaviti samo jedna cijena (digit a ne char), stavljena je jedna cijena koja je I u opisu. Ako vas brine da sam ga dobila na poklon, nisam, što mogu potkrijepiti I računom. Linkanje proizvoda hrpe LOT-ova martinakatarina korisnika je dan samo kao primjer da 500 oglasa nije 500 oglasa, već 700, 800 ili više, a spajanje u lotove je prikrivanje trgovine na veliko. Ako vam moj jedan takav proizvod stvara problem, pobrisat ću ga, ali isto tako molim da se pobrišu takvi proizvodi I ostalih korisnika. Molim da se fokusirate na ono što ste rekli da ćete napraviti I da što prije definirate nove FAQ da mogu svoj profil updateati u skladu s istima. Hvala i pozdrav
2020 08 14
> Admin2nd: > Imam i ja pitanje za senjoritu - otkud ovih sedam povratnih, nije dozvoljeno ostavljati povratne bez suradnje, a ako imate već sedam suradnji u dva dana, ne znam, svaka čast pošti, tisku i ostalim dostavljačima. > https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/11014087/clinique-ruz-i-sjajilo-za-usne > ovo je isto nedozvoljeni tip oglasa, jedna je cijena u naslovu, a u opisu nešto drugo 55 kunica, umjesto 520, navlakuša. ;) Ovdje sve kristalno jasno objašnjeno. https://mojekrpice.hr/forum/t/264591/lazne-povratne-stete-suradnjama-i-pomazu-prevaranticama ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f55d4db3f198b9e6f697a4955f93d8b4.jpg)
2020 08 14
> Admin2nd: > Zbog cijene koja je bila na artiklu. Može vas biti sram za ovakvo neprofesionalno i neodgovorno ponašanje. Ovakvi paušalni odgovori nisu primjereni administratoru. Argumentirajte zašto cijena nije u redu i to potkrijepite dokazima. Ovakvi vaši odgovori su jednostavno toliko neprimjereni da se to riječima neda opisati! Zar vi za svaki odjevni ili kozmetički artikl na Krpicama subjektivno, onako "od oka" ocijenite da li je cijena u redu, pa onda postupate sukladno toj procjeni??!!
2020 08 14
> katarinamartina: > > Admin2nd: > > Imam i ja pitanje za senjoritu - otkud ovih sedam povratnih, nije dozvoljeno ostavljati povratne bez suradnje, a ako imate već sedam suradnji u dva dana, ne znam, svaka čast pošti, tisku i ostalim dostavljačima. > > https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/11014087/clinique-ruz-i-sjajilo-za-usne > > ovo je isto nedozvoljeni tip oglasa, jedna je cijena u naslovu, a u opisu nešto drugo > 55 kunica, umjesto 520, navlakuša. ;) > Ovdje sve kristalno jasno objašnjeno. > https://mojekrpice.hr/forum/t/264591/lazne-povratne-stete-suradnjama-i-pomazu-prevaranticama > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/38cc2e4a4efc5031cffa1d6f53df43e5.jpg) Nije navlakuša nego ne čitate pažljivo. Sve cijene su jasno definirane I označene, kako seta tako I pojedinačnih proizvoda. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/99971f31e5e01f85b049b35d134d87b0.jpg)
2020 08 14
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 15