Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prirodna boja kose

Pozdrav cure. :) Zanima me jeli koja od vas probala prirodnim putem skinuti farbu sa kose? Ja se patim već više od pola godine da mi izraste moja prirodna boja, pola mi je izraslo pola ne , izgledam ko šarena kokoš [:hihot] Nebi išla kod frizerke jer mi je to preskupo :S Pa sadaaa, ako je koja probala neka mi napiše kako [:smije]
2013 10 02
ja si uzmem svako malo one vrecice iz dm-a za ispiranje...pa s tim kolko tolko reguliram da nisam ''šarena kokoš''...a iz koje boje u koju ides?
2013 10 02
Čitala sam ovdje na forumu nešto sa cimetom i pitala sam al još čekam odgovor :) Baci pogled u podforum kozmetika, njega kože tak nekako. Pod Kosom stoji :)
2013 10 02
Juturna me prestigla :D
2013 10 02
Hvala Juturna :)) Marina0201 - ma iz crne u smeđu, smeđa mi je prirodna, ali sad sam prešarena što nikako više nemogu podnjet [:place] Vane2101 , hoću [:smijesi]
2013 10 02
a gle...meni od plavih pramenova u smede funkcionira s tim vrecicama..probaj jednom vidi dal ti je prihvatilo pa ces znat za ubuduce...ma da ti i malo ujednaci boje ti je super da nisi sarena...pa ti se ispire...pa svako malo tako dok ti ne izraste dovoljno da si ostatak voljna osisati...meni je ok ovako...
2013 10 02
peri svaki dan kosu sa samponom protiv prhuti....meni se skinula tako trajna crna ali mi je tribalo dva miseca..bolje nego blajhanje
2013 10 02
nekad sam poslije pranja"toćala"-namakala [:hihot] kosu par minuta (bila je duga)u jakom čaju od kamilice,cimeta ,roibosa i listova oraha i bila je jedna izjednačena lipa svjetlo- smeđa nijansa...pa ako ti nije tlaka pokušaj [:kesi]
2013 10 02
jel mozes naci na netu te vrecice sa vidim kako izgledaju? ja sam citala da sa sumecim tabletama ,vitaminom C i samponom skida farba, sad neznam jel to pametno probat [:smijesi]
2013 10 02
ja sam probala..drzala sam pola dana...poslje sam samo mirisala po njima a kosa ostala ista :D
2013 10 02
znači ne vrijedii. ovo sa šamponom mi je predugoo :// probat cu sa cimetom pa ćemo vidjet hoće li pomoći [:smijesi]
2013 10 02
e hvala ti :)))
2013 10 02
[:smijesi]
2013 10 02
Ima jedno riješenje ali nije baš prirodno.......al ako ne želiš dugo čekati pomaže...... 6% hidrogen , blajh 2 žličice, ista količina regeneratora kolika je i hidrogena .... sve fino zamutiš u masku ...staviš na glavu 20 minuta i skida boju za kosu . [:kesi]
2013 10 02
Okiiii :) probat cu to sutra, hvala ti [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2013 10 02