Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

MojeKrpice samo za rukotvorine! (nova platforma- Kreativni Nered)

Bok cure! Evo ukratko: U vrijeme korone sam odlucila napraviti nesto korisno za kreativce, a kako sam web dizajner odlucila sam napraviti jednu platformu koja ce biti iskljucivo za rucni rad. (Nadam se kako admini nece izbrisati temu jer stranica nije izmisljena kao konkurencija samim krpicama niti ce to biti!). Ideja stranice je napraviti veliku zajednicu kreativaca na kojoj ce se nalaziti samo proizvodi koji su 100% rucni rad (slike, namjestaj, bio sapuni/kozmetika, nakit itd.). Stranica je od danas potpuno funkcionalna pa sam zeljela cuti prve dojmove i komentare izravno od vas koje nesto izradjujete dok je ne pustim u javnost. Jednom kada je spremna i sa dovoljnim brojem korisnika onda cu poceti s web marketingom, platiti fb/insta reklame te kontaktirati suvenirnice i ducane koji bi bili zainteresirani za suradnju s korisnicima. Naravno stranica bi bila potpuno besplatna i bez provizije! Bila bi jako zahvalna ako bi mogle baciti oko na stranicu i napisati ovdje neki komentar/savjet/prijedlog. Trenutno radim na blogu gdje ce svako par dana jedan korisnik moci opisati i promovirati svoj rad. Mislite li da je forum potreban? Imate li mozda neku kul ideju koju bih mogla uklopiti u stranicu? Molim vas nemojte se ustrucavati napisati ni konstruktivne kritike, svaki komentar je dobrodosao! Hvala vam cure! Link na stranicu: www.kreativninered.com.hr
2020 08 13
Super ideja😁
2020 08 13
Odlična ideja! :D Zanima me da li bi se mogle objavljivati i pjesme i poezija na toj stranici? S obzirom da pišem pjesme nemam baš prilike negdje objaviti da želim prodati pjesmu za glazbenu suradnju ili napisati pjesmu po narudžbi da netko nekome pokloni. Objavila sam ovdje na forumu i imam profil na Instagramu, ali mislim da bi bilo korisno i da bude omogućeno na tako nekoj stranici baš oglas, poput ovih za kozmetiku, odjeću itd. Eto jedan prijedlog, pa ne znam da li vam se sviđa i da li je moguće ostvariti. Smatram da je to isto jedna vrsta rukotvorine, nešto što smo sami napravili, a zbilja se može napraviti i neka pjesmica,stihovi za poklon nekome tako da bih to osobno voljela. Svakako super ideja,nadam se da ćete realizirati sve kako želite,veselim se :D
2020 08 13
Ideja je super, meni osobno fali kategorija nakit i definitivno kategorija poput Hrvatski izvorni suvenir ili tako nešto u kojoj će bit proizvodi namjenjeni za suvenirnice.
2020 08 13
Odlično :) ...njušim pravo mjesto za kupovinu unikatnih poklona :")
2020 08 13
Izvrsno. Mislim da će vam trebati puno više kategorija u izborniku. Također, ne bih išla sa sloganom 100% ručni rad, neke sitnice za izradu korisnik će ipak morati kupiti (npr čipka za neku torbu, okvir za sliku). U svakom slučaju, izvrsna ideja!
2020 08 13
Super, veselim se umjetnickim slikama kreativaca. Mozda bi za slike trebala posebna kategorija, dekoracije su mi dosta sirok pojam. Odlicna ideja!
2020 08 13
Ovo je prekrasna ideja ! Gledajuci unazad par godina kod nas se jako povecao broj ljudi koji se bave rucnim radovima svih vrsta i to me bas veseli.Zanimljivo mi je gledati kako su ljudi izvor nepresusne maste.Drzim fige da vam ideja proradi jer je jako zgodna i korisna.😊
2020 08 13
Dobra ideja. Slažem se s Tanjom- nedostaje kategorija za nakit.
2020 08 13
super ideja! podržavan i memoriran sajt! mislin da ne bi trebalo uvaljivat na tu stranicu sve i svašta, poput pjesama, meda i sl., ali naravski da ne mislimo svi isto...ko što kaže Jack-bit će to odlično misto za izabrat prigodne poklone:)
2020 08 13
Odlično!! Bit ću vjerni posjetitelj stranice :) jer jako volim rukotvorine iako ih sama ne izrađujem. Mislim i da je forum za razmjenu mišljenja i iskustava dobrodošao. Također, kao i korisnica Kala09, mislim da bi slike bilo dobro staviti u zasebnu kategoriju. Sretno! 😊
2020 08 13
Hvala puno svima na komentarima! I ja sam dugo razmisljala kako da organiziram kategorije. U navigation bar ne stane vise od 6 osnovnih kategorija u koje moram uvrstiti sve vrste proizvoda :/ Zato sam stavila neke opcenite tipa Moda gdje ide odjeca, nakit, modni dodaci itd. U kategoriji dekoracija ima previse toga, ali ne znam sto ce se najvise gledati da stavim u zasebnu kategoriju. Razmisljam sada maknuti kategoriju Ostalo no s cim da je zamjenim? Kojih 6 osnovnih kategorija bi vi stavile? Hvala vam puno, jako ste me razveselile vasim porukama podrske!
2020 08 13
Odlično! Pohvale!!!
2020 08 13
Ja bi to razvrstala po skupinama: Umjetničke slike ,skulpture i keramika u smislu dekorativne (vaze i sl) u biti sve one lijepe umjetnine za dom jedna kategorija uključujući i namještaj jer ne mislim osobno da će ga bit dovoljno za jednu zasebnu kategoriju) Nakit (najviše cura poznajem koje se bave ili razmišljaju okušat se u ovim vodama i vjerojatno će ih se najviše i u ovoj kategoriji prijavit) tako da osobno mislim da treba bit zasebna kategorija Bio proizvodi (kozmetika,sapuni itd) Moda( vuna,tekstil,koža odnosno sve nosive rukotvorine koje nisu nakit) Prigodni pokloni (vjenčanja,krštenja,blagdani,božićni itd za sve cure koje izrađuju ovu vrstu poklona) Te suveniri i predmeti za uspomenu(manji formati prigodni za poklon a ne spadaju u gore navedene kategorije) Po mom osobnom mišljenju sa kategorijama poput ovih bi se najlakše došlo do onog šta tražimo u određenom momentu.
2020 08 13
Već sam oglasila 2 artikla. 😀
2020 08 13
1 2