Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Brisanje artikala

Pozdrav curke, nije me bilo dugo na krpicama! Obrisali su mi se artikli, ne znam jel to zato sto bih kao prvu sliku tipa stavila sliku artikla iz Zare ? Ne znam smije li se to, makar sam dodala i svoje slike samo kao naslovnu stavila sliku s interneta.
2020 08 19
I meni je obrisano puno oglasa. "Kao slučajno" baš meni. I to nakon što sam nedavno na forumu konstatirala da administaror ne radi posao profesionalno. Adminka mi je napisala da će neki biti upozoreni da u određenom roku urede oglase prema pravilima. Ja, naravno, nisam bila upozorena. Mogla sam samo jednim klikom zamijeniti prvu i drugu sliku u oglasu, ali ja nisam bila upozorena... Tako da, eto, neki su upozoreni, neki nisu, sve prema subjektivnoj procjeni administatora. I opet se ponavlja isti problem da administrator ne postupa prema svima jednako. Vrlo neprofesionalno. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4db24297bb764c1096f09e86ccdaf0a6.jpg)
2020 08 19
Takoder i meni je obrisano 15ak artikala bez najave > DUCHELL: > I meni je obrisano puno oglasa. "Kao slučajno" baš meni. I to nakon što sam nedavno na forumu konstatirala da administaror ne radi posao profesionalno. > Adminka mi je napisala da će neki biti upozoreni da u određenom roku urede oglase prema pravilima. Ja, naravno, nisam bila upozorena. Mogla sam samo jednim klikom zamijeniti prvu i drugu sliku u oglasu, ali ja nisam bila upozorena... Tako da, eto, neki su upozoreni, neki nisu, sve prema subjektivnoj procjeni administatora. I opet se ponavlja isti problem da administrator ne postupa prema svima jednako. Vrlo neprofesionalno. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4db24297bb764c1096f09e86ccdaf0a6.jpg)
2020 08 19
> Maza2206: > Pozdrav curke, nije me bilo dugo na krpicama! Obrisali su mi se artikli, ne znam jel to zato sto bih kao prvu sliku tipa stavila sliku artikla iz Zare ? Ne znam smije li se to, makar sam dodala i svoje slike samo kao naslovnu stavila sliku s interneta. https://mojekrpice.hr/forums/topics/84158/podsjetnik-na-zabranjene-artikle-sa-popisom-dozvoljenih-tema
2020 08 19
ne znam sto bih rekla za ovo konstantno brisanje i ove "kontre", kada clanice sa 700 povratnih mogu stavljati prve slike sa neta, tagove zare i guccija na ogrlicu od kineza i takve stvari bez ijednog obrisanog oglasa. i onda kada netko to komentira i kaze kako je njemu obrisan oglas jer ima tocku umjesto zareza admini se uvrijede i naravno oni doteruju "odredene" korisnice i oglase..
2020 08 19
I meni je sve obrisano. Bilo bi lijepo kada bi sva pravila vrijedila jednako za sve. A ne nekima se sve brise, a nekima ne. Znate mozda neke stranice poput krpica? Ja bi se rado prebacila
2020 08 19
Ja sam primjetila nedavno da su mi se samo artikli koje sam oznacila PRODANO izbrisali (njih 3). Jel jos nekome tako bilo ?
2020 08 19
Meni nije. Jos mi nije jasno kako se brisu slike nekima s profila ali je dozvoljeno stavljati slike iz trgovina ukoliko se nesto trazi...
2020 08 19
Sto imate pitati za takve stvari, ne moze administrator svima poslati specijalno upozorenje i jos pratiti koji profil je sredjen a koji nije jer nas je previse, ako znas da ne smijes uredi/obrisi sam(a), prica zavrsena.
2020 08 19
Ja osobno nisam znala da se ne smije. Naravno sad kad znam pripazit cu. Ovdje je stvar u tome da nismo svi ravnopravni. Neki mogu imati, a neki ne. U tome je stvar. Da ne govorim koliko laznih tagova ima pa se opet ne brisu artikli.
2020 08 19
@Arya25 Pricekajmo sto ce se dogadjati, ocito se radi na brisanju, a ne mogu njih tri obrisati svima istovremeno. P.S. Nisu dozvoljene slike sa neta niti oglasi u kojima se trazi artikl. To je isto za brisanje. No, ne znam kako ce izgledati tema "Tražim" kad su slike sa neta zabranjene.
2020 08 19
> sonja90: > > No, ne znam kako ce izgledati tema "Tražim" kad su slike sa neta zabranjene. He he, budemo nacrtali ono što tražimo ;)
2020 08 19
> DUCHELL: > > sonja90: > > > > No, ne znam kako ce izgledati tema "Tražim" kad su slike sa neta zabranjene. > He he, budemo nacrtali ono što tražimo ;) :') A to onda bude najbolja tema ikad o:)
2020 08 19
> arya25: > Ovdje je stvar u tome da nismo svi ravnopravni. Neki mogu imati, a neki ne. U tome je stvar. Da ne govorim koliko laznih tagova ima pa se opet ne brisu artikli. Slažem se. Problem je u tome što nismo svi jednaki. Meni su obrisali sve oglase koji su imali krivi tag. Na Krpicama bar 80% oglasa ima krive tagove tako da je nemoguće sve oglase sa krivim tagovima izbrisati. Iz tog razloga sasvim je sigurno da administratori nemaju u planu brisanje svih oglasa sa krivim tagovima. Stoga brišu samo nekima. I opet se vraćamo na problem da ne postupaju prema svima isto.
2020 08 19
Admin i moderatorice odnekud moraju poceti i nisu nam duzne govoriti zasto su nekom prvom a nekom 151om obrisale. Ako su krivi tagovi i slike, brise se. U FAQ-u sve lijepo pise sto se tice zabranjenog. Ima diskusija oko nejasnih stvari, ali slike s neta i krivi tagovi su prica jos od 2013.
2020 08 19
1 2 3 4